Esimeses teraapia osas (FOOTONTERAAPIA) stimuleeritakse Footoni seadme abil kiirelt ja tõhusalt vere- ja lümfiringet, mis aitab organismist eemaldada toksiine, ladestunud jääkaineid, pärmseent (kandidoos), raskemetalle ja radioaktiivseid aineid. Lümfisüsteemi kohta Loe edasi siit

Teises teraapia osas (TOKSIINE VÄLJUTAV JALAVANN) väljutatakse organismist HydroTherapy seadme abil kiirelt ja turvaliselt toksiinid, pärmseen (kandidoos), lima, ladestunud jääkained, raskemetallid ja radioaktiivseid aineid.

Samuti teraapia mõjub hästi maksale. Toksiinide ja maksa kohta Loe edasi siit

FOOTONTERAAPIA

Esimeses teraapia osas kasutatakse Footoni seadet mis on elektro-füsioloogiline bioresonantsi (sageduste) põhimõttel töötav seade. Seade võimaldab kasutada samaaegselt erinevaid energia liike sh võnkeid (sagedusi), footoneid (valgusenergiat), heli, väärisgaase (argoon, krüptoon, ksenoon) ja osooni (klaastorude sees). Seade on Rife-Lümfi-Lakhovsky-Clarki tehnoloogia uuem versioon. Footoni seadmest ja teraapiast Loe edasi siit

TOKSIINE VÄLJUTAV JALAVANN

Teises teraapia osas kasutatakse HydroTherapy (Bioonilist hüdroteraapia) seadet. Seadme abil tekitatakse vees inimorganismile sarnane energiaväli ning ioonidevoog (K, Na, Ca, Mg), mis taastab rakkudevahelise normaalse ainevahetuse, aktiviseerides seeläbi jääkainete väljutamist kehast. HydroTherapy seade loodi 1990. aastatel Dr. Earl Andersoni poolt ja seda on edukalt kasutatud Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Aasia kliinikutes. Teraapia tulemusena väljutatakse organismist kiirelt ja turvaliselt toksiinid, pärmseen (kandidoos), lima, ladestunud jääkained, raskemetallid ja radioaktiivseid aineid. Osa jääkaineid väljub kehast koheselt jalavanni võtmise käigus, suurem osa jääkidest eemaldub organismist 4-6 tundi pärast teraapiat neerude, seedeelundite, maksa ja naha kaudu.

HydroTherapy aitab muuta keha keskkonna tunduvalt kiiremini happelisest aluseliseks (happelisust või aluselisust mõõdetakse pH-ga) mis omakorda aitab tugevdada organismi ja immuunsüsteemi. TOKSIINE VÄLJUTAVAST JALAVANNIST ja teraapiast Loe edasi siit

Nende KAHE teraapiate abil on saavutatud suurepäraseid ja kiireid tulemusi mitmete terviseseisundite korral mis on seotud traumadega, krooniliste haigustega, vere- ja lümfiringega.

TERAPEUT HEIDI ZÄRO

Olen oma eluteel teinud palju 180 kraadiseid pöördeid, mis tänaseks on mind toonud täpselt siia, kus hetkel olen. Tunnen, et nüüd lõpuks tegelen sellega, mida olen kogu elu tõeliselt soovinud.
2007.aastal õppisin M.Ilvese Massaaźikoolis klassikalist massaaźi, kupumassaaźi, peamassaaźi ja kontorimassaaźi.
Lisaks õpin alates 2018.a sügisest Hiina meditsiini akupunktuuri ja moksibutsiooni erialal Neijingi koolis Haapsalus. Sealt sain omale harjumuse praktiseerida igapäevaselt qi gongi – hiina tervisevõimlemist.
2017.aastal ilmusid minu ellu ka doTerra eeterlikud õlid, millede omadused mind ikka veel positiivselt üllatavad ning leian neile pidevalt uusi kasutusviise nii füüsiliselt kui emotsionaalselt.

Kestvus: Footonteraapia 15-30 minutit ja jalavann 30 minutit. Hind: 60.00€

Heidi Zäro seanssidele registreerimine toimib e-maili teel: heidi@inglitaht.ee

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!

*******************

LOE LISA

BIOFEEDBACK JA BIORESONANTS TERAAPIAST (negatiivsed mõttevormid, emotsionaalsed traumad ja konfliktid) Loe edasi siit

TEISTEST TERAAPIATEST Loe edasi siit

FOOTONTERAAPIA ja TOKSIINE VÄLJUTAVA JALAVANN on täiendav ja toetav teraapia, mis hõlbustab arstide ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused tervise taastamiseks ja püsitulemuste saavutamiseks.

TÄHELEPANU! FOOTONTERAAPIA KOOS TOKSIINE VÄLJUTAVA JALAVANNIGA on täiendavaks ja toetavaks abinõuks tervise taastamisel kõigi terviseprobleemide korral, kuid EI ASENDA ARSTIABI. Kui on diagnoositud mõni haigus, tuleb kindlasti jätkata ravi vastavalt arsti ettekirjutusele!