L.I.F.E. BIOFEEDBACK TERAAPIA
KLIENTIDE TAGASISIDE JA EDULOOD

Terapeut: Ülle Toomeoja

I OSA – EMOTSIONAALNE ja VAIMNE TASAND

ARMASTUS, ANDESTUS, VIHA, VIHKAMINE ja RÕÕMUTUNNE: Lahutasin 9 aastat tagasi oma abielu. Mind jäeti maha kahe väikese lapsega. Minu abikaasa läks minu parima sõbranna juurde elama. Ma ei suutnud neile andestada. Vihkasin neid mõlemaid.
Minu ema soovitas minna LIFE biofeedbacki teraapiasse. Ilma minust midagi eelnevalt teadmata oskas terapeut esimesel kohtumisel ütelda, et mul on probleem armastuse ja andestusega. Terapeut väitis, et peab oluliseks esimesel seansil just nende probleemidega tegeleda.
Peale seanssi tundsin ennast väsinuna ja läksin kodus kohe magama. Hommikul ärgates nutsin ja peale seda tundsin kergendustunnet. Midagi minus oli muutunud. Tundsin armastust ja soovisin seda jagada. Sama päeva õhtul helistasin oma eks-abikaasale ja sõbrannale. Ütlesin, et ma armastan neid mõlemaid ja soovisin neile kõike parimat.
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu viha ja vihkamist ja rõõmutunnet.
Peale seda ma hakkasin suhtlema inimestega ja leidsin endale uusi sõbrannasid. Hakkasin tundma rõõmu pisiasjadest nagu ilus ilm, hea söök jne. Anita (45 aastane), Syracuse NY.

HIRMUD, VAIMNE JA FÜÜSILINE VÄGIVALD: Olen ärinaine (oman 200-pealist karja) ja mul on 4 last (18-, 16-, 14-, 12 aastane). Perele elatise teenimine ja vastutus oli minu õlgadel. Minu mees oli alkohoolik. Ta peksis mind ja lapsi. Me kõik elasime vaimse terrori ja hirmu all. Mul oli lootusetuse tunne ja ma ei suutnud midagi muuta oma elus. Minu naaber soovitas mul minna Ülle Toomeoja juurde teraapiasse.
Peale seanssi läksin koju ja olin väga väsinud. Puhkasin mitu päeva. Peale kolmandat päeva tundsin endas uut energiat ja soovi oma elu kardinaalselt muuta. Ma ei tahtnud enam elada koos oma abikaasaga. Samuti ma ei kartnud enam teda. Olin valmis võitlema enda ja oma laste nimel. Samal nädalal ma palkasin endale juristi lahutuse teostamiseks. Lahutusprotsess võttis kaua aega ja oli väga stressirikas (mina ja lapsed olime peale mehe peksmisi haiglas). Sel ajal mina ja lapsed käisime iga kuu teraapias tasakaalustavaid vibratsioone saamas (hirmud, emotsionaalsed traumad, füüsiline ja vaimne vägivald).
Nüüd on sellest ajast möödas üks aasta. Mina ja lapsed oleme Üllele väga tänulikud. Lõpuks peale pikki aastaid tunnen ennast õnneliku ja vabana. Lisaks sellele on minu äri edenenud ja sissetulek suurenenud. Michele (47 aastane), Syracuse NY.

MADAL ENESEHINNANG, VIHKAMINE, ARMASTUS, USALDUS, RÕÕMUTUNNE: Peale 15 aastat kestnud abielu lahutust olin ma meessoos väga pettunud. Ma ei sallinud mehi ja lükkasin tagasi kõik lähenemiskatsed. Tundsin ennast õnnetu ja üksikuna. Minu enesehinnang oli väga madal.
Kuulsin Ülle teraapiast teistelt terapeutidelt ja otsustasin minna ta juurde.
Esimesel seansil tasakaalustati LIFE seadmega minu emotsionaalset seisundit (madal enesehinnang, pettumuse tunne, vihkamine, andestamatus, armastuse tunde puudus ja rõõmutunne).
Paar päeva peale seanssi tundsin nagu raskus oleks õlgadelt maha võetud. Tundsin kergustunnet südames ja laulsin. Ma ei mäletagi, millal ma viimati laulsin. Nädal hiljem tutvusin ma ühe mehega. Hakkasime internetis kirjutama ja saime kokku. Meil tekkis lähedane suhe. Olin üllatunud, et ma suutsin armuda peale pikki aastaid.
Teisel seansil tasakaalustati minu hirme ja usaldamatust.
Tänasel päeval elan koos sama mehega ja olen väga õnnelik. Olen tänulik Üllele ja minu sõpradele, kes juhatasid mind tema juurde. Charlotte, 52 aastane, Syracuse NY.

HIRM, FÜÜSILINE JA VAIMNE VÄGIVALD, EMOTSIONAALSED TRAUMAD: Minu 14-aastane poeg kaotas ühel päeval kõnevõime. Ma olin veendunud, et minu poeg on füüsilise vägivalla all kannatanud ja trauma tõttu kaotanud kõnevõime.
Mul soovitati pöörduda Ülle poole LIFE biofeedbacki teraapiasse.
Mõni päev peale esimest seanssi hakkas minu poeg rääkima oma vendadega ja minuga. Alguses rääkis ta vähe. Põhiliselt vastas küsimustele.
Peale teist seanssi muutus ta aktiivsemaks ja energilisemaks. Alustas ise juttu.
Peale kolmandat seanssi hakkas poeg viskama nalja, tegema otsuseid, mängima jalgpalli teiste poistega. Isegi õppimine läks tal koolis paremaks. Varem ta eriti ei viitsinud õppida. Samuti paranes tema kontsentreerumisvõime. Poja ema June, Syracuse NY.

ENESEHINNANG, EMOTSIONAALSED KONFLIKTID, HIRM, ARMASTUS, RÕÕMUTUNNE: Olin väga tagasihoidlik ja minu elukvaliteet kannatas selle all. Ma kartsin inimestega suhelda. Kaotasin kõnevõime, kui keegi küsis midagi minu käest. Ma ei leidnud endale sobivat tööd, mis oleks mulle meele järgi olnud. Enamuse elust olen olnud töötu.
Otsustasin minna LIFE biofeedbacki teraapiasse. Esimesel seansil sain masina analüüsist teada, et mul on madal enesehinnang ja see on päritud geneetiliselt. Selle tasakaalustamine võttis kaua aega. Terapeut ütles, et ta ei saa enne lõpetada, kui see on tasakaalustatud ning oli valmis minuga kasvõi järgmise hommikuni töötama. Hommikuni see aega ei võtnud aga selle tasakaalustamisega veetsime kogu esimese seanssi.
Peale seanssi ma tundsin, et soovin oma elu muuta ja mul on selleks energiat. Esimesena otsustasin muuta oma välimust. Ostsin uut stiili riided ja läksin juuksuri juurde. Järgmisena hakkasin aktiivselt tööd otsima automüügi firmades, sest mulle meeldib tegeleda autodega. Leidsin endale sobiva töö.
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu emotsionaalseid konflikte, hirmu, armastuse ja rõõmutunnet.
Peale seda tundsin kergendust, nagu kivi oleks südamelt langenud. Paar nädalat hiljem leidsin endale pruudi. Mul ei ole tõsist suhet varem naistega olnud. Minu elu muutus täielikult. Olen tänulik Üllele ja räägin ka teistele oma lugu sellest, mis minuga juhtus peale seanssi. John, (30 aastane), Syracuse NY.

EMOTSIONAALNE TRAUMA, POST-TRAUMAATILINE STRESSIHÄIRE: Ma teenisin USA sõjaväes Iraagi sõja ajal. Kannatasin psüühilise traumaseisundi all, mis oli seotud sõjamälestustega. Igal hommikul tööle minnes pidin ma peatama auto 3-4 korda, kuna sõjakoleduste pildid tulid silmade ette. Need pildid tekitasid minus kontrollimatut värisemist ja külmatunnet. Arstid nimetasid seda post-traumaatiliseks stressihäireks (PTSD). Kuulsin, et LIFE biofeedbacki terapeut Ülle on Chigagos ja otsustasin minna tema vastuvõtule.
Peale esimest seanssi järgmisel hommikul, kui ma läksin tööle ei tekkinud mulle enam ühtegi sõjakoleduse nägemust.
Nüüd on sellest möödas rohkem kui aasta. Sõjakoleduste pilte silme ees ei ole mul enam esinenud. Mulle piisas ühest seansist, et need pildid oma mälust täielikult välja saada. David, (33 aastane), Chicago IL​.

KLIENTIDE TAGASISIDE JA EDULOOD

* Läbipõlemissündroomist ja kroonilisest stressist vabanemine Loe edasi siit

* Ärevushäiretest, paanikahoogudest, hirmudest, foobiatest ja depressioonist vabanemine Loe edasi siit

* Hirmudest ja foobiatest vabanemine Loe edasi siit

* Depressioonidest vabanemine Loe edasi siit

* Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine. Samuti efektiivne impulsiivsuse, agressiivsuse, viha, ärrituvuse ja teiste käitumisraskusete korral Loe edasi siit

* Autismispektri häiretega lastele L.I.F.E. Biofeedback teraapia positiivne mõju ja tulemused Loe edasi siit

* Tikkidest ja Tourette’i sündroomist (sundliigutused ja sundhäälitsused) vabanemine Loe edasi siit

* L.I.F.E. Biofeedback teraapia seansid LEMMIKLOOMADELE JA EDULOOD. Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lemmikloomade käitumishäirete korral (agressiivsus, närvilisus, hirmud, ärevus, kurbus, melanhoolsus jt.). Eriti vajalik ja soovitatav kõikidele varjupaiga koertele ja kassidele, kes uude kodudesse lähevad ja neile lemmikloomadele, kes on omanikku vahetanud Loe edasi siit

II OSA – FÜÜSILINE TASAND

L.I.F.E. Biofeedbacki teraapiat
kasutatakse toetava täiendravina traditsioonilise ravi kõrval

RINNAVÄHK: Mitu klienti. Vähkkasvajad menopausi eelses eas (2. ja 3. staadium). Klientidel oli kogu rind eemaldatud (mastektoomia). Kliendid said keemiaravi. Mõningatel juhtudel ka hormoonravi ja lühiajalist kiiritusravi.
Paralleelselt traditsioonilise raviga käisid kliendid täiendavaks teraapiaks L.I.F.E biofeedback teraapia seanssidel.
Esimesed 4 teraapia seanssi toimusid 1 nädalase intervalliga ühe kuu vältel. Järgmised 4 seanssi toimusid 2 korda kuus ja hiljem 1 korda kuus. Peale esimest ja teist seanssi kogesid kliendid emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust, rahutunnet ja elutahte kasvu.
Peale kolmandat seanssi klientide söögiisu ja kehakaal tõusis ning väsimus vähenes.
Peale neljandat seanssi tundsid kliendid energiataseme märgatavat kasvu. Teise neljast seansist koosneva teraapia tsükli vältel kogesid kliendid märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 3 kuud teraapiat olid enamus klientide analüüsid head (kasvaja, vähirakkude kasv ja levik oli peatunud). Arstide poolt tehtud analüüsid näitasid vererakkude normaalset taset.
Kliendid jäid profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelevalve alla 6 kuust kuni ühe aastani. Peale seda võeti kliendid keemiaravilt maha.

KÕRVADE UNDAMINE: Mul on olnud kõrvadeundamine (tinnitus) viimased kuus aastat ja ma ei ole saanud sellepärast magada. Olen külastanud erinevaid arste ja spetsialiste. Abi ma ei ole saanud. Arstid ütlevad, et ma kujutan seda endale ette ja mul ei ole viga midagi. Sel aastal minu kõrvade undamine läks suuremaks ning pereliikmed tahtsid mind viia psühhiaatri juurde läbivaatusele.
Kuulsin oma arsti käest, et LIFE biofeedback teraapia kohta ja panin endale aja kirja.
Peale seanssi vähenes minu kõrvade undamine samal õhtul umbes 70% ja ma sain öösel magada. Olin väga õnnelik selle üle.
Peale seda ma külastasin terapeuti veel paar korda. Peale kolmandat korda minu kõrvade undamine oli minimaalne ning ei seganud mind enam. Isabella, 67 aastane, Chicago IL

AJUKASVAJAD: Mitu klienti. Kasvajad eemaldatud kirurgilisel teel. Kasvajad hakkasid uuesti vohama peale operatsiooni. Kliendid said keemiaravi.
Paralleelselt traditsioonilisele ravile käisid kliendid täiendavaks toetusraviks LIFE biofeedback teraapia seanssidel.
Esimesed 4 seanssi toimusid 1 nädalase intervalliga ühe kuu vältel. Järgmised 4  seanssi toimusid 2 korda kuus ja hiljem 1 korda kuus.
Peale esimest ja teist seanssi kogesid kliendid emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust ja elutahte kasvu.
Peale kolmandat seanssi vähenes klientidel peavalu, epilepsiahood ja väsimus.
Peale neljandat seanssi tundsid kliendid energiataseme märgatavat kasvu.
Teise neljast seansist koosneva LIFE biofeedback teraapia tsükli vältel kogesid kliendid märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist.
Peale 2 kuud teraapiat enamus klientidel kasvajate vohamine oli peatatud. Samuti olid peavalu ja epilepsiahood peatatud.
Kliendid jäid profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelevalve alla 6 kuust kuni ühe aastani. Peale seda võeti kliendid keemiaravilt maha.

LEUKEEMIA (krooniline müeloidne leukeemia): Klient sai keemiaravi. Paralleelselt traditsioonilisele ravile käis klient täiendavaks toetusraviks LIFE biofeedback teraapia seanssidel. Esimesed 3  seanssi toimusid 1 kord kuus. Peale esimest seanssi koges klient emotsionaalset heaolu- ja rahutunnet, lõdvestust ja elutahte kasvu. Peale teist seanssi tundis klient energiataseme märgatavat kasvu. Peale kolmandat seanssi koges klient märgatavat üldseisundi ja elukvaliteeti paranemist. Peale 4. kuud olid kliendi vereanalüüsid head. Klient jäi profülaktilise keemiaravi peale ja arstide järelvalve alla 1 aastaks.
Peale seda võeti klient keemiaravilt maha.

*** Klientide nimed on turvalisuse tõttu asendatud.

L.I.F.E. Biofeedbacki teraapiast LOE EDASI SIIT

L.I.F.E. seadmest LOE EDASI SIIT

Terapeut Ülle Toomeojast LOE EDASI SIIT

L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib kasutamiseks koos erinevate teraapiate, ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega;
– on mõeldud kõigile, alates ühe aastasest lapsest kuni vanurini.

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine: bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490