Pakume teile võimalust kontrollida ja hinnata oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA.

Kuidas on võimalik testida?
Keha reageerib alati kõigele, millega kokku puutub. Tavaliselt me ei märka neid reageeringuid. Väga peenel tasandil aga reageerime siiski – juhul kui meil tekib resonants subjekti või objektiga. Resonantsi baasil toimubki testimine. Bioresonatsist Loe edasi siit

L.I.F.E. seadme abil testime
– tundlikkust erinevate ainete suhtes – toiduained, hallitusseened, tolmulestad ja õietolm;
– tundlikkust toksiinidele – olmekemikaalid, toidukemikaalid (säilitusained, maitsetugevdajad ja värvained), pestitsiidid ja raskemetallid;
– toitainete energeetilist puudust – tähtsamad amiinohapped, mineraalained, mikroelemendid ja vitamiinid;
– tundlikkust elektromagnetilise kiirgusele – wifi, mikrolained, elektrilained.
NB! Teil EI OLE VAJA kaasa võtta toiduaineid.

* Test näitab (hetke seisu) energeetilisel tasandil – vajadust, sobivust ja mitte sobivust. Mõõdetakse protsentides (0-100%).

Samuti hinnatakse resonantsi (sageduste) baasil
– endorfiinide (rõõmuhormoon), serotoniini (õnnehormoon) ja oksüdotsiini (armastushormoon), dopamiini (heaolutunde neurotransmitter) ja adrenaliini (stressi/erutuse hormoon) taset;
– seedeensüümide aktiivsust;
– keha aluselisuse-happelisuse tasakaalu;
– toitainete omastamist;
– soolestiku mikrofloorat;
– kalduvust põletikele;
– vere- ja lümfiringet;
– organite seisukorda kajastavaid energeetilisi näitajaid.

Testimiseks kasutatakse naha bioaktiivsetes piirkondades mõõdetud elektrilisi parameetreid (sagedusi), mis annavad organite/kudede, hormoonide ja tervise seiskukorra kohta informatsiooni. Oluline on see, et kompuuterdiagnostika näitab ka organite funktsiooni, kui näiteks ultraheli näitab ainult organismi orgaanilist muutust.

* Test näitab (hetke seisu) energeetilisel tasandil organismi stressikoldeid ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele. Mõõdetakse protsentides (0-100%).

TÄHELEPANU! L.I.F.E.’i seade mõõdab
– keha energeetilisi reaktsioone/stressi erinevatele ainetele (toiduained, tolm, hallitus, jne). See test ei ole allergiatest/ IgE antikehade test ega muu traditsiooniline test.
– toitainete puudust (mineraalained, amiinohapped, mineraalid) energeetilisel tasandil. See test ei ole traditsiooniline toitainete puuduse test.
– keha rakkude elektromagnetilisi võnkesagedusi. Elektromagnetiliste võnkesageduste tasakaalutused võivad tekkida tükk aega enne probleemide ilmnemist füüsilises kehas ja mõned häired ei ole energeetiliselt mõõdetavad. Annab teada energeetilist stressi ja tasakaalutust. See test ei ole traditsiooniline test (ultraheli, veretest, jne).
* Soovitame konsulteerida oma arstiga, kui soovite, et teile tehakse traditsioonilisi teste/analüüse, allergiateste ja toitainete puuduse teste.

L.I.F.E.’i seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sageduste) põhimõttel töötav seade, millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat ja mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina Loe edasi siit

Mida tehakse seansil? Protseduuri läbiviimiseks ühendatakse silikoonkummiribade abil L.I.F.E.’i seadmega kliendi pea, randmed ja pahkluud. L.I.F.E.’i seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes inimese infovälja, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Mõõdetakse inimkeha sagedusi ja testitakse resonantsi baasil.

 

Test võimaldab
– haigusnähtude korral aidata jõuda õige põhjuseni
– saada toetavat abi veel avastamata haiguskollete tuvastamisel
– hinnata muutusi varases ning järelstaadiumis (taastusravi ajal)
– viia läbi järel- ja efektiivsuse kontrolli raviks kasutatava teraapiate/protseduuride kohta. Sobib nii traditsioonilise, akadeemilise kui ka ida ravimeetodite efektiivsuse kontrolliks.

NB! Organismi üldseisundit tasub testima tulla ka siis, kui kõik sinu meditsiinilised analüüsid on korras, kuid tunned ennast sellegi poolest halvasti. Selgitame välja organismi seisundi ja energeetilisi stressorid ning aitame kaasa tavameditsiinil leida võimaliku haiguskolde.

Meetod on ohutu kõigile ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikke mõjusid nagu röntgen, ultraheli vms. Kõrvalmõjud puuduvad.

  • Samuti saab klient kaasa märksõnad testi tulemustest.

Kestvus: 1 tund. Hind: 60.00€

Soovitused kliendile enne seanssi:
– 3 tundi enne uuringut mitte süüa. Juua võib ainult vett.
Juhul kui võtate ravimeid või toidulisandeid, informeerige sellest oma terapeuti.

 

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA sobib kõigile alates 3.eluaastast lõpetades vanuritega.

Vastunäidustused:
– rasedus;
– südamestimulaatori või muude elektrooniliste seadmete olemasolu organismis;
– äge infektsioon;
– ägedad haiglaravi nõudvad põletikulised protsessid;
– aktiivne tuberkuloos;
– vanus alla 3 eluaasta;
– psüühilised haigused (sh skisofreenia).

LOE LISA

BIOFEEDBACK JA BIORESONANTSTERAAPIA SEANSSIDEST  Loe edasi siit

TEISTEST TERAAPIATEST Loe edasi siit

 

TÄHELEPANU! Terviseseisundi hindamine ja testi tulemused ei ole diagnoos, vaid viited organismis toimuvatele protsessidele ning elunditele, mis on energeetiliselt tasakaalust väljas.

Organismi terviseseisundi hindamine bioresonants (sageduste) meetodil on täiendavaks abinõuks nii teile kui ka teie arstidele. Bioresonants meetod ei asenda uuringuid, keemilisi teste ega arstiabi. Kui on diagnoositud mõni haigus, tuleb kindlasti jätkata ravi vastavalt arsti ettekirjutusele! 

 

Seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:
bioresonantsteraapia@gmail.com

NB! Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.
Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil
5367 1490