/, Vastused/Kas on võimalik aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest (ATH) vabaneda Bioresonantsteraapia ja Biofeedback teraapia abil?

Kas on võimalik aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest (ATH) vabaneda Bioresonantsteraapia ja Biofeedback teraapia abil?

Aktiivsus- ja tähelepanuhäire all mõeldakse seisundit, mille puhul on lapsel raskusi keskendumisega, normaalse aktiivsuse säilitamisega ja sellest tulenevalt ka õppimise ning korrale allumisega. Samuti aktiivsus- ja tähelepanuhäire võib olla ka täiskasvanul.
Üle maailma on aktiivsus- ja tähelepanuhäiret kirjeldatud erinevate terminitega. Näiteks USA-s kasutatakse lühendeid ADD (eesti keelde tõlgituna – tähelepanudefitsiidi häire) või ADHD (tähelepanudefitsiidi ja hüperaktiivsuse sündroom). Eesti kirjanduses on levinum termin ATH.

*Kliinilised uuringud (inglise keelne USA-s) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete korral (ADD ja ADHD). Samuti teraapia on efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, ärevuse, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude, foobiate, jne korral Loe edasi siit

Bioresonantsteraapia ja Biofeedback teraapia aitab kaasa inimese negatiivsete mõttevormide neutraliseerimisel või kustutamisel minevikust.
Soovime tutvustada L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja biofeedback teraapiat, mis paljude klientide (lapsed ja täiskasvanud) puhul on andnud suurepäraseid tulemusi neutraliseerides aktiivsus- ja tähelepanuhäireid tekitavad mõttemustrid.

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja biofeedback aitab:
– kustutada/ neutraliseerida negatiivseid mõttemustreid ja sundmõtteid;
– kustutada/ neutraliseerida emotsionaalsed traumad ja konfliktid;
– kustutada/ neutraliseerida hirme ja muretsemist;
– tugevdada sisetunnet / intuitsiooni ja eneseusaldust;
– leida lahendusi probleemidele ja kiirelt otsustada;
– julguse teha muudatusi;
– leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Tulemuseks:
– Muretsemine ja hirmud on neutraliseeritud.
– Sundmõtted ja meeled on vaigistatud.
– Tekib sisemise rahu seisund.

Ülle Toomeoja klientide edulood toetavad teid aktiivsus- ja tähelepanuhäirete vabanemise korral. Samuti Ülle klientide tagasiside sobib lugemiseks ka kõikidele, kes on kaotanud elurõõmu või soovivad muutusi oma ellu.

AKTIIVSUS- JA TÄHELEPANUHÄIRETEST
VABANEMINE L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA
BIOFEEDBACK TERAAPIA ABIL

KLIENTIDE TAGASISIDE JA NENDE ELU MUUTUMINE
Terapeut Ülle Toomeoja

Minu 11 aastasel tütrel oli juba mõnda aega avaldunud aktiivsus ja tähelepanuhäire. Minu tütrel avaldus aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) kiirete meeleolumuutustena ja hajameelsusena ning keskendumishäirena. Tal tekkis koolis probleeme õppimisega. Arst kirjutas välja ravimid kuid mulle tundus, et need muutsid mu lapse tuimaks ja tundetuks. Teda ei huvitanud miski, tal puudusid emotsioonid. Vaatas lihtsalt pidevalt aknast välja ja oli mingis oma maailmas. Kui ma üritasin temaga vestelda, vastas ta mulle: „Jäta mind rahule, ma tahan üksi olla!”. Hakkasin otsima abi alternatiivmeditsiinist. Kuulsin ühelt oma sõbrannalt, kelle lapsel on sama probleem, et nad olid käinud L.I.F.E biofeedback teraapias ja teraapia oli olnud tõhus. Otsustasin ka oma lapse Ülle Toomeoja juurde teraapiasse viia. Juba peale esimest teraapiaseanssi märkasin muutusi oma tütre käitumises. Tal tekkis huvi raamatute vastu ning ta suutis raamatu isegi lõpuni lugeda, mis seni oli olnud võimatu. Samuti muutus ta pisut rõõmsamaks ja avatumaks, nii et mul oli võimalik temaga rääkida. Nähes, et teraapia mõjub mu lapsele positiivselt, otsustasin käia temaga korduvatel seanssidel. Nüüdseks oleme Ülle juures teraapias käinud neli korda ja tulemused üllatavad mind! Tütre õppeedukus on muutunud oluliselt paremaks, samuti suhted teiste õpilaste ja õpetajatega. Paranenud on eneseväljendusoskus. Ärritumist ja vihastamist tuleb aina vähem ette. Laps on hakanud huvituma erinevatest asjadest, võtab osa pereüritustest jne. Olen õnnelik, et minu tütrel läheb aina paremini! Soovitan Ülle Toomeoja L.I.F.E biofeedback teraapiat kõigile, kellel lapsed kannatavad ATH all!
Tütre ema Mari, Tallinn

 

Minul (naine 40a) ja minu pojal (13a) diagnoositi aktiivsus- ja tähelepanuhäire ehk ATH. Nii minu kui ka poja põhiprobleem seisnes selles, et me ei suutnud üldse keskenduda. Võimatu oli ühte alustatud tegevust lõpuni viia. Nii oli meil kogu aeg käsil mitu erinevat tegevust. Mõte läks rändama, tekkisid kummalised seosed. Pea oli erinevaid mõtteid nii täis, et tundus, et pea läheb lõhki. Tahtsin selle häire kohta informatsiooni saada. Lugesin internetist teiste sama häirega inimeste kogemusi ja mõistsin, et meil pojaga pole asi veel nii hull. Leidsin Ülle Toomeoja kodulehe, kus tutvustatakse biofeedback teraapiat. Kuigi olin alguses skeptiline, otsustasin siiski proovida. Ülle oli väga sõbralik. Minu poeg, kes tavaliselt on endasse tõmbunud ja võõrastega ei suhtle, julges temaga vabalt suhelda. Juba peale esimest teraapiaseanssi tundsime pojaga mõlemad, et olemine on rahulikum ning suudame mõne tegevuse isegi lõpule viia. Kui minu poeg oli seni kannatanud vihahoogude all, siis need taandusid juba peale esimest teraapiat. Käisime teraapias viie kuu jooksul neli korda. Tulemused on fenomenaalsed! Oleme tagasi saanud hingerahu, ei muretse enam pisiasjade pärast. Impulsiivne käitumine on oluliselt vähenenud ja sundmõtted taandunud. Suudame keskenduda ühele tegevusele. Pingelistes olukordades on võimalik jääda rahulikuks. Minu poeg on alati soovinud olla hea õpilane, kuid ATH ei võimaldanud seda. Tal ei läinud koolis hästi ja ta oli selle tõttu õnnetu ja pettunud. Nüüd, kui ta suudab õppimisele keskenduda, on hinded oluliselt paranenud. Isegi kui mõni kord saab halvema hinde, siis ei lase ta ennast sellest häirida. Ta on palju optimistlikum ja positiivsem.
Olen aru saanud, et ATH sümptomid avalduvad inimestel erinevalt. Igal juhul meie pojaga saime Ülle Toomeoja biofeedback teraapiast hindamatut abi, see oli meie jaoks õige valik! Soovitan proovida, sest normaalne elukvaliteet on seda väärt!
Helle, Tallinn

 

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE – Ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne hirmude, foobiate, kurbuse, suhtlemisprobleemide ja käitumisraskusete korral Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral  Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE – Kroonilisest stressist ja läbipõlemissündroomist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil Loe edasi siit

* L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelsed) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete (ATH) kohta. Inglise keeles (USA-s) üldtuntud kui ADD ja ADHD. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, jne korral Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja kasutab lisaks L.I.F.E. seadmes on neurofeedbacki (neurotagasiside) tarkvara programmi. Uuringud on näidanud, et Neurofeedbacki teraapia mõjub efektiivseltaktiivsus- ja tähelepanuhäirete (ATH) ravi toetajana. Mis on neurofeedback Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus (inglise keelne) Loe edasi siit

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

2018-11-29T09:08:26+00:00