L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA
BIORESONANTS (sagedus) TERAAPIA SEANSID

KANADAS DIPLOMEERITUD BIOFEEDBACKI 
TERAPEUDI ÜLLE TOOMEOJAGA


TÄHELEPANU! Me järgime kõiki hügieeninõudeid ja reegleid, et takistada viiruse tekkimist ja levimist klientide seas. Tagame teraapia kohas hügieenitarvete olemasolu ja kättesaadavuse ning jälgime regulaarselt Terviseameti poolt edastatud infot ning vajadusel viime oma töökorralduses sisse täiendavad meetmed ja abinõud. Peale igat teraapiat toimub teraapiakabineti tuulutamine. Teraapiasse tulev klient teostab vähemalt 20 sekundilise käte pesu vahetult enne kabinetti sisenemist.
Kui Teil ilmnevad viirushaigusele iseloomulikud tunnused – palavik, nohu, köha, kurguvalu ja Teil on olemas teraapia aeg, mis jääb lähipäevadesse, palun võtke meiega ühendust ja me leiame Teile soovi korral uue aja.

Mõistvat ja rahulikku suhtumist soovides
Ülle Toomeoja ja Kaja Korolev

Olge terved!

******************** 

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA BIORESONANTS (sagedus) TERAAPIA ESMANE SEANSS

Blokeeringute tuvastamine ja organismi energeetilise seisundi hindamine.
Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine L.I.F.E. seadmega infovälja struktuuride mõjutamise teel.
Kestvus 1 tundi. Hind 60€

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA BIORESONANTS (sagedus) TERAAPIA KORDUSSEANSID

Kordusseansil on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud info ja kliendi soovid. Iga seansi alguses teeb terapeut L.I.F.E.’i seadmega uue testi, mis annab ülevaate kliendi infovälja hetkeseisundist. Seejärel tasakaalustab terapeut neid infovälja struktuure, mis on stressis.
1. Kestvus 1 tundi. Hind 60€
2. Kestvus 45 minutit. Hind 50€

* Klient saab iga seansi tulemused märksõnadena kaasa.

********************

L.I.F.E. Biofeedbacki ja Bioresonantsteraapia aitab enamusel kustutada
– sundmõtteid (korduvad mõtted või kujutlused), negatiivseid uskumusi, mõtte- ja käitumismustreid;
– emotsionaalseid traumasi ja vapustusi;
– ärevust, hirme, foobiaid, muretsemist, viha ja ärrituvust.

Lisaks eelnevale aitab teraapia
– tugevdada intuitsiooni ja eneseusaldust;
– paremini elus tulla toime pingetega;
– paremini keskenduda ja õppida;
– saada jõudu ja julgust muutusteks;
– leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Tulemuseks
– sundmõtted ja meeled on vaigistatud;
– hirmud, foobiad, muretsemine, viha ja ärrituvus on neutraliseeritud;
– tekib sisemise rahu seisund;
– kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi;
– tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

******************** 

MIDA TEHAKSE L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA
BIORESONANTS (sagedus) TERAAPIA SEANSIL?

Vajadusel seansi alguses hindab terapeut P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi energiavälja, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi.

Edasi klient suunatakse istuma tugitooli. Seejärel ühendatakse kliendi pea, randmed ja pahkluud silikoonkummist ribade abil L.I.F.E. seadmega.Väikelapsele kinnitatakse riba ümber pea või kõhu.

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et
– leida kliendi infoväljast üles sundmõtted, traumad ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata;
– kõrvaldada blokeeringud ja taastada tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure.

Terapeut räägib seansil kliendist positiivses vormis. Laps saab teraapia ajal mängida: raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad on kohapeal olemas. Soovi korral võtta kaasa last huvitav mäng või mänguasi. Teraapia ajal lapsevanem võib näidata oma mobllitelefonist või iPadist lapsele huvitavaid filme.
Kuna igal negatiivsel mõttemustril ja programmil on eri sagedusega võnge, näitab seade ise terapeudile, millises eluaspektis on kliendil välja kujunenud negatiivne programm ehk blokeering. Seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ning oskab sõnastada ka tema sundmõtteid, negatiivseid mõtte- ja käitumismustreid, andes teavet kirjelduste, arvude ja protsentide kujul. Seega ei uuri terapeut kliendilt, mis on juhtunud. Ühtlasi ei ole vahet, kas klient ise teadvustab blokeeringu põhjusi või ei. Samal seansil vabastab terapeut L.I.F.E.’i seadme abil blokeeringud ning taastab tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel. Seansi ajal tunneb klient ennast turvaliselt. Enamik inimesi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud. * Terapeut annab igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. 

* Mis on L.I.F.E.’i seade ja mida ta teeb Loe edasi siit

* L.I.F.E. Bioresonantsteraapia (sagedusteraapia) kohta Loe edasi siit

* Biofeedback teraapia teaduspõhisusest  Loe edasi siit

* Lisaks L.I.F.E. Biofeedback ja Bioresonantsteraapiale (sagedusteraapia) kasutatakse ka L.I.F.E.’i seadmes olevat Neurofeedbacki (Neurotagasiside) tarkvara programmi, et tagada kliendile efektiivsemaid tulemused. L.I.F.E. Neurofeedback aitab aju kognitiivsete võimete suurendamiseks sh parandab vaimset võimekust – oskusi erinevat infot (tekst, numbrid, ruumilised objektid jne) lugeda, mõista, olemasoleva teadmisega seostada, meelde jätta ja kasutada. Samuti aitab tasakaalustada ajupoolkerasid ja ajulained. Neurofeedbacki kohta Loe edasi siit

******************** 

TULEMUSED

L.I.F.E. Biofeedbacki ja Bioresonantsteraapia (sagedusteraapia) seansid Ülle Toomeojaga: Mõju ilmneb sõltuvalt inimesest kas koheselt või kuni viie päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).

Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. Pärast seansse ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Mõnel juhul võib seansi mõju (positiivsed muutused) avalduda ka hiljem, kuni 3 nädala jooksul. Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon, uued testid ja samuti kliendi soovid.

TERAPEUT: Terapeut Ülle Toomeoja on elanud 17 aastat Ameerikas. 2018 aastal asutas Eestis uue ettevõtte, mis pakub Biofeedback teraapia teenust; Viimased 17 aastat pühendunud L.I.F.E. Biofeedbacki ja Bioresonantsteraapia (sagedusteraapia) praktiseerimisele. Tal on Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt välja antud Quantum Biofeedback diplom. Samuti ta on Kanada Tervishoiuorganisatsiooni poolt registreeritud Biofeedback terapeut. Kanadas Ülle teenuseid tunnustavad enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud. Käesolevaks ajaks on Ülle juures teraapias käinud üle 12 tuhande kliendi.  Ta on saavutanud oma meetodiga kiireid ja suurepäraseid tulemusi. Ülle Toomeojast Loe edasi siit

„Negatiivsed mõttevormid on juurpõhjus“, selgitab Ülle Toomeoja. Kui tervendaja paneb inimesele käed peale, siis tugevdab ta eluenergiat, kuid mõttevormid ei muutu, seepärast tuleb probleem tagasi.
Ma ei tea, kus kellelgi energia kinni on, ega pea midagi oletama. Ma näen oma seadmes numbreid, mille järgi saan teha järeldused. Neid ei varjuta minu kui inimese isiklikud uskumused. Ma ei kasuta ühtegi jumalat ega rituaali. Töötan inimese tahtega ja tehnoloogia lihtsalt aitab. Mul on võimalus jääda neutraalseks.

Paljud psühholoogid ja  teised spetsialistid püüavad pöörata inimese tähelepanu sellele, mis toimus minevikus. Traumade ja sundmõtete võnked (programmid) võivad paraku alles jääda ka pärast teraapiat. Minu käsutuses oleva L.I.F.E.’i seadme abil on võimalik need võnked kustutada. Mina tegelen minevikuga (nimetame mind “negatiivsete mõttevormide kustutaja”) kuna ma koristan nn prügi (programmid) ära. Pärast seda ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid ning saadakse elus edasi liikuda.

Samuti teised spetsialistid saavad edasi tegeleda puhtalt pinnalt aidates inimest elus edasi liikuda (andes ideid, leides tegevusi mis tekitavad neile rõõmu, elevust, põnevust, jne). L.I.F.E. Biofeedbacki ja Bioresonants teraapia on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks.

KESKMINE TERAAPIA VAJADUS
BLOKEERINGUTE VABASTAMINE JA TASAKAALU TAASTAMINE

NB! Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid.

1. Emotsionaalsed ja vaimsed (mentaalsed) pinged, hirmud, foobiad, muretsemine, viha ja ärrituvus.
2. Depressioonid, psühhotraumad/emotsionaalsed traumad, vapustused, post-traumaatilised stressihäired / TULEMUSED  Loe edasi siit
3. Sundmõtted, negatiivsed mõttemustrid, uskumused ja käitumismustrid.
4. Läbipõlemissündroomiga või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele/ TULEMUSED  Loe edasi siit
Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks korda kuus. Peale 2-ndat seanssi klient otsustab lisaseanside vajaduse järele.

5. Igapäevase töö, kooli ja pere stressiga emotsionaalsete ning vaimsete pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine (neile kes ei saa mingil põhjusel muuta oma elu).* Selle kategooria alla kuuluvad kliendid, kes õpivad, töötavad iga päev inimestega (terapeudid, arstid, õpetajad, äriinimesed) ja suurte perede emad/isad.
Keskmine teraapia vajadus: Üks kord kuus või vastavalt vajadusele.

6. Ärevushäire, paanikahood, hirm, foobia, sundmõtted ja obsessiiv-kompulsiivne häire / TULEMUSED Loe edasi siit
7. Foobiad, eesinemishirm, sotsiaalärevus / TULEMUSED  Loe edasi siit
8. Väärkohtlemine, andestamatus, madal enesehinnang  ja ennasthävitav käitumine / TULEMUSED Loe edasi siit
9. Kurbus, melanhoolia, ahastus, hingepiin, lootusetustunne ja kauakestev lein / TULEMUSED Loe edasi siit
10. Elurõõmu kadumine, huvi ja rahuldustunde kadumine / TULEMUSED Loe edasi siit
11. Ülitundlikkus (kergesti solvuv, haavatav, välismõjudele ja ärritustele reageeriv).
Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks korda kuus. Peale 2-ndat seanssi klient otsustab lisaseanside vajaduse järele.

12. Hüperaktiivsus, püsimatus, kooli- ja õppimisprobleemid ja Aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) / TULEMUSED  Loe lisa siit
Keskmine teraapia vajadus: 3-5 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 3-ndat seanssi klient otsustab lisaseanside vajaduse järele.

13. Arenguhäiretega (sh Autism, Asperger) ja vaimses võimekuses (kognitiivses arengus) mahajäänud lapsed / TULEMUSED  Loe lisa siit
Keskmine teraapia vajadus: 3-5 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 3-ndat seanssi klient otsustab lisaseanside vajaduse järele.

15. Psühhosomaatiliste häired
Keskmine teraapia vajadus:
2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 2-ndat seanssi klient otsustab lisaseanside vajaduse järele.

16. Tikid, sundliigutused ja Tourette´i sündroom / TULEMUSED Loe edasi siit
Keskmine teraapia vajadus: 3-4 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 3-ndat seanssi klient otsustab lisaseanside vajaduse järele.

17. L.I.F.E. BIOFEEDBACKI SEANSID LEMMIKLOOMADELE JA EDULOOD. Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lemmikloomade käitumishäirete korral (agressiivsus, närvilisus, hirmud, ärevus, kurbus, melanhoolsus jt.). Terapeut Monika Sulengo. L.I.F.E. BIOFEEDBACKI teraapia on eriti soovitatav kõikidele varjupaiga koertele ja kassidele, kes uude kodudesse lähevad ja neile lemmikloomadele, kes on omanikku vahetanud. Samuti pakume teile võimalust KONTROLLIDA JA HINNATA LOOMADE TERVISE SEISUNDIT sagedustel põhineva meetodi abil  Loe edasi siit
Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 2-ndat seanssi lemmiklooma omanik otsustab lisaseansi vajaduse järele.

******************** 

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI TERAAPIA LASTELE

Kolmapäeviti toimuvad terapeut Ülle Toomeoja vastuvõtud Adeli Rahvusvahelises Rehabilitatsioonikeskuses. Lisainfo ja seansile registreerimine Loe edasi siit

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI TERAAPIA UUS TERAPEUT KAJA KOROLEV

3. jaanuarist 2020 alustas tööd lapsklientidega uus terapeut Kaja Korolev. Vastuvõtud toimuvad esmaspäeviti, teisipäeviti, reedeti Adeli Rahvusvahelises Rehabilitatsioonikeskuses. Lisainfo ja seansile registreerimine Loe edasi siit

ÜLLE TOOMEOJA KLIENTIDE TAGASISIDE JA EDULOOD

* Ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil Loe edasi siit

* Hirmudest ja foobiatestvabanemine L.I.F.E. teraapia abil  Loe edasi siit

* Depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne kurbuse, melanhoolia, leina, apaatsuse, kroonilise väsimuse ja elutüdimuse korral Loe edasi siit

* Läbipõlemissündroomist  ja kroonilisest stressist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil  Loe edasi siit

* Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne impulsiivsuse, agressiivsuse,  viha, suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete korral  Loe edasi siit

* Andestamine ja post-traumaatilisetest stressihäiretest, ohvri tundest, madalast enesehinnangust, jne vabanemine L.I.F.E. teraapia abil  Loe edasi siit

* Autismispektri häiretega lastele L.I.F.E. teraapia positiivne mõju ja tulemused  Loe edasi siit

* Tikkidest ja Tourette’i sündroomist (sundliigutused ja sundhäälitsused) vabanemine L.I.F.E. teraapia abil  Loe edasi siit

* LEMMIKLOOMA VAIMNE TERVIS. SEANSID LEMMIKLOOMADELE JA EDULOOD/ TAGASISIDE. Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lemmikloomade käitumishäirete korral (agressiivsus, närvilisus, hirmud, ärevus, kurbus, melanhoolsus jt.) Loe edasi siit

Samuti pakume teile võimalust KONTROLLIDA JA HINNATA LOOMADE TERVISE SEISUNDIT sagedustel põhineva meetodi abil  Loe edasi siit

* Artikkel Esinemishirmust / ärevushäiretest ja bioresonantsteraapia tulemustest Ülle Toomeojaga  Loe edasi siit

KLIINILISED EFEKTIIVSUSE UURINGUD (inglise keelsed)

* Kliinilised uuringud on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäirete, paanikahoogude, depressioonide, hirmude, foobiate, negatiivsete mõttemustrite/sundmõtete ning emotsionaalsete traumade kohta Loe edasi siit

* Kliiniline uuringu tulemus (osales 60 üliõpilast) näitas et, Biofeedback teraapia on efektiivne stressi, ärevuse ja depressiooni korral (inglise keeles) Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete (ATH) kohta. Inglise keeles (USA-s) üldtuntud kui ADD ja ADHD. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskuste, agressiivsuse, viha,  impulsiivsuse, kurbuse, foobiate, hirmude, jne korral Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust Tikkide ja Tourette’i sündroomi korral Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus Loe edasi siit

******************** 

L.I.F.E. Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks.

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini;
– sobib kasutamiseks koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.

Ülle Toomeoja seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:
bioresonantsteraapia@gmail.com

Seanssidele registreerimine LASTELE (terapeut Kaja Korolev) toimib e-maili teel:
bioresonants@gmail.com

Seanssidele registreerimine LOOMADELE (terapeut Moika Sulengo) toimib e-maili teel:
petsbioresonants@gmail.com

NB! Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil
5367 1490

TÄHELEPANU!

Igapäevase kooli, töö ja pere stressiga  ja vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise/üleöppimise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele.

Kliendid kes lähevad tagasi endisse stressi- ja pingerohke keskkonda (pere, töö, kool):  Kurnates ennast ja tehes sarnaseid asju sarnasel viisil ei ole võimalik saada uusi tulemusi ehk siis seansil käinud isikul ei saa kujuneda uued mõtte- ja käitumismustrid kui keskkond seda ei toeta ja mõne aja pärast (olenevalt inimesest ligikaudu 1-3 kuuga) on inimene samas seisus tagasi  (pinged, kurnatus ja stress) ja vajab uut seanssi.

Püsitulemuste saavutamiseks vajab klient muutusi oma ellu ehk võtta aega enda jaoks. Eesmärgiks  oleks tasakaal (töö, kohustused, puhkus ja põnevust/elevust/rõõmu tekitavad tegevused/hobid).  Juhul kui teil on mingil põhjusel raske muuta oma elu sh leida tegevusi/hobisi  mis teile meeldib ja tekitab rõõmu, siis  lisaks Biofeedback ja Bioresonantsteraapiale vajate psühhiaatrit, psühholoogi, holistilist terapeuti või mõne teise spetsialisti abi (soovitatav ligikaudu 10 päeva peale seanssi). Lisainformatsiooni Holistiliste terapeutide kohta leiad: Holistika Instituudi kodulehelt Loe edasi

* L.I.F.E. Biofeedback ja Bioresonantsteraapia toetab psühhiaatrite, psühholoogide ja teiste spetsialistide tööd. Teraapia loob kliendile parema valmisoleku ja motivatsiooni ning head eeldused püsivate muutuste tegemiseks, mis omakorda aitab spetsialiste soovitud püsitulemuste saavutamisel.

************************

Informeerige terapeuti järgnevatel juhtudel:

 • teil on südamestimulaator, mistahes kehaosade või organite protees (v.a. hambatäidised, liigeseproteesid, silikoonrinnad);
 • teile on siirdatud organeid, kunstlikke artereid ja šunte;
 • olete rase.

Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia ja biofeedback arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

LOE LISA:

 • Loe diplomeeritud Biotagasiside terapeut Ülle Toomeojast Loe edasi
 • Ülle Toomeoja klientide edulugudest Loe edasi
 • Ülle Toomeojast ilmunud artiklitest ajakirjas “PSÜHOLOOGIA SINULE”, ajakirjas “BUDUAAR” ja ajakirjas “EESTI NAINE” ja ajakirjas “TERVENDAJA” Loe edasi
 • Pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA Loe edasi

Mis on L.I.F.E.’i seade ja mida ta teeb?

L.I.F.E.’-i seadmes on üle 7000 stressinäitaja võnke, mis puudutab inimest ja tema toimimist. Seadmes on üle nelja tuhande negatiivsete mõttevormide võnget (sagedust). Senini on L.I.F.E.’i seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul.

Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vabastab inimese blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

L.I.F.E.’i seade on biotagasiside ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sagedusteraapia) põhimõttel töötav seade,
– millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat;
– mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina;
– mille toimivust on kontrollitud topeltpimeuuringutes ning
– mille kvaliteeti ja efektiivsust kinnitab Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri sertifikaat TÜV SÜD.

Lisainformatsiooni L.I.F.E. seadmest  Loe edasi siit

***************************

Lisaks pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA. 

Test näitab organismi stressikoldeid energeetilisel tasandil ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele Loe edasi siit

NOPPEID KLIENTIDE TAGASISIDEST TERAAPIA MÕJU KOHTA
(KUU AJA MÖÖDUDES):

“Vabanesin vaimsest pingest ja sundmõtetest.”

“Olen muutunud rahulikumaks, tasakaalukamaks ja usaldan ennast rohkem.”

“Minu mõtted on selgemad. Ma näen ja tunnetan ümbritsevat paremini.”

“Paranes intuitsioon. Nüüd otsustan kiiremini ja lahendused tulevad nagu iseenesest.”

“Leidsin vastused paljudele küsimustele.
Muutsin oma elu, sest mõistsin, et selline elu mind enam ei rahulda!”

“Õppisin loobuma. Lasin lahti asjadest, rahast ja inimestest, mis minu tegemisi ei toeta.”

“Muutsin elu- ja töökohta, läksin lahku partnerist.”

“Kui minu tuttav läks peale teraapiat Eestist ära välismaale, siis mina tulin hoopis tagasi Eestisse.”

ENERGIAVÄLJA HINDAMINE P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)

Lisaks L.I.F.E. seadmele kasutab terapeut ka vajadusel energiavälja hindamise seadet P.I.P. enne bioresonantsteraapia seansi alustamist.
Seadme abil saab näha energia liikumist kehas ning kui tekib vajadus energiavälja põhjalikumalt hinnata, on lisaks fotodele võimalik teha energiaväljast video.

*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida.
Vajadusel saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust.
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.

P.I.P. seade aitab näha ja visuaalselt hinnata:

 • inimese energiavälja,
 • meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju,
 • pinges olevaid piirkondi,
 • juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi,
 • paranemise ilminguid,
 • L.I.F.E. seadme abil läbi viidud seansside või teiste teraapiate tõhususust.

Vajadusel klienti pildistatakse eest, tagant ja kui vajalik siis ka külgedelt.
*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida.
Sel juhul saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust.
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.

P.I.P. on rahvusvaheliselt tunnustatud seade, mida kasutakse meditsiiniliste uuringute ja diagnostika käigus, energiavälja seisundi uurimiseks ja erinevate tervendavate tegevuste mõju kiireks hindamiseks.

P.I.P. seadet kasutavad mitmed teadustöötajad, tervishoiutöötajad ja erinevad meditsiiniasutused üle maailma.

P.I.P. kasutavate organisatsioonide hulka kuuluvad näiteks: MIT College World Peace Centre, Zoroastrian College, University of Greece, The Centre for Human Energy Field Research, The Psychical Research Group, Anandi Niwas Hospital & Sonography Clinic, The Sai Diagnostic Foundation, The Energy Centre, Exeteris, Essential Energies Londonis.

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

TALLINNAS TOIMUVAD SEANSID

1.maist – 30.juunini 2020.a.

1.juulist – 30.augustini 2020.a.

Tallinnas toimuvad seansid
Holistika Instituudis,
aadressil Endla tn 15, IV korrus.
Vastuvõtu ajad: E kl 8 – 13, T kl 10 – 15 ja N kl 13 – 18, K,R,L,P vastuvõttu ei toimu.

Tallinnasse seanssidele registreerimine toimub e-maili teel Loe edasi

TARTUS TOIMUVAD SEANSID

Seoses Koroonaviirusega  jäävad ära Tartu seansid.

NB! Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

Palume igal seansile soovijal isiklikult ühendust võtta.
Erandina saab teise inimese seansile kirja panna lapsevanem.

Ülle Toomeoja seanssidele registreerimine toimub e-maili teel:
bioresonantsteraapia@gmail.com

Seanssidele registreerimine LASTELE (terapeut Kaja Korolev) toimub e-maili teel:
bioresonants@gmail.com

Seanssidele registreerimine LOOMADELE (terapeut Monika Sulengo) toimub e-maili teel:
petsbioresonants@gmail.com

Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil
5367 1490

Privaatsustingimused  Loe edasi siit

TÄHELEPANU!

*Biofeedback ja Bioresonants teraapia ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;

*Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda Biofeedback ja Bioresonants teraapia arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

*P.I.P. seade ei asenda meditsiinitehnikat, vaid aitab visuaalselt hinnata energiavälja ja stressipiirkondi.

Eesti keelset lisainformatsiooni leiad:

Inglise keelset lisainformatsiooni leiad:

 • Bioresonantsteraapia seansid Ameerikas, Kanadas ja inglise keelt kõnelevale kliendile. Inglise keelse kodulehe sisu lugemiseks vajutage päises olevale Inglismaa lipule.
 • Bioresonantsteraapia seansid hobustele Loe edasi