Pakume teile võimalust kontrollida ja hinnata oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA L.I.F.E. seadme abil.

L.I.F.E.’-i seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes inimese infovälja, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Mõõdetakse inimkeha sagedusi ja testitakse resonantsi baasil.

L.I.F.E.’i seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sageduste) põhimõttel töötav seade, millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat ja mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina Loe edasi siit

Kuidas on võimalik testida?
Keha reageerib alati kõigele, millega kokku puutub. Tavaliselt me ei märka neid reageeringuid. Väga peenel tasandil aga reageerime siiski – juhul kui meil tekib resonants subjekti või objektiga. Resonantsi baasil toimubki testimine.

Diagnoosimiseks kasutatakse naha bioaktiivsetes piirkondades mõõdetud elektrilisi parameetreid (sagedusi), mis annavad organite/kudede, hormoonide, näärmete ja tervise seiskukorra kohta informatsiooni. Oluline on see, et kompuuterdiagnostika näitab ka organite funktsiooni, kui näiteks ultraheli näitab ainult organismi orgaanilist muutust.

Samuti mõõdetakse/testitakse resonantsi (sageduste) baasil
– toitainete energeetilist puudust (tähtsamad amiinohapped, mineraalid, mikroelemendid, vitamiinid)
– gluteeni, piimatoodete ja teiste toiduainete energeetilist mittesobivust
– toidulisandite/ravimtaimete ja kasutatava toidu energeetilist sobivust/mittesobivust

Mida tehakse seansil? Protseduuri läbiviimiseks ühendatakse silikoonkummiribade abil L.I.F.E. seadmega kliendi pea, randmed ja pahkluud.

 

Hinnatakse:
– eluenergia (rakuenergia) taset;
– endorfiinide (rõõmuhormoon), serotoniini (õnnehormoon) ja oksüdotsiini (armastushormoon), dopamiini (heaolutunde neurotransmitter) taset;
– adrenaliini (stressi/erutuse hormoon) taset;
– emotsionaalse ja vaimse kurnatuse seisundit;
– happesuse / aluselisuse tasakaalu kehas;
– toitainete omastamist;
– soolestiku mikrofloorat;
– kalduvust põletikele;
– vere- ja lümfiringet;
– elektromagnetilise kiirguse (mobiiltelefon, traadita internet, mikrolained, elektrilained) tundlikkust;
– naise suguhormoonid – östrogeen ja progesteroon ning mehe suguhormoon – testosteroon;
– organite ja sisenõrenäärmete (ajuripats ehk hüpofüüs, kilpnääre, kõrvalkilpnäärmed, kõhunääre ehk pankreas, käbikeha, sugunäärmed, neerupealisedtalituse) seisukorda kajastavaid energeetilisi näitajaid.

* Test näitab (hetke seisu) energeetilisel tasandil organismi stressikoldeid ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele. Mõõdetakse protsentides (0-100%).

Lisaks hinnatakse
– gluteeni, piimatoodete ja teiste toiduainete energeetilist mittesobivust – kirjutage üles toiduained (kuni 15 erinevat)  mida enim kasutate ja soovite testida.
– toitainete energeetilist puudust (tähtsamad amiinohapped, mineraalid, mikroelemendid, vitamiinid). Nimekirjas võib olla kuni 20 toiduainet.

NB! Soovi korral kaasa võtta kuni 10 enim kasutatavat toidulisandit/ravimtaime. Testime energeetilist sobivust/mittesobivust.

NB! Teil EI OLE VAJA kaasa võtta toiduaineid. L.I.F.E. seadmes on testimiseks 313 toiduainete, kõikide mineraalainete (mikro- ja makroelemendid), vitamiinide ja ka 97 poolvääriskivide võnget (sagedust). Samuti saame testida poolvääriskivide energeetilist sobivust.

* Test näitab (hetke seisu) energeetilisel tasandil – vajadust, sobivust ja mitte sobivust. Mõõdetakse protsentides (0-100%).

Test võimaldab
– haigusnähtude korral aidata jõuda õige põhjuseni
– saada toetavat abi veel avastamata haiguskollete tuvastamisel
– saada teada gluteeni, piimatoodete ja teiste toiduainete energeetilist mittesobivust
– saada teada toitainete energeetilist puudust (tähtsamad amiinohapped, mineraalid, mikroelemendid, vitamiinid)
– hinnata muutusi varases ning järelstaadiumis (taastusravi ajal)
– viia läbi järel- ja efektiivsuskontrolli raviks kasutatava teraapiate/proteseduuride kohta. Sobib nii traditsioonilise, akadeemilise kui ka ida ravimeetodite efektiivsuskontrolliks.

NB! Organismi üldseisundit tasub testima tulla ka siis, kui kõik sinu meditsiinilised analüüsid on korras, kuid tunned ennast sellegipoolest halvasti. Selgitame välja organismi seisundi ja energeetilisi stressorid ning aitame kaasa tavameditsiinil leida võimaliku haiguskolde.

Meetod on ohutu kõigile ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikke mõjusid nagu röntgen, ultraheli vms. Kõrvalmõjud puuduvad.

*Seansil annab terapeut igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi elukvaliteedi parandamiseks. Samuti saab klient kaasa märksõnad testi tulemustest.

Kestvus: 1 tund. Hind: 60.00€

 

Soovitused kliendile enne seanssi:
2 tundi enne uuringut mitte süüa. Juua võib ainult vett.
– Toiduainete testide tegemiseks on vajalik endal kodus koostada nimekiri toiduainetest, mida te kõige rohkem sööte ja mille sobivus teid isiklikult huvitab. Kaasa võtta kuni 10 enim kasutatavad toidulisandid. Nimekirjas võib olla kuni 20 toiduainet.
– Soovi korral testitakse ka poolvääriskivide energeetilist sobivust kuni 20 erinevat poolvääriskivi või poolvääriskividest ehteid.
– Naistele on seansiks sobivaim aeg 3-4 päeva pärast menstruatsiooni või tsükli keskel, kuna hormonaalsed muutused enne menstruatsiooni ning menstruatsiooni ajal muudavad testi tulemusi.
– Juhul kui võtate ravimeid või toidulisandeid, informeerige sellest oma terapeuti.

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA sobib kõigile alates 3.eluaastast lõpetades vanuritega.

Vastunäidustused:
– rasedus;
– südamestimulaatori või muude elektrooniliste seadmete olemasolu organismis;
– äge infektsioon;
– ägedad haiglaravi nõudvad põletikulised protsessid;
– aktiivne tuberkuloos;
– vanus alla 3 eluaasta;
– psüühilised haigused (sh skisofreenia).

LOE LISA

BIOFEEDBACK SEANSSIDEST  Loe edasi siit

TEISTEST TERAAPIATEST Loe edasi siit

 

TÄHELEPANU! Terviseseisundi hindamine ja testi tulemused ei ole diagnoos, vaid viited organismis toimuvatele protsessidele ning elunditele, mis on energeetiliselt tasakaalust väljas.

Organismi terviseseisundi hindamine bioresonants (sageduste) meetodil on täiendavaks abinõuks nii teile kui ka teie arstidele. Bioresonants meetod ei asenda uuringuid, keemilisi teste ega arstiabi. Kui on diagnoositud mõni haigus, tuleb kindlasti jätkata ravi vastavalt arsti ettekirjutusele! 

Seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:
bioresonantsteraapia@gmail.com

NB! Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.
Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil
5367 1490