L.I.F.E. Biofeedback teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi hirmude ja foobiate ja korral. Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (hirmud, foobiad, sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).
Samuti pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.
Keskmine teraapia vajadus: Täiskasvanute 2 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale teist seanssi klient otsustab lisaseansside vajaduse järele. Lastele  1-2 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale esimest seanssi klient otsustab lisaseansside vajaduse järele. L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA BIORESONANTSTERAAPIAST Loe edasi siit

 

 

L.I.F.E. Biofeedback teraapia – Lisainfot Ärevushäire ja paanikahäirete klientide edulugude  kohta Loe lisa siit

MIDA TEHAKSE L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA
BIORESONANTSTERAAPIA (sagetusteraapia) SEANSIL?

Klient suunatakse istuma tugitooli. Seejärel ühendatakse kliendi pea, randmed ja pahkluud silikoonkummist ribade abil L.I.F.E. seadmega.Väikelapsele kinnitatakse riba ümber pea või kõhu.

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et
– leida kliendi infoväljast üles sundmõtted, traumad ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata;
– kõrvaldada blokeeringud ja taastada tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure.

See on uus teraapia liik kus terapeut räägib kliendist. Terapeut räägib seansil kliendist positiivses vormis. Laps saab teraapia ajal mängida: raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad on kohapeal olemas. Soovi korral võtta kaasa last huvitav mäng või mänguasi. Teraapia ajal lapsevanem võib näidata oma mobllitelefonist või iPadist lapsele huvitavaid filme.
Kuna igal negatiivsel mõttemustril ja programmil on eri sagedusega võnge, näitab seade ise terapeudile, millises eluaspektis on kliendil välja kujunenud negatiivne programm ehk blokeering. Seega ei uuri terapeut kliendilt, mis ja millal on juhtunud. Ühtlasi ei ole vahet, kas klient ise teadvustab blokeeringu põhjusi või ei. Terapeut annab igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Samal seansil vabastab terapeut L.I.F.E.’i seadme abil blokeeringud ning taastab tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel. Seansi ajal tunneb klient ennast turvaliselt. Enamik inimesi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud (hirmud, foobiad, sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).

* Mis on L.I.F.E.’i seade ja mida ta teeb Loe edasi siit

* L.I.F.E. Bioresonantsteraapia (sagedusteraapia) kohta Loe edasi siit

* L.I.F.E. Biofeedbacki kohta ja Biofeedback teraapia teaduspõhisusest Loe edasi siit

 

NB! Registreerumiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.
Palume igal seansile soovijal isiklikult ühendust võtta.
Erandina saab teise inimese seansile kirja panna lapsevanem.

Ülle Toomeoja seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:
bioresonantsteraapia@gmail.com
Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil 5367 1490