Pakume teile võimalust kontrollida ja hinnata oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA L.I.F.E. seadme abil. Mõõdetakse inimkeha sagedusi ja testitakse resonantsi baasil. Meetod on ohutu kõigile ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikke mõjusid nagu röntgen, ultraheli vms. Kõrvalmõjud puuduvad.

Bioresonantsseadmete efektiivsus põhineb lihtsal seaduspärasusel: välja tasandil toimivad infostruktuurid juhivad neid protsesse, mis toimuvad füüsilisel tasandil ehk inimese nähtamatu osa juhib nähtavat. See tähendab, et meie probleemid ja haigused, mis esialgu on kui disharmoonia või blokeering välja tasandil, on olemas ammu enne kui me neid endale teadvustame või otseselt mõne sümptomina oma kehas tunneme.

Protseduuri läbiviimiseks ühendatakse silikoonkummiribade abil L.I.F.E. seadmega kliendi pea, randmed ja pahkluud.

L.I.F.E.’i seade on biotagasiside ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi põhimõttel töötav seade
– millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat;
– mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina;
– mille toimivust on kontrollitud topeltpimeuuringutes ning
– mille kvaliteeti ja efektiivsust kinnitab Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri sertifikaat TÜV SÜD.

Kuidas L.I.F.E. seade töötab Loe edasi siit

Hinnatakse:
– eluenergia (rakuenergia) taset;
– endorfiinide (rõõmuhormoon), serotoniini (õnnehormoon) ja oksüdotsiini (armastushormoon), dopamiini (heaolutunde neurotransmitter) taset;
– adrenaliini (stressi/erutuse hormoon) taset;
– neerupealiste kurnatust;
– happe-leelise tasakaalu;
– toitainete omastamist;
– soolestiku mikrofloorat;
– kalduvust põletikele;
– vere- ja lümfiringet;
– emotsionaalse ja vaimse kurnatuse seisundit;
– hormonaalset seisundit;
– närvisüsteemi kajastavaid energeetilisi näitajaid;
– organite, rakkude, kudede ja sisenõrenäärmete talituse seisukorda kajastavaid energeetilisi näitajaid.

Samuti hinnatakse elektromagnetilise kiirguse (mobiiltelefon, traadita internet, mikrolained, elektrilained) tundlikkust ja mõju tervisele.

* Test näitab (hetke seisu) energeetilisel tasandil organismi stressikoldeid ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele. Mõõdetakse protsentides (0-100%).

Lisaks hinnatakse
– gluteeni, piimatoodete ja teiste toiduainete energeetilist mittesobivust (kirjutage ülesse toiduained mida soovite testida);
– toitainete energeetilist vajadust (tähtsamad amiinohapped, mineraalid, mikroelemendid, vitamiinid);

NB! Teil EI OLE VAJA kaasa võtta toiduaineid. L.I.F.E. seadmes on testimiseks 313 toiduainete, kõikide mineraalainete (mikro- ja makroelemendid), vitamiinide ja 97 poolvääriskivide võnget.

NB! Võtke kaasa oma  toidulisandid/ravimtaimed ja  poolvääriskivid. Saame testida nende energeetilist sobivust.

* Test näitab (hetke seisu) energeetilisel tasandil vajadust, sobivust ja mitte sobivust. Mõõdetakse protsentides (0-100%).

Test võimaldab
– haigusnähtude korral aidata jõuda õige põhjuseni;
– saada toetavat abi veel avastamata haiguskollete tuvastamisel;
– hinnata muutusi varases ning järelstaadiumis (taastusravi ajal);
– viia läbi järel- ja efektiivsuskontrolli raviks kasutatava teraapiate/proteseduuride kohta. Sobib nii traditsioonilise, akadeemilise kui ka ida ravimeetodite efektiivsuskontrolliks.

NB! Organismi üldseisundit tasub testima tulla ka siis, kui kõik sinu meditsiinilised analüüsid on korras, kuid tunned ennast sellegipoolest halvasti. Selgitame välja organismi seisundi ja energeetilisi stressorid ning aitame kaasa tavameditsiinil leida võimaliku haiguskolde.

Kuidas on võimalik testida?
Keha reageerib alati kõigele, millega kokku puutub. Tavaliselt me ei märka neid reageeringuid. Väga peenel tasandil aga reageerime siiski – juhul kui meil tekib resonants subjekti või objektiga. Resonantsi baasil toimubki testimine.

*Seansil annab terapeut igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi elukvaliteedi parandamiseks. Samuti saab klient kaasa märksõnad testi tulemustest.

Kestvus: 1 tund. Hind: 60.00€

 

Soovitused kliendile enne seanssi:
– 2 tundi enne uuringut mitte süüa. Juua võib ainult vett.
– Toiduainete testide tegemiseks on vajalik endal kodus koostada nimekiri toiduainetest, mida te kõige rohkem sööte ja mille sobivus teid isiklikult huvitab. Nimekirjas võib olla kuni 20 toiduainet.
– Soovi korral testitakse ka poolvääriskivide energeetilist sobivust kuni 20 erinevat poolvääriskivi või poolvääriskividest ehteid.
– Naistele on seansiks sobivaim aeg 3-4 päeva pärast menstruatsiooni või tsükli keskel, kuna hormonaalsed muutused enne menstruatsiooni ning menstruatsiooni ajal muudavad testi tulemusi.
– Juhul kui võtate ravimeid või toidulisandeid, informeerige sellest oma terapeuti.

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA sobib kõigile alates 3.eluaastast lõpetades vanuritega.

Vastunäidustused:
– rasedus;
– südamestimulaatori või muude elektrooniliste seadmete olemasolu organismis;
– äge infektsioon;
– ägedad haiglaravi nõudvad põletikulised protsessid;
– aktiivne tuberkuloos;
– vanus alla 3 eluaasta;
– psüühilised haigused (sh skisofreenia).

LOE LISA

BIOFEEDBACK SEANSSIDEST  Loe edasi siit

TEISTEST TERAAPIATEST Loe edasi siit

 

TÄHELEPANU! Terviseseisundi hindamine ja testi tulemused ei ole diagnoos, vaid viited organismis toimuvatele protsessidele ning elunditele, mis on energeetiliselt tasakaalust väljas.

Organismi terviseseisundi hindamine bioresonants (sageduste) meetodil on täiendavaks abinõuks nii teile kui ka teie arstidele. Bioresonants meetod ei asenda uuringuid, keemilisi teste ega arstiabi. Kui on diagnoositud mõni haigus, tuleb kindlasti jätkata ravi vastavalt arsti ettekirjutusele! 

Seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:
bioresonantsteraapia@gmail.com

NB! Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.
Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil 5367 1490