Teraapia kustutab ärevushäireid, paanikahoogusi, hirme ja foobiaid ning depressiooni tekitavaid mõttemustrid.
Samuti teraapia on efektiivne erinevad foobiate (agorafoobia, sotsiaalfoobia, jne), kurbuse, viha, ärrituvuse, hüperaktiivsuse, õppiraskuste, sundmõtete/sundtegevuste (obsessiiv-kompulsiivne häire), suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, läbipõlemissündroomi korral.

Pakume teile L.I.F.E. Biofeedbacki teraapiat,
mis aitab saada kiireid ja efektiivseid tulemusi
vaimse tervise ja heaolu taastamiseks

Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia aitab enamusel kustutada
-ärevust, paanikahoogusid, hirme, foobiaid ja muretsemist, kurbust, melanhoolsust, viha ja ärrituvust;
-sundmõtteid, negatiivseid uskumusi, mõtte- ja käitumismustreid;
-emotsionaalseid traumasi ja vapustusi;

lisaks aitab
-tugevdada intuitsiooni ja eneseusaldust;
-paremini elus tulla toime pingetega;
-paremini keskenduda ja õppida;
-saada jõudu ja julgust muutusteks;
-suurendada kohanemisvõimet;
-leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Teraapia tulemusel on:
-sundmõtted ja meeled on vaigistatud;
-hirmud, foobiad ja muretsemine on neutraliseeritud;
-tekib sisemise rahu seisund;
-kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi;
-tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

Terapeut leiab kliendi infoväljast üles sundmõtted, traumad ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata.
Terapeut ei uuri kliendilt, mis ja millal on juhtunud. Ühtlasi ei ole vahet, kas klient ise teadvustab blokeeringu põhjusi või ei. Samal seansil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. Terapeut räägib seansil kliendist positiivses vormis. Seansi ajal tunneb klient ennast turvaliselt. Laps saab teraapia ajal mängida: raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad on kohapeal olemas. Enamik inimesi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud. Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA BIORESONANTSTERAAPIAST Loe edasi siit

* L.I.F.E. Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks. L.I.F.E. Biofeedback sobib tugiteraapiaks* Ärevushäirete, paanikahäirete ja depressiooni korral.

Lisainfot Ärevushäire ja paanikahäire kohta Loe lisa siit

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI TERAAPIA TEENUSED LASTELE Adeli Rahvusvahelises Rehabilitatsioonikeskuses Loe edasi siit

****************************************************

Ülle Toomeoja klientide edulood toetavad teid ärevushäirete ja paanikahoogude, foobiate ning depressioonide vabanemise korral. Samuti Ülle klientide tagasiside sobib lugemiseks ka kõikidele, kes on kaotanud elurõõmu või soovivad muutusi oma ellu.

KLIENTIDE TAGASISIDE JA NENDE ELU MUUTUMINE

TERAAPIA EDULOOD
Terapeut Ülle Toomeoja

 

ÄREVUSHÄIRED, PAANIKAHOOD, DEPRESSIOON

Mul tekkis äkitselt ärevus ja paanika. Oli tunne, et kohe kukun kokku või minestan. Mõtted kiilusid kinni ja sõnad ei tulnud suust. Mind ehmatas ka käte, jalgade, sõrmede ja varvaste tuimus.
Olin kabuhirmus! Läksin arsti juurde. Tegin läbi kõikvõimalikud uuringud. Arst tunnistas mind terveks ja kirjutas välja ravimi Xanax. Ma kasutasin seda ravimit paar korda, kuid see tekitas masendust ning tundsin, et langen depressiooni. Lõpetasin selle ravimi kasutamise. Mul ei olnud mingit soovi enam teisi ravimeid katsetada.
Ma oletan, et minu ärevushood tekkisid pikaajalisest kurnatusest. Kohustusi oli palju. Tahtsin olla hea naine oma mehele ning tubli ema oma lastele. Mul ei olnud aega enda peale mõelda. Kõik vajasid minult midagi ja mina täitsin nende soove. Elasin teistele.
Lõpuks oligi pauk käes – olin pikali ja töövõimetu. Töölt lasti mind lahti. See oli arusaadav, kuna sellises seisundis ma ei olnud võimeline töötama. Hakkasin otsima abi alternatiivteraapiatest. Proovisin palju erinevaid teraapiaid. Käisin erinevate psühholoogide ja nõustajate juures. Tundsin, et paanika- ja ärevushoogudest rääkimine tegi asja veel hullemaks. Hoidusin sellest teemast rääkimast isegi oma lähedaste ja sõbrannadega. Käisin samuti hingamisteraapias, kristalliteraapias, mediteerimas, joogas, Reikis, jne. Mida kõike sai proovitud. Olin palju raha ja aega kulutanud. Otsisin abi. Mõju oli ajutine, peale teraapiaid tundsin ennast ligikaudu paar tundi hästi ja siis jälle olin samas seisus tagasi. Mida aeg edasi, seda hullemaks läks. Tuli apaatsus ja masendus. Ma ei saanud enam voodist välja ja ei tahtnud midagi teha. Oli tekkinud lootusetuse tunne, et miski ega keegi ei saa mind enam aidata.
Olukord oli nii kaugele jõudnud, et ma ei julgenud isegi kodunt välja minna, kuna kartsin kokku vajuda.
Ma olin kaotanud oma sisemise jõu ja soovi midagi ette võtta. Mul oli kogu aeg hirm kokku vajuda ja ära minestada. Igasugused mõtted keerlesid peas kuni surma mõteteni välja.
Siis soovitas üks tuttav mul proovida bioresonantsteraapiat. Öeldi, et ma ei pea midagi rääkima oma ärevusehäiretest ega tunnetest. See sobis. Alustades teraapiat ütles terapeut Ülle Toomeoja, et ta neutraliseerib ja kustutab LIFE nimelise seadmega ära minu sundmõtted ehk programmid. Seda ta nimetas mälupulga puhastuseks. See pidi olema vajalik, et saaks tekkida uued positiivsed mõtted, mis aitaksid mul elus edasi liikuda. Me pidime ise oma mõtetega looma võnkeid (programme) mis teevad meie elu põrguks. Ülle ütles, et me ise oleme programmeerijad ja tõi humoorikaid näiteid oma elust. Ta soovitas mul panna uued ja toetavad mõtted (programmid) asemele ning teha oma elust paradiisi. Jutuajamine oli julgustav ja inspireeriv. Sain aru, et me ise oleme loojad ja meie teha on see, kas me loome oma elust põrgu või paradiisi!
Peale esimest teraapiat, õigemini juba teraapia kabinetist väljudes tundsin, et mu pea on tühi ketravatest hirmumõtetest! Istusin autosse ja ma ei mõlgutanud ühtegi mõtet. Mul oli rahu tunne. Olin seda tunnet oodanud juba pikka aega. Minu lootusetuse tunne asendus lootuse tundega. Rõõmustasin ja mõtlesin, et lõpuks ometi! See andis mulle energiat ja sisemist jõudu hakata muutusi oma ellu tooma. Tahtsin midagi teha ja see oli juba minu jaoks suur saavutus!
Alustasin lihtsatest asjadest. Ajasin ennast voodist püsti ja hakkasin koristama. See oli minu jaoks eneseületamine ja suur saavutus. Kui ma olin koristamise lõpetanud, siis tundsin enda üle uhkust- ma sain hakkama!!!
Samm-sammult aina rohkem hakkasin tundma, kuidas minu jõud iga päevaga kasvas. Hakkasin süüa tegema, huvi tundma erinevate asjade vastu, lugema, jne. Tundsin rõõmu ja olin uhke oma väiksete saavutuste üle. Kiitsin ennast (tubli tüdruk). Enesehinnang tõusis iga päevaga. Paanika- ja ärevushood olid vähenenud ligikaudu 70%. Ma julgesin toast välja minna rahva sekka.
Järgmine kord läksin Ülle juurde teraapiasse kahe kuu pärast. Ma tundsin peale teist teraapiat rohkem energiat, sisemist rahu, jõudu, enesekindlust ja huvi igasuguseid asju teha ning isegi õppida. Tegutsemise isu oli tagasi. Käisin erinevatel kursustel ja kohtusin uute ja huvitavate inimestega. Tegelesin enesearendamisega. Leidsin uusi mõttekaaslasi ja sõpru. Käisin nendega koos mediteerimas kaks korda nädalas. Peale seda läksime mõneks tunniks kohvikusse. See oli toetav, meil oli nii palju rääkida positiivseid asju ja nalja sai ka palju. Võtsime ennast ja elu kuidagi lihtsalt. Vanadest tuttavatest lasin lahti kuna sain aru, et ma ei taha enam nendega koos olla. See nende kuulamine ei aita mind ega ka neid. Ma ei viitsinud enam nende jamasid kuulata. Ütlesin nendele: „Mida te virisete? Tegelege endaga, leidke endale hobid ja elurõõm!” Sain aru, et nad ei taha midagi teha ja nendel ei ole soovi oma elu muuta.
Samuti hakkasin iga päev õhtuti jalutama (ligikaudu 5-7 kilomeetrit). Valisin endale jalutusrajaks Nõmme metsa servas oleva spordiraja. See sai mulle harjumuseks. Lõdvestas meeli ja pingeid ning kosutas mind. Peale jalutuskäiku tuli mul alati hea uni. Olin suunanud mõtted enese arengule ja tegevusi oli juba palju. Päevad olid täis põnevaid tegemisi. Kokkamisest oli saanud minu hobi ja nauding. Tegin uusi ja eksootilisi roogasid ja kutsusin oma uusi sõbrannasid külla. Nakatasin neid ka oma uue kokkamise hobiga. Meil kujunes välja, et iga nädala neljapäev, on söögi nautimise päev. Käisime üksteisel külas, põnevad road kottidega kaasas. Hiljem nimetasime neljapäeva „maitsenaudingute päevaks“. Me lubasime endale kõike, isegi kooke ja pirukaid. Me ei hoolinud oma kehakaalust. Korra nädalas võib ju nautida, see ei tee tervisele halba. Pigem vastupidi, toidu nauding toob rõõmu.
Käisin bioresonantsteraapias veel ka kolmandat korda. Peale kolme teraapiat võin öelda, et olen paanika- ja ärevushood seljatanud. Olen leidnud endale ala mis mind huvitab ja põnevust pakub ning pühendunud sellele. See ala on ka tulevikus minu töö ja teenistus. Samuti olen leidnud toetavad ja julgustavad sõbrannad.
Olen leidnud oma hobid ja rõõmud ning naudingud. Minu elu oli muutunud täielikult ja ma olen selle eest tänulik!
Soovitan minna Ülle juurde teraapiasse ja mitte ainult ärevushäirete ja paanikahoogude korral vaid ka kõikidel, kes on kaotanud elurõõmu või soovivad muutusi oma ellu. Kadi (42), Tallinn

 

ÄREVUSHÄIRED, PAANIKAHOOD, DEPRESSIOON

Elasin 10 aastat mehega, kes mind terroriseeris. Ühel päeval ma enam ei suutnud seda taluda ning ma otsustasin mehe juurest lahkuda. See polnud kerge, kuna ma olin olnud oma mehest rahaliselt sõltuv, ise teenisin vähe. Jätsin siiski maha oma kodu ja asjad ning üürisin ühe vanainimese juures väikese toa. Rohkemat ei saanud ma oma palga juures endale lubada. Ma olin oma otsusega rahul. Tundsin rõõmu rahust ja vabadusest. Kui äkki tabasid mind mõistetamatud tervisehäired. Pea käis ringi, kurgus oli poomistunne, mis segas söömist ja isegi rääkimist. Tekkis õhupuudus, raske oli liigutada käsi ja jalgu ning voodist tõusmisega oli tõsiseid raskusi. Püüdsin ennast rahustada, kuid ei suutnud. Asi läks nii hulluks, et mind tabas atakk. Arvasin, et olen saanud infarkti või insuldi. Pöördusin EMOsse… uuringud näitasid, et mul ei ole viga midagi, mul oli olnud paanikahoog, mida arstide sõnul juhtub sageli. Mulle anti rahustit ning mind saadeti koju. Olin hämmeldunud. Minu elus oli ju just kõik korda saanud, miks ärevus nüüd välja lõi?! Hiljem asjakohaseid artikleid lugedes sain teada, et minu organism oli toitunud hirmu ja ohu seisundis liigsest adrenaliinist. Kui hirmu ja ohtu ühel hetkel enam polnud, adrenaliini enam peale ei tulnud (olin selle ära kulutanud), vajusingi kokku nagu tühi kott. Perearsti juures selgus, et mul on ärevushäire. Arst kirjutas välja antidepressandid ja rahusti Valocordin Diazepam, mida pidin tarvitama paanikahoo korral. Antidepressandid mulle ei sobinud. Tekkis veel suurem ärevus ning lihaste tõmblemine. Mõistsin, et pean leidma muu lahenduse kui tabletid. Minu sugulane soovitas mulle bioresonantsteraapiat, kus ta ise oli käinud ja abi saanud. Teraapiasse minemiseks andis julgust sugulase jutt, et endast ega oma probleemidest ei pea terapeudile midagi rääkima. Probleemidest rääkimine tegi sel hetkel minu enesetunde halvemaks, seega mulle selline lähenemine sobis. Teraapiakabinetti sisenedes võttis mind vastu sümpaatne terapeut Ülle, kelle meeldiv olek rahustas mind koheselt. Alustuseks palus terapeut mul seina äärde seista, öeldes humoorikalt: „Maha ma sind ei lase, aga sinust läbi vaatan küll!” Tegemist oli PIP nimelise seadmega, mis näitab ära lihaspinged ja stressipiirkonnad. Peale seda ühendas terapeut mind L.I.F.E. seadmega. Terapeudi sõnul tuleb kõigepealt raku mälust välja võtta ärevus, pinged ja sundmõtted ning närvisüsteem maha rahustada. Peale seda saab tegeleda mõttevormide, hirmude, muutuste, väärkohtlemise, alanduse, hingehaavade ja ohvritundega. Terapeut luges mind aparaadi abil nagu avatud raamatut. Küsisin temalt, kas ta on selgeltnägija, kuna kõik mida ta rääkis, vastas tõele. Ülle naeris ja ütles, et tal on hea töövahend, mida ilmselt tulevikus hakatakse laialdaselt kasutama, ning kogemused rohkem kui 10 000 kliendiga. Samal ajal kui terapeut mind seadme abil tasakaalustas ning negatiivseid mõtteid neutraliseeris, andis ta mulle soovitusi ja julgustust hakata endaga tõsiselt tegelema. Väljusin teraapiakabinetist teise inimesena! Tundsin sisemist rahulolu ning rõõmutunnet ning tärganud energiat ja soovi tegutseda ja oma elu muuta. Kuna mul oli aastatega stressi väga palju kogunenud, pidin selle neutraliseerimiseks käima teraapias 4 korda. Muutsin oma elu, astusin välja mugavustsoonist ja rutiinist. Sain julguse võtta ette kõike uut ja huvitavat. Otsisin üles oma lapsepõlve sõbranna, kes oli humoorikas, positiivne, julgustav ja toetav. Leidsin enda ümber teisigi positiivseid inimesi. Lugesin raamatuid, täiendasin ennast. Ühesõnaga tegelesin iseendaga ning leidsin rõõmu väikestest asjadest. Nüüd, umbes 6 kuud hiljem, võin ma öelda, et olen ärevushäire ja paanikahood seljatanud. Olen tänulik, et leidsin tee Ülle juurde bioresonantsteraapiasse, sest ilma nö „mälupulga puhastuseta“ ja terapeudi positiivse suunamiseta poleks ma sellest välja tulnud! Tiiu (51), Tallinn

ÄREVUSHÄIRED

Tahtsin vaid AITÄH ütelda, mul oleks peale seanssi nagu suur taak turjalt võetud. Tühjus – mõtted ei ketra ja hea ning kerge olla. AITÄH, mis veel on võimalik, kuidas saab veel paremaks minna 🙂 Tervitades ülitänulik Laura (47), Tallinn

 

ÄREVUSHÄIRED

See on nii uskumatult äge, kuidas teraapia toimib ja kuidas ma ennast peale seanssi tundsin. Mul ei kihuta enam peas edasi-tagasi sadade mõtete virr-varr, ma suudan keskenduda ühele asjale (või ka mitmele) korraga ilma, et see minus paanikat ja ärevust tekitaks. Ma kujutan ette asju, kuidas nad võivad positiivselt minna, mitte ei genereeri enam negatiivseid versioone. Kuigi pinge on tööl endine, suudan märgata, kui hakkan “tõmblema” ja adrenaliin jälle pähe löömas on ja hingan sügavalt sisse ja rahustan ennast maha.
Kui algul seansil mulle tundus, et kõik päris õige vist pole, siis hiljem kõigele mõeldes ja seanssi üle kuulates, sain aru, et absoluutselt kõik on 100% õige. Ilmselt on see seesama, millest rääkisid, et inimene ei soovi tegeleda tegelikult asjadega, mis tema jaoks kõige valusamad on.
Ma olen tänulik ja mul on nii hea meel, et ma selleni olen jõudnud ja kohtunud Sinu ja Bioresonantsteraapiaga. Kõike kaunist! Mari (37), Tallinn

 

ÄREVUSHÄIRED

Eile olime Ülle juures teraapias. Teadsin, et tulemus on vähemalt 50:50le. AGA!!! Šhokk, šhokk, šhokk!!! Minu laps, kes tuli hirmsa ärevusega ja agressiivsena, läks ära täiesti rahulikuna. Ja ütles: “ma ei tea, mis ta minuga tegi, aga ma tunnen ennast täiesti teise inimesena! nagu uus inimene oleks! Ja agressiivsus on kuhugi kadunud. Mul on normaalne olla.”

Ja unehäired olid tal juba kolm aastat vähemalt, rängad, öösiti ei maganud, uinuda raske, hommikul ei saanud üles, päeval magas, iga krõpsu peale ärkas, magas äärmiselt rahutult. Õhtul pärast teraapiat magas viis tundi ja magama kell kolm öösel, mis on juba hea, magas pausideta kella 11ni hommikul ja sealjuures rahulikult.  Missugune õnn!!!!!!!  Suur tänu! Lapsevanem Riina (50), Tallinn

DEPRESSIOON, ENERGIAPUUDUS

Mul on olnud depressioon viimased 3 aastat. Olin apaatne – ma ei suutnud midagi teha ega tahtnud kedagi näha. Peale tööd istusin kodus ja põhiliselt magasin. Tarvitasin erinevaid ravimeid. Soovituse põhjal pöördusin L.I.F.E. teraapiasse.
Mõni päev peale esimest seanssi tundsin endas uut energiat. Ma koristasin oma kodu ära. Ja tahtsin midagi huvitavat ette võtta. Otsustasin minna matkale oma sõpradega. Matkal olles ma tundsin kergust ja vabanemise tunnet. Nautisin loodust ja tundsin, et olen osake sellest. Hakkasin iga nädala lõpul võtma ette väikseid loodusmatku.
Peale teist seanssi tekkis mul soov tegeleda kunstiga. Hakkasin joonistama looduspilte.
Leidsin endale kaks hobi korraga – looduses viibimise ja looduspiltide joonistamine.
Peale kolmandat seanssi tundsin, et ma suudan inimesi võtta nii nagu nad on st. koos positiivsete ja negatiivsete iseloomuomadustega. Samuti leidsin endale rohkem sõpru ja mõttekaaslasi. Hakkasin aktiivselt osa võtma erinevatest üritustest. Ma ei vajanud enam antidepressante.
Olen leidnud endale hobid ja olen õnnelik, et minu elu on muutunud. Frank, (46), Syracuse NY

 

 

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / läbipõlemissündroomist ja kroonilisest stressist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE – Depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, kurnatuse korral Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, kurbuse, melanhoolsuse, agressiivsuse, viha, ärrituvuse,  impulsiivsuse, foobiate ja hirmude korral Loe edasi siit

* Sundmõtetest ja Obsessiiv-kompulsiivsest häirest vabanemine L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil Loe edasi siit

* Sotsiaalfoobiast, suhtlemishirmust ja esinemishirmust vabanemine L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil Loe edasi siit

* L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev (inglise keelsed kliinilised uuringud) Biofeedback teraapia efektiivsusest Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäiretele, paanikahoodele, hirmude, foobiate ja depressioonidele  Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelsed) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete korral. USA-s üldtuntud kui hüperaktiivsushäire (ADD ja ADHD), Eestis ATH. Samuti efektiivne arenguhäirete, suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, ärrituvuse, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude, jne korral. Loe edasi siit

Tikkidest ja Tourette’i sündroomist vabanemine L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keeles) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust Tikkide ja Tourette’i sündroomi korral Loe edasi siit

* Mis on neurofeedback ja missugustele probleemidele efektiivne  Loe edasi siit

L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini;
– hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks;
– sobib koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490