L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACKI SEANSID
KANADAS DIPLOMEERITUD BIOFEEDBACK TERAPEUDI
ÜLLE TOOMEOJAGA

L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACKI ESMANE SEANSS

Blokeeringute tuvastamine ja organismi energeetilise seisundi hindamine.
Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine L.I.F.E. seadmega infovälja struktuuride mõjutamise teel.
Kestvus 1 tundi. Hind 60€

L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACKI KORDUSSEANSID

Kordusseansil on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud info ja kliendi soovid. Iga seansi alguses teeb terapeut L.I.F.E.’i seadmega uue testi, mis annab ülevaate kliendi infovälja hetkeseisundist. Seejärel tasakaalustab terapeut neid infovälja struktuure, mis on stressis.
1. Kestvus 1 tundi. Hind 60€
2. Kestvus 45 minutit. Hind 50€

* Klient saab iga seansi tulemused märksõnadena kaasa.

************************************************************************

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback aitab enamusel kustutada
– sundmõtteid (korduvad mõtted või kujutlused), negatiivseid uskumusi, mõtte- ja käitumismustreid;
– emotsionaalseid traumasi ja vapustusi;
– ärevust, hirme, foobiaid, muretsemist, viha ja ärrituvust.

Lisaks eelnevale aitab teraapia
– tugevdada intuitsiooni ja eneseusaldust;
– paremini elus tulla toime pingetega;
– paremini keskenduda ja õppida;
– saada jõudu ja julgust muutusteks;
– leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Tulemuseks
– sundmõtted ja meeled on vaigistatud;
– hirmud, foobiad, muretsemine, viha ja ärrituvus on neutraliseeritud;
– tekib sisemise rahu seisund;
– kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi;
– tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

************************************************************************

MIDA TEHAKSE L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA
BIOFEEDBACKI SEANSIL?

Seansi alguses hindab terapeut P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi energiavälja, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi.

Edasi klient suunatakse istuma tugitooli. Seejärel ühendatakse kliendi pea, randmed ja pahkluud silikoonkummist ribade abil L.I.F.E. seadmega.Väikelapsele kinnitatakse riba ümber pea või kõhu.

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et
– leida kliendi infoväljast üles sundmõtted, traumad ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata;
– kõrvaldada blokeeringud ja taastada tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure.

Terapeut räägib seansil kliendist positiivses vormis. Laps saab teraapia ajal mängida: raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad on kohapeal olemas. Soovi korral võtta kaasa last huvitav mäng või mänguasi. Teraapia ajal lapsevanem võib näidata oma mobllitelefonist või iPadist lapsele huvitavaid filme.
Kuna igal negatiivsel mõttemustril ja programmil on eri sagedusega võnge, näitab seade ise terapeudile, millises eluaspektis on kliendil välja kujunenud negatiivne programm ehk blokeering. Seega ei uuri terapeut kliendilt, mis ja millal on juhtunud. Ühtlasi ei ole vahet, kas klient ise teadvustab blokeeringu põhjusi või ei.

Terapeut annab igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas.

Samal seansil vabastab terapeut L.I.F.E.’i seadme abil blokeeringud ning taastab tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel.

Seansi ajal tunneb klient ennast turvaliselt. Enamik inimesi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

*L.I.F.E. Biofeedbacki kohta Loe edasi siit

*Vajadusel kasutatakse ka L.I.F.E.’i seadmes olevat neurofeedbacki (neurotagasiside) tarkvara programmi, et tagada kliendile kiiremad ja efektiivsemad tulemused. Neurofeedbacki kohta Loe edasi siit

************************************************************************

TULEMUSED

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedbacki seansid Ülle Toomeojaga: Mõju ilmneb sõltuvalt inimesest kas koheselt või kuni viie päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).

Seanssi mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Mõnel juhul võib seansi mõju (positiivsed muutused) avalduda ka hiljem, kuni 3 nädala jooksul. Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon, uued testid ja samuti kliendi soovid.

Terapeut Ülle Toomeoja on elanud ja töötanud 17 aastat Ameerikas ning viimased 15 aastat pühendunud L.I.F.E. Biofeedbacki ja Bioresonants teraapia praktiseerimisele. Tal on Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt välja antud Quantum Biofeedback diplom. Samuti ta on Kanada Tervishoiuorganisatsiooni poolt registreeritud Biofeedback terapeut. Kanadas Ülle teenuseid tunnustavad enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud. Käesolevaks ajaks on Ülle juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi.  Ta on saavutanud oma meetodiga kiireid ja suurepäraseid tulemusi. Ülle Toomeojast Loe edasi siit

„Negatiivsed mõttevormid on juurpõhjus“, selgitab Ülle Toomeoja. Kui tervendaja paneb inimesele käed peale, siis tugevdab ta eluenergiat, kuid mõttevormid ei muutu, seepärast tuleb probleem tagasi.
Ma ei tea, kus kellelgi energia kinni on, ega pea midagi oletama. Ma näen oma seadmes numbreid, mille järgi saan teha järeldused. Neid ei varjuta minu kui inimese isiklikud uskumused. Ma ei kasuta ühtegi jumalat ega rituaali. Töötan inimese tahtega ja tehnoloogia lihtsalt aitab. Mul on võimalus jääda neutraalseks.

Paljud psühholoogid ja  teised spetsialistid püüavad pöörata inimese tähelepanu sellele, mis toimus minevikus. Traumade ja sundmõtete võnked (programmid) võivad paraku alles jääda ka pärast teraapiat. Minu käsutuses oleva L.I.F.E.’i seadme abil on võimalik need võnked kustutada. Mina tegelen minevikuga (nimetame mind “negatiivsete mõttevormide kustutaja”) kuna ma koristan nn prügi (programmid) ära. Pärast seda ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid ning saadakse elus edasi liikuda.

Samuti teised spetsialistid saavad edasi tegeleda puhtalt pinnalt aidates inimest elus edasi liikuda (andes ideid, leides tegevusi mis tekitavad neile rõõmu, põnevust, jne). L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks.

KESKMINE TERAAPIA VAJADUS
BLOKEERINGUTE VABASTAMINE JA TASAKAALU TAASTAMINE

1. Emotsionaalsed ja vaimsed (mentaalsed) pinged, hirmud, muretsemine, viha ja ärrituvus.
2. Psühhotraumad/emotsionaalsed traumad, vapustused, post-traumaatilised stressihäired ja geneetiline stress.
3. Sundmõtted, negatiivsed mõttemustrid, uskumused ja käitumismustrid.
4. Vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele. NB! Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi.
Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks korda kuus.

5. Igapäevase töö ja pere stressiga emotsionaalsete ning vaimsete pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine (neile kes ei saa mingil põhjusel muuta oma elu). NB! Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi.
Keskmine teraapia vajadus: Üks kord kuus või vastavalt vajadusele.
* Selle kategooria alla kuuluvad kliendid, kes töötavad iga päev inimestega (terapeudid, arstid, õpetajad, äriinimesed) ja suurte perede emad/isad.

6. Ärevushäired, paanikahood, depressioon, foobiad, sundmõtted ja obsessiiv-kompulsiivne häire Loe edasi siit
7. Suhtlemishirm, eesinemishirm, sotsiaalärevus ja sotsiaalfoobia Loe edasi siit
8. Madal enesehinnang, enesesse tõmbumine ja ennasthävitav käitumine.
9. Kurbus, melanhoolia, ahastus, hingepiin, lootusetustunne ja kauakestev lein.
10. Elurõõmu kadumine, huvi ja rahuldustunde kadumine.
11. Ülitundlikkus (kergesti solvuv, haavatav, välismõjudele ja ärritustele reageeriv).  NB! Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi.
Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks korda kuus.

12. Hüperaktiivsus, püsimatus, kooli- ja õppimisprobleemid Loe lisa siit
Keskmine teraapia vajadus: 3-5 korda, sagedusega üks kord kuus.

13. Arenguhäiretega (sh Autism, Asperger) lapsed Loe lisa siit
Keskmine teraapia vajadus: 3-10 korda, sagedusega üks kord kuus.

14. Vaimses võimekuses (kognitiivses arengus) mahajäänud lapsed Loe edasi siit
Keskmine teraapia vajadus: 5-10 korda, sagedusega üks kord kuus.

15. Psühhosomaatiliste häired
Keskmine teraapia vajadus:
2-3 korda, sagedusega üks kord kuus.

16. Tikid, sundliigutused ja Tourette´i sündroom
Keskmine teraapia vajadus: 3-4 korda, sagedusega üks kord kuus.

NB! L.I.F.E. BIOFEEDBACKI TERAAPIA tikkidega ja Tourette’i sündroomiga lapsklientidele ja tagasiside Loe edasi siit

************************************************************************

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI TERAAPIA LASTELE

Aprillist 2019 kolmapäeviti toimuvad terapeut Ülle Toomeoja vastuvõtud Adeli Rahvusvahelises Rehabilitatsioonikeskuses. Lisainfo ja seansile registreerimine Loe edasi siit

*************************

ÜLLE TOOMEOJA KLIENTIDE TAGASISIDE JA EDULOOD

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil abil. Samuti efektiivne hirmude, foobiate, kurbuse, suhtlemisprobleemide ja käitumisraskusete korral  Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral  Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE /  läbipõlemissündroomist  ja kroonilisest stressist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, hirmude ja foobiate korral  Loe edasi siit

* L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD Loe edasi siit

* Artikkel Esinemishirmust / ärevushäiretest ja bioresonantsteraapia tulemustest Ülle Toomeojaga  Loe edasi siit

********************************

KLIINILISED EFEKTIIVSUSE UURINGUD

* Kliinilised uuringud (inglise keelsed) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäirete, paanikahoogude, depressioonide, hirmude, foobiate, negatiivsete mõttemustrite/sundmõtete ning emotsionaalsete traumade kohta Loe edasi siit

* Kliiniline uuringu tulemus (osales 60 üliõpilast) näitas et, Biofeedback teraapia on efektiivne stressi, ärevuse ja depressiooni korral (inglise keeles) Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keeles) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete (ATH) kohta. Inglise keeles (USA-s) üldtuntud kui ADD ja ADHD. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskuste, agressiivsuse, viha,  impulsiivsuse, kurbuse, foobiate, hirmude, jne korral Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keeles) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust Tikkide ja Tourette’i sündroomi korral Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus (inglise keelne) Loe edasi siit

********************************

L.I.F.E. Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks.

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini;
– sobib kasutamiseks koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.

Ülle Toomeoja seanssidele registreerimine toimib e-maili teel: bioresonantsteraapia@gmail.com
Telefon: 5367 1490
NB! Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

TÄHELEPANU!

Igapäevase töö ja pere stressiga  ja vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise/üleöppimise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele.

Kliendid kes lähevad tagasi endisse stressi- ja pingerohke keskkonda (pere, töö, kool):  Kurnates ennast ja tehes sarnaseid asju sarnasel viisil ei ole võimalik saada uusi tulemusi ehk siis seansil käinud isikul ei saa kujuneda uued mõtte- ja käitumismustrid kui keskkond seda ei toeta ja mõne aja pärast (olenevalt inimesest ligikaudu 1-3 kuuga) on inimene samas seisus tagasi  (pinged, kurnatus ja stress) ja vajab uut seanssi.

Püsitulemuste saavutamiseks vajab klient muutusi oma ellu ehk võtta aega enda jaoks. Eesmärgiks  oleks tasakaal (töö, kohustused, puhkus ja põnevust/rõõmu tekitavad tegevused/hobid).  Juhul kui teil on mingil põhjusel raske muuta oma elu sh leida tegevusi/hobisi  mis teile meeldib ja tekitab rõõmu, siis  lisaks Biofeedback ja Bioresonantsteraapiale vajate psühhiaatrit, psühholoogi, holistilist terapeuti või mõne teise spetsialisti abi (soovitatav ligikaudu 10 päeva peale seanssi). Lisainformatsiooni Holistiliste terapeutide kohta leiad: Holistika Instituudi kodulehelt Loe edasi

* L.I.F.E. Biofeedback ja Bioresonantsteraapia toetab psühhiaatrite, psühholoogide ja teiste spetsialistide tööd. Teraapia loob kliendile parema valmisoleku ja motivatsiooni ning head eeldused püsivate muutuste tegemiseks, mis omakorda aitab spetsialiste soovitud püsitulemuste saavutamisel.

*********************************************

Informeerige terapeuti järgnevatel juhtudel:

 • teil on südamestimulaator, mistahes kehaosade või organite protees (v.a. hambatäidised, liigeseproteesid, silikoonrinnad);
 • teile on siirdatud organeid, kunstlikke artereid ja šunte;
 • olete rase.

Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia ja biofeedback arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

LOE LISA:

 • Loe diplomeeritud Biotagasiside terapeut Ülle Toomeojast Loe edasi
 • Ülle Toomeoja klientide edulugudest Loe edasi
 • Ülle Toomeojast ilmunud artiklitest ajakirjas “PSÜHOLOOGIA SINULE”, ajakirjas “BUDUAAR” ja ajakirjas “EESTI NAINE” ja ajakirjas “TERVENDAJA” Loe edasi
 • Pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA Loe edasi

Mis on L.I.F.E.’i seade ja mida ta teeb?

L.I.F.E.’-i seadmes on üle 7000 stressinäitaja võnke, mis puudutab inimest ja tema toimimist. Seadmes on üle nelja tuhande negatiivsete mõttevormide võnget. Senini on L.I.F.E.’i seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul.

Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vabastab inimese blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

L.I.F.E.’i seade on biotagasiside ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi põhimõttel töötav seade,
– millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat;
– mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina;
– mille toimivust on kontrollitud topeltpimeuuringutes ning
– mille kvaliteeti ja efektiivsust kinnitab Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri sertifikaat TÜV SÜD.

Lisainformatsiooni L.I.F.E. seadmest  Loe edasi siit

**************************************

Lisaks pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA. Test näitab organismi stressikoldeid energeetilisel tasandil ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele Loe edasi siit

NOPPEID KLIENTIDE TAGASISIDEST TERAAPIA MÕJU KOHTA
(KUU AJA MÖÖDUDES):

“Vabanesin vaimsest pingest ja sundmõtetest.”

“Olen muutunud rahulikumaks, tasakaalukamaks ja usaldan ennast rohkem.”

“Minu mõtted on selgemad. Ma näen ja tunnetan ümbritsevat paremini.”

“Paranes intuitsioon. Nüüd otsustan kiiremini ja lahendused tulevad nagu iseenesest.”

“Leidsin vastused paljudele küsimustele.
Muutsin oma elu, sest mõistsin, et selline elu mind enam ei rahulda!”

“Õppisin loobuma. Lasin lahti asjadest, rahast ja inimestest, mis minu tegemisi ei toeta.”

“Muutsin elu- ja töökohta, läksin lahku partnerist.”

“Kui minu tuttav läks peale teraapiat Eestist ära välismaale, siis mina tulin hoopis tagasi Eestisse.”

ENERGIAVÄLJA HINDAMINE P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)

Lisaks L.I.F.E. seadmele kasutab terapeut ka energiavälja hindamise seadet P.I.P. enne bioresonantsteraapia seansi alustamist.
Seadme abil saab näha energia liikumist kehas ning kui tekib vajadus energiavälja põhjalikumalt hinnata, on lisaks fotodele võimalik teha energiaväljast video.

*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida.
Saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust.
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.

P.I.P. seade aitab näha ja visuaalselt hinnata:

 • inimese energiavälja,
 • meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju,
 • stressis olevaid piirkondi,
 • juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi,
 • paranemise ilminguid,
 • L.I.F.E. seadme abil läbi viidud seansside tõhususust.

Klienti pildistatakse eest, tagant ja kui vajalik siis ka külgedelt.
*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida.
Sel juhul saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust.
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.

P.I.P. on rahvusvaheliselt tunnustatud seade, mida kasutakse meditsiiniliste uuringute ja diagnostika käigus, energiavälja seisundi uurimiseks ja erinevate tervendavate tegevuste mõju kiireks hindamiseks.

P.I.P. seadet kasutavad mitmed teadustöötajad, tervishoiutöötajad ja erinevad meditsiiniasutused üle maailma.

P.I.P. kasutavate organisatsioonide hulka kuuluvad näiteks: MIT College World Peace Centre, Zoroastrian College, University of Greece, The Centre for Human Energy Field Research, The Psychical Research Group, Anandi Niwas Hospital & Sonography Clinic, The Sai Diagnostic Foundation, The Energy Centre, Exeteris, Essential Energies Londonis.

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

TALLINNAS TOIMUVAD SEANSID

23.septembrist – 10.detsembrini 2019.a.

27.detsembrist – 10.jaanuarini 2020.a.

20. jaanuarist – 10. veebruarini 2020.a.

Tallinnas toimuvad seansid
Holistika Instituudis,
aadressil Endla tn 15, IV korrus.
Vastuvõtu ajad: E kl 8 – 13, T kl 10 – 15 ja N kl 13 – 18, K,R,L,P vastuvõttu ei toimu.

Tallinnasse seanssidele registreerimine toimub e-maili teel Loe edasi

TARTUS TOIMUVAD SEANSID

13. jaanuarist – 16. jaanuarini 2019. a.

Tartus toimuvad seansid SA Domus Dorpatensis aadressil
Raekoja plats 1/Ülikooli 7, Tartu 51003
Asub Tartu südalinnas, otse Raekoja kõrval.

Soovijatel palun võtta ühendust otse terapeudiga e-maili teel: ulle.toomeoja@gmail.com

Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

Palume igal seansile soovijal isiklikult ühendust võtta.
Erandina saab teise inimese seansile kirja panna lapsevanem.

Privaatsustingimused  Loe edasi siit

TÄHELEPANU!

*Biofeedback ja Bioresonants teraapia ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;

*Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda Biofeedback teraapia arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

*P.I.P. seade ei asenda meditsiinitehnikat, vaid aitab visuaalselt hinnata energiavälja ja stressipiirkondi.

Eesti keelset lisainformatsiooni leiad:

Inglise keelset lisainformatsiooni leiad:

 • Bioresonantsteraapia seansid Ameerikas, Kanadas ja inglise keelt kõnelevale kliendile. Inglise keelse kodulehe sisu lugemiseks vajutage päises olevale Inglismaa lipule.
 • Bioresonantsteraapia seansid hobustele Loe edasi