//BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA

Pakume teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA. Diagnostika läbiviimiseks kasutatakse täiesti originaalset süsteemi, millel pole maailmas analooge ning mis on ette nähtud inimese tervisliku seisukorra kiiruuringuks.

Kestvus: 1 tund. Hind: 50.00€

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA SEANSID KANADAS DIPLOMEERITUD BIOTAGASISIDE TERAPEUDI ÜLLE TOOMEOJAGA. Terapeudist Loe edasi siit

Mida tehakse seansil? Kõrgtehnoloogilise (eurosertifitseeritud) L.I.F.E. seadme abil mõõdetakse inimkeha sagedusi.
L.I.F.E. seade on biofeedback (biotagasiside) ja elektro-füsioloogiline bioresonantsi põhimõttel töötav seade, mis on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina. Seadet on testitud topeltpimedates uuringutes ning kvaliteedi ja efektiivsuse garantiiks on TÜV SÜD tunnustus (Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuur). L.I.F.E. seade kuulub teise põlvkonna bioresonants seadmete hulka. Esimese põlvkonna seadmete hulka kuuluvad punktanduriga seadmed, nagu Bi-com ja Mora.

Biofeedback kohta Loe edasi siit

Protseduuri läbiviimiseks ühendatakse silikoonkummiribade abil L.I.F.E. seadmega kliendi pea, randmed ja pahkluud.
Meetod on ohutu kõigile ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikke mõjusid nagu röntgen, ultraheli vms. Kõrvalmõjud puuduvad.

Hinnatakse:
– eluenergia (rakuenergia) taset;
– endorfiinide (rõõmuhormoon), serotoniini (õnnehormoon) ja oksüdotsiini (armastushormoon), dopamiini (heaolutunde neurotransmitter) taset;
– adrenaliini (stressi/erutuse hormoon) taset;
– neerupealiste kurnatust;
– happe-leelise tasakaalu;
– toitainete omastamist;
– soolestiku mikrofloorat;
– kalduvust põletikele;
– vere- ja lümfiringet;
– immuunsüsteemi;
– hormonaalset seisundit;
– närvisüsteemi kajastavaid energeetilisi näitajaid;
– organite, rakkude, kudede ja sisenõrenäärmete talituse seisukorda kajastavaid energeetilisi näitajaid.

Samuti hinnatakse elektromagnetilise kiirguse (mobiiltelefon, traadita internet, mikrolained, elektrilained) tundlikkust ja mõju tervisele.

***Test näitab organismi stressikoldeid energeetilisel tasandil ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele. Mõõdetakse protsentides (0-100%).

Lisaks testitakse:
– gluteeni ja toiduainete energeetilist mittesobivust;
– toitainete energeetilist vajadust (tähtsamad aminohapped, mineraalid, mikroelemendid, vitamiinid);
– tuntumate ravimtaimede energeetilist vajadust.

NB! Teil ei ole vaja kaasa võtta toiduaineid. L.I.F.E. seadmes on testimiseks 313 toiduainete, kõikide mineraalainete (mikro- ja makroelemendid), vitamiinide ja 97 poolvääriskivide võnget.
Kohapeal on võimalik testida ravimtaimede mõju.
Soovi korral saab testida ka poolvääriskivide energeetilist sobivust.

Diagnostika võimaldab:
– haigusnähtude korral jõuda õige põhjuseni;
– saada abi veel avastamata haiguskollete tuvastamisel;
– kliinilisi haigusnähtusid ennetada ja hinnata muutusi varases ning järelstaadiumis (taastusravi ajal);
– viia läbi järel- ja efektiivsuskontrolli raviks kasutatava teraapia kohta. Sobib nii traditsioonilise, akadeemilise kui ka ida ravimeetodite kontrolliks.

NB! Organismi üldseisundit tasub testima tulla ka siis, kui kõik sinu meditsiinilised analüüsid on korras, kuid tunned ennast sellegipoolest halvasti. Selgitame välja organismi seisundi ja stressorid ning aitame tavameditsiinil leida võimaliku haiguskolde.

Kuidas on võimalik testida?
Keha reageerib alati kõigele, millega kokku puutub. Tavaliselt me ei märka neid reageeringuid. Väga peenel tasandil aga reageerime siiski – juhul kui meil tekib resonants subjekti või objektiga. Resonantsi baasil toimubki testimine. Biofeedback kohta Loe edasi siit

***Seansil annab terapeut igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi elukvaliteedi parandamiseks. Samuti saab klient kaasa märksõnad testi tulemustest.

Soovitused kliendile enne seanssi:
– 2 tundi enne uuringut mitte süüa. Juua võib ainult vett.
– Toiduainete testide tegemiseks on vajalik endal kodus koostada nimekiri toiduainetest, mida te kõige rohkem sööte ja mille sobivus teid isiklikult huvitab. Nimekirjas võib olla kuni 20 toiduainet.
– Soovi korral testitakse ka poolvääriskivide energeetilist sobivust kuni 20 erinevat poolvääriskivi või poolvääriskividest ehteid.
– Naistele on seansiks sobivaim aeg 3-4 päeva pärast menstruatsiooni või tsükli keskel, kuna hormonaalsed muutused enne menstruatsiooni ning menstruatsiooni ajal muudavad testi tulemusi.
– Juhul kui võtate ravimeid või toidulisandeid, informeerige sellest oma terapeuti.

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA sobib kõigile alates 3.eluaastast lõpetades vanuritega.

Vastunäidustused:
– rasedus;
– südamestimulaatori või muude elektrooniliste seadmete olemasolu organismis;
– äge infektsioon;
– ägedad haiglaravi nõudvad põletikulised protsessid;
– aktiivne tuberkuloos;
– vanus alla 3 eluaasta;
– psüühilised haigused (sh skisofreenia).

 

LOE LISA

BIORESONANTS JA BIOFEEDBACK SEANSSIDEST (negatiivsed mõttevormid, emotsionaalsed traumad ja konfliktid Loe edasi siit

TEISTEST TERAAPIATEST Loe edasi siit

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine: bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

 

 

TÄHELEPANU! Testi tulemused ei ole diagnoos, vaid viited organismis toimuvatele protsessidele ning elunditele, mis on energeetiliselt tasakaalust väljas. Organismi terviseseisundi hindamine biofeedback ja bioresonants meetodil on täiendavaks abinõuks tervise taastamise toetamisel kõigi terviseprobleemide korral, kuid ei asenda arstiabi. Kui on diagnoositud mõni haigus, tuleb kindlasti jätkata ravi vastavalt arsti ettekirjutusele!

 

2018-07-06T06:44:38+00:00