Bioresonantsteraapia2019-02-07T07:16:03+00:00

L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK SEANSID
KANADAS DIPLOMEERITUD BIOFEEDBACK TERAPEUDI
ÜLLE TOOMEOJAGA

1. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA  JA BIOFEEDBACK TUTVUMISSEANSS

Kiirülevaade organismi energeetilisest seisundist.
Igapäevase stressiga seotud blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
* Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa.
Kestvus 45 minutit. Hind 40€

2. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK SEANSS

Blokeeringute tuvastamine ja organismi energeetilise seisundi hindamine.
Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa
1. Kestvus 1 tundi. Hind 50€
2. Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€

3. L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK KORDUSSEANSID

Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
* Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa.
** Töö lähtepunktiks on eelmisel seansil saadud informatsioon. Kiirtest annab ettekujutuse kliendi infovälja antud hetke seisundist. Tasakaalustatakse neid infostruktuure ja piirkondi, mis näitavad stressi olemas olu.
Vajadusel tehakse lisaks erinevaid teste.
1. Kestvus 30 minutit. Hind 25€
2. Kestvus 1 tundi. Hind 50€
3. Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€

Pakume teile uut teraapia suunda, mis aitab saada kiireid ja efektiivseid tulemusi vaimse tervise ja heaolu taastamiseks.

Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).

Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

L.I.F.E. seadmega teostatavad uuringud ja Bioresonantsteraapia ning Biofeedback sobivad kõigile alates väikelapsest kuni vanurini, sõltumata kehakaalust või soost. Teraapia sobib kasutamiseks koos teiste loodusravi meetodite ja tavameditsiiniga.

MIDA TEHAKSE L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA
BIOFEEDBACK SEANSIL?

Seansi alguses hindab terapeut P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi energiavälja, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi. Edasi klient suunatakse istuma tugitooli. Seejärel ühendatakse kliendi pea, randmed ja pahkluud silikoonkummist ribade abil L.I.F.E. seadmega.

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback seansil loeb terapeut L.I.F.E. seadme abil kliendi infoväljast tema minevikku, mõtteid, tundeid, traumasid, perekonnapärandit ja stressipiirkondi, esitamata ühtegi küsimust. Seansil terapeut räägib kliendist. Terapeudile ei ole oluline mis on juhtunud või millal juhtunud. Terapeudi jaoks on need võnked ja nendest välja kujunenud  programmid (negatiivsed mõttemustrid ja blokeeringud). L.I.F.E. Seade oskab sõnastada inimese emotsionaalseid probleeme, konflikte, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid. Terapeut tuvastab blokeeringuid ja hindab organismi energeetilist üldseisundit. Teraapias ei ole vahet, kas inimene teadvustab põhjusi või ei, igal mõttevormil/programmil on oma võnge ja seade näitab terapeudile, millises eluaspektis on takistused.

Samal seansil vabastab terapeut L.I.F.E. seadme abil blokeeringud ning taastab tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel.
* Terapeut arvestab seansil kliendi soovidega, st. milliseid blokeeringuid klient peab vajalikuks eelkõige vabastada ja tasakaalustada.

Vajadusel kasutatakse ka L.I.F.E. seadmes olevat neurofeedbacki (neurotagasiside) tarkvara programmi, et tagada kliendile kiiremad ja efektiivsemad tulemused. Neurofeedbacki kohta Loe edasi siit

* L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback seanssidel nõustab terapeut oma kliente uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Samuti annab igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi.

*************************

TULEMUSED

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback seansid Ülle Toomeojaga: Mõju ilmneb sõltuvalt inimesest kas koheselt või kuni viie päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Seansi mõju kestab üks kalendrikuu. Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon ja samuti kliendi soovid.

Seanssi mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda. Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon ja samuti kliendi soovid.

Ülle Toomeoja on viimased 15 aastat pühendunud Biofeedback ja Bioresonantsteraapia praktiseerimisele. Ta loeb Biofeedback seanssidel L.I.F.E. seadme abil kliendi infoväljast tema mõtteid ja tundeid, minevikku ja perekonnapärandit, esitamata ühtegi küsimust.
Käesolevaks ajaks on Ülle Toomeoja juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Tänu suurtele töökogemustele leiab ta kiiresti üles suuremad juurprobleemid, vabastab blokeeringud ning taastab tasakaalu.
Ta on välja töötanud erinevad protokollid n-ö juurprobleemide leidmiseks ja saavutanud oma meetodiga suurepäraseid tulemusi. Ameerikas, Kanadas ja nüüd ka Eestis suunatakse Ülle juurde ka emotsionaalsete traumade, vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi ja inimesi.

„Mõttevormid on juurpõhjus“, selgitab Ülle Toomeoja. Kui tervendaja paneb inimesele käed peale, siis tugevdab ta eluenergiat, kuid mõttevorm ei muutu, seepärast tuleb haigus tagasi.
Ma ei tea, kus kellelgi energia kinni on, ega pea midagi oletama. Ma näen oma seadmes numbreid, mille järgi saan teha järeldused. Neid ei varjuta minu kui inimese isiklikud uskumused. Ma ei kasuta ühtegi jumalat ega rituaali. Töötan inimese tahtega ja tehnoloogia lihtsalt aitab. Mul on võimalus jääda neutraalseks.

Psühholoogid püüavad pöörata inimese tähelepanu sellele, mis toimus minevikus. Traumade võnked võivad paraku alles jääda ka pärast teraapiat. Minu käsutuses oleva seadme abil on võimalik need võnked neutraliseerida. Mina tegelen minevikuga (nimetame mind “Negatiivsete mõttevormide kustutaja”) kuna ma koristan prügi (programmid) ära. Pärast seda ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid ning saadakse elus edasi liikuda. Samuti psühholoogid või holistilised terapeudid või mõned teised spetsialistid, saavad edasi tegeleda puhtalt pinnalt ehk puhtalt lehelt aidates inimest elus edasi liikuda ja leida tegevusi mis tekitavad neile rõõmu, enesekindlust ja sisemist jõudu ning armastust.

Ilmselt ei ole Sa kunagi tulnud selle peale, et mõne Sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena?! Kehv seis armuelus, millel on seos Sinu allasurutud naisenergiaga?! Või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab stressi?!

Tulles L.I.F.E. Bioresonants ja Biofeedback teraapiasse
saavad sasipuntrad lahendatud ning
Sul on võimalik hakata elama täisväärtuslikku ja õnnelikku elu!

KESKMINE TERAAPIA VAJADUS

1. Emotsionaalsete, vaimsete, hingeliste konfliktide ja pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: 2–4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

2. Psühhotraumade, emotsionaalsete traumade, emotsionaalsete vapustuste ja geneetilise stressiga seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: 2-4 korda, sagedusega üks korda kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

3. Igapäevase töö ja pere stressiga emotsionaalsete ja vaimsete pingetega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: Üks kord kuus või vastavalt vajadusele. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.
Selle kategooria alla kuuluvad kliendid, kes töötavad iga päev inimestega (terapeudid, arstid, õpetajad, äriinimesed) ja suurte perede emad/isad.

4. Negatiivsete uskumuste ja mõttemallidega seotud blokeeringute vabastamine ning tasakaalu taastamine.
Keskmine teraapia vajadus: 2-4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

5. Vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele. 
Keskmine teraapia vajadus: 2-4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

6. Ärevushäired, paanikahood ja depressioon.
Keskmine teraapia vajadus: 
3-4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund.

7. Aktiivsus- ja tähelepanuhäired (ATH).
Keskmine teraapia vajadus: 4-5 korda, sagedusega üks kord kuus.  Esmane ja kordusseansid kestvusega 1 tund.

8. Arenguhäiretega lapsed.
Keskmine teraapia vajadus: 15-20 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane ja kordusseansid kestvusega 1 tund.

9. Psühhosomaatiliste häired
Keskmine teraapia vajadus: 
3-4 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane seanss on kestvusega 1, 5 tundi, kordusseansid kestvusega 1 tund. Klient otsustab peale 1 kuu möödumist neljanda lisaseansi vajaduse üle.

* L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback seanssid on andnud häid tulemusi ka psühhosomaatiliste häirete korral.

*************************

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja Biofeedback aitab
– kustutada/ neutraliseerida negatiivseid mõttemustreid ja sundmõtteid;
– kustutada/ neutraliseerida emotsionaalsed traumad ja konfliktid;
– kustutada/ neutraliseerida hirme ja muretsemist;
– tugevdada sisetunnet / intuitsiooni ja eneseusaldust;
– leida lahendusi probleemidele ja kiirelt otsustada;
– keskenduda ja produktiivsemalt õppida;
– julguse teha muudatusi;
– leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Tulemuseks
– Muretsemine ja hirmud on neutraliseeritud.
– Sundmõtted ja meeled on vaigistatud.
– Tekib sisemise rahu seisund.

*************************

ÜLLE TOOMEOJA KLIENTIDE TAGASISIDE JA EDULOOD

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil abil. Samuti efektiivne hirmude, foobiate, kurbuse, suhtlemisprobleemide ja käitumisraskusete korral  Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral  Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / kroonilisest stressist ja läbipõlemissündroomist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, hirmude ja foobiate korral  Loe edasi siit

* L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD Loe edasi siit

* Artikkel Esinemishirmust / ärevushäiretest ja bioresonantsteraapia tulemustest Ülle Toomeojaga  Loe edasi siit

KLIINILISED EFEKTIIVSUSE UURINGUD

* Kliinilised uuringud (inglise keelsed) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäirete, paanikahoogude, depressioonide, hirmude, foobiate, negatiivsete mõttemustrite/sundmõtete ning emotsionaalsete traumade kohta Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keeles) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete (ATH) kohta. Inglise keeles (USA-s) üldtuntud kui ADD ja ADHD. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha,  impulsiivsuse, kurbuse, foobiate, hirmude, jne korral Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus (inglise keelne) Loe edasi siit

Ülle Toomeoja seanssidele registreerimine: bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

TÄHELEPANU!

Igapäevase töö ja pere stressiga  ja vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele.

Kliendid kes lähevad tagasi endisse stressi- ja pingerohke keskkonda (pere, töö, kool):  Kurnates ennast ja tehes sarnaseid asju sarnasel viisil ei ole võimalik saada uusi tulemusi ehk siis seansil käinud isikul ei saa kujuneda uued mõtte- ja käitumismustrid kui keskkond seda ei toeta ja mõne aja pärast (olenevalt inimesest 1-3 kuuga) on inimene samas seisus tagasi  (pinged, kurnatus ja stress) ja vajab uut seanssi. Püsitulemuste saavutamiseks vajab klient muutusi oma ellu ehk võtta aega enda jaoks. Eesmärgiks  oleks tasakaal (töö, kohustused, puhkus ja põnevust/rõõmu tekitavad tegevused/hobid).  Juhul kui teil on raske leida hobisi, tegevusi mis teile meeldib ja tekitab rõõmu, siis  lisaks Bioresonants ja Biofeedback teraapiale vajate psühholoogi, holistilist terapeuti või mõne teise holistilist käsitlust aluseks võtva spetsialisti abi. Soovitatav 5 kuni 10 päeva peale Bioresonants ja Biofeedback teraapia seanssi. Lisainformatsiooni Holistiliste terapeutide kohta leiad: Holistika Instituudi kodulehelt Loe edasi

Bioresonants ja Biofeedback teraapia põhimõte lühidalt ja lihtsalt

Vanad mõttemustrid takistavad meid muutumast. Kui meie elu on piisavalt nii tore, et me ei peagi midagi muutma, siis ei ole vajadust teraapiasse minna. Kui aga tundub, et elu võiks olla parem, hing ja keha tervem, pereelu õnnelikum ilusam, tööelu edukam, siis on vajalik teha muudatusi.

Me käitume nii nagu oleme harjunud käituma teadvustamata enamasti põhjust, miks me mingil viisil käitume. Bioresonants ja Biofeedback teraapias ei ole vahet, kas inimene teadvustab põhjusi või ei, igal mõttevormil on oma võnge ja seade näitab terapeudile ära, millises eluaspektis on takistused.

Klient oleks nagu selgeltnägija juures, kuid vahe on selles, et Bioresonants ja Biofeedback teraapias saab teada nii takistuse kui koheselt ka lahendused. Seadme abil neutraliseeritakse ja kustutatakse negatiivsed mõttevormid ja inimene ei pea selleks eraldi hakkama teadlikult tööd tegema. Teada on, et teadlikult ei saa muuta ebateadlikke mõttevorme ja seetõttu on Bioresonants ja Biofeedback seadmest väga suur kasu. Terapeut ütleb, milline võnge takistab elus edukalt edasi liikumist ja näitab kliendile, kuidas ta selle võnke kliendi energiaväljas neutraliseerib või kustutab.

Informeerige terapeuti järgnevatel juhtudel:

 • teil on südamestimulaator, mistahes kehaosade või organite protees (v.a. hambatäidised, liigeseproteesid, silikoonrinnad);
 • teile on siirdatud organeid, kunstlikke artereid ja šunte;
 • olete rase.

Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia ja biofeedback arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

LOE LISA:

 • Loe diplomeeritud Biotagasiside terapeut Ülle Toomeojast Loe edasi
 • Ülle Toomeoja klientide edulugudest Loe edasi
 • Ülle Toomeojast ilmunud artiklitest ajakirjas “PSÜHOLOOGIA SINULE”, ajakirjas “BUDUAAR” ja ajakirjas “EESTI NAINE” ja ajakirjas “TERVENDAJA” Loe edasi
 • Pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA Loe edasi

Mis on L.I.F.E. seade ja mida ta teeb?

Inimesel on peale füüsilise keha ka silmaga nähtamatu energeetiline keha, mis sisaldab tohutu suurt hulka sellega seotud infot. Välja tasandil on kogu info inimesega kogu aeg kaasas. Selles on tema hetke mõtted ja tunded, ka minevik ja perekonnapärand, selles peegeldub harmoonia ja tasakaaluseisund ning probleemid ja stressipiirkonnad. Just nimelt sellisel infovälja peentasandil töötab Ülle Toomeoja kasutades L.I.F.E. seadet.

L.I.F.E. seadmes on üle 7000 stressinäitaja võnke, mis puudutab inimest ja tema toimimist. Senini on L.I.F.E. seade AINUKENE omalaadne, mille puhul on tähelepanu pööratud põhiliselt emotsionaalsetele, intellektuaalsetele ja vaimsetele signaalidele/ võngetele.
Seade oskab sõnastada inimese emotsionaalseid probleeme, konflikte, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid.  Seade töötab kahesuunaliselt st mitte ainult ei testita normist kõrvalekallet/ blokeeringut vaid tasakaalustakse/ neutraliseeritakse võngete abil stressinäitajaid ja mõttevorme.

L.I.F.E. seadmes on ka neurofeedbacki (neurotagasiside) tarkvara programm, mis võtab arvesse käitumuslikke, kognitiivseid ja subjektiivseid aspekte, samuti aju aktiivsust Loe edasi siit

L.I.F.E. seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina.
Seadet on testitud topeltpimedates uuringutes ning kvaliteedi ja efektiivsuse garantiiks on TÜV SÜD tunnustus (Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuur).

Lisainformatsiooni Loe edasi siit

Lisaks pakume ka teile võimalust kontrollida oma tervislikku seisundit BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA. Test näitab organismi stressikoldeid energeetilisel tasandil ning eelsoodumusi stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele Loe edasi siit

NOPPEID KLIENTIDE TAGASISIDEST TERAAPIA MÕJU KOHTA
(KUU AJA MÖÖDUDES):

“Vabanesin vaimsest pingest ja sundmõtetest.”

“Olen muutunud rahulikumaks, tasakaalukamaks ja usaldan ennast rohkem.”

“Minu mõtted on selgemad. Ma näen ja tunnetan ümbritsevat paremini.”

“Paranes intuitsioon. Nüüd otsustan kiiremini ja lahendused tulevad nagu iseenesest.”

“Leidsin vastused paljudele küsimustele.
Muutsin oma elu, sest mõistsin, et selline elu mind enam ei rahulda!”

“Õppisin loobuma. Lasin lahti asjadest, rahast ja inimestest, mis minu tegemisi ei toeta.”

“Muutsin elu- ja töökohta, läksin lahku partnerist.”

“Kui minu tuttav läks peale teraapiat Eestist ära välismaale, siis mina tulin hoopis tagasi Eestisse.”

ENERGIAVÄLJA HINDAMINE P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)

Lisaks L.I.F.E. seadmele kasutab terapeut ka energiavälja hindamise seadet P.I.P. enne bioresonantsteraapia seansi alustamist.
Seadme abil saab näha energia liikumist kehas ning kui tekib vajadus energiavälja põhjalikumalt hinnata, on lisaks fotodele võimalik teha energiaväljast video.

*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida.
Saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust.
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.

P.I.P. seade aitab näha ja visuaalselt hinnata:

 • inimese energiavälja,
 • meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju,
 • stressis olevaid piirkondi,
 • juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi,
 • paranemise ilminguid,
 • L.I.F.E. seadme abil läbi viidud seansside tõhususust.

Klienti pildistatakse eest, tagant ja kui vajalik siis ka külgedelt.
*** Fotod ja videod on vajalikud ainult juhul kui ilmneb vajadus kliendi energiavälja põhjalikumalt hinnata ja jälgida.
Sel juhul saadud fotod ja/või videod salvestatakse ning kordusseanssidel võrreldakse uusi salvestisi eelnevatega, et hinnata L.I.F.E. seadme seansside tõhususust.
Ka klient ise saab salvestatud materjalidega tutvuda.

P.I.P. on rahvusvaheliselt tunnustatud seade, mida kasutakse meditsiiniliste uuringute ja diagnostika käigus, energiavälja seisundi uurimiseks ja erinevate tervendavate tegevuste mõju kiireks hindamiseks.

P.I.P. seadet kasutavad mitmed teadustöötajad, tervishoiutöötajad ja erinevad meditsiiniasutused üle maailma.

P.I.P. kasutavate organisatsioonide hulka kuuluvad näiteks: MIT College World Peace Centre, Zoroastrian College, University of Greece, The Centre for Human Energy Field Research, The Psychical Research Group, Anandi Niwas Hospital & Sonography Clinic, The Sai Diagnostic Foundation, The Energy Centre, Exeteris, Essential Energies Londonis.

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

Enne teraapiat

Peale teraapiat

TALLINNAS TOIMUVAD SEANSID

1. veebruarist – 28. veebruarini 2019.a.

4. märtsist – 28. märtsini 2019.a.

2. aprillist – 30. aprillini 2019.a.

2. maist – 31. maini 2019.a.

Tallinnas toimuvad seansid Holistika Instituudis,
aadressil Endla tn 15, IV korrus.

Tallinnasse seanssidele registreerimine Loe edasi

TARTUS TOIMUVAD SEANSID

4.märtsist – 7. märtsini 2019. a.

Tartus toimuvad seansid SA Domus Dorpatensis aadressil
Raekoja plats 1/Ülikooli 7, Tartu 51003
Asub Tartu südalinnas, otse Raekoja kõrval.

Soovijatel palun võtta ühendust otse terapeudiga e-maili teel: ulle.toomeoja@gmail.com

Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

Palume igal seansile soovijal isiklikult ühendust võtta.
Erandina saab teise inimese seansile kirja panna lapsevanem.

Privaatsustingimused  Loe edasi siit

TÄHELEPANU!

*Bioresonantsteraapia ja Biofeedback ei asenda arstiabi, vaid on täiendavaks toetavaks abinõuks tervise taastamisel kõigi terviseprobleemide korral. Sellega ei tohi asendada juba käimasolevat ravi.

*Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda Biofeedback teraapia arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

*P.I.P. seade ei asenda meditsiinitehnikat, vaid aitab visuaalselt hinnata energiavälja ja stressipiirkondi.

Eesti keelset lisainformatsiooni leiad:

Inglise keelset lisainformatsiooni leiad:

 • Bioresonantsteraapia seansid Ameerikas, Kanadas ja inglise keelt kõnelevale kliendile. Inglise keelse kodulehe sisu lugemiseks vajutage päises olevale Inglismaa lipule.
 • Bioresonantsteraapia seansid hobustele Loe edasi