Depressioon haarab inimest tervikuna, võttes kogu energia, elujõu, lootuse, huvid ja kõike nähakse ainult negatiivses valguses. Peamiseks tunnuseks on pikka aega kestev meeleolu langus.
Inimene tunneb end masendunult ja õnnetuna enamuse ajast pikema perioodi, vähemalt kahe nädala vältel. Neil on raske oma igapäevase eluga toime tulla. Samuti on kaotatud lootuse, et tulevikus võiks paremaks minna.
Depressiooni faktorid:
-Pikaajaline stress, psühhotrauma ja vägivald
-Isiklik ebaõnnestumine
-Konflikt perekonnas
-Suhtlemise probleemid
-Koolikiusamine ja halvad koolitulemused
-Lähedase inimese kaotus
-Üksindus
-Alkoholi ja uimastite kasutamine
-Kroonilised haigused või pikaajalised terviseprobleemid
-Depressiooni esinemine pereliikmel

Depressioon on tihedalt seotud ärevushäiretega, mis tähendab, et ka depressiooni korral võib tunda end ärevana ja ärritatuna.
LOE LISA Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE – Ärevushäiretest ja paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil Loe edasi siit

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja biofeedback teraapiat aitab saada kiireid ja efektiivseid tulemusi vaimse tervise ja heaolu taastamiseks. Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).

Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

Tutvustame teile L.I.F.E. Bioresonantsteraapia ja biofeedback teraapiat, mis paljude klientide puhul on andnud suurepäraseid tulemusi neutraliseerides depressioone tekitavad mõttemustrid. Samuti efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral.

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA BIORESONANTSTERAAPIAST Loe edasi siit
L.I.F.E. BIOFEEDBACKI TERAAPIA LASTELE Adeli Rahvusvahelises Rehabilitatsioonikeskuses Loe edasi siit

L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia aitab enamusel kustutada
-sundmõtteid, negatiivseid uskumusi, mõtte- ja käitumismustreid;
-emotsionaalseid traumasi ja vapustusi;
-ärevust, hirme, foobiaid, muretsemist, viha ja ärrituvus ;
lisaks aitab
-tugevdada intuitsiooni ja eneseusaldust;
-paremini elus tulla toime pingetega;
-paremini keskenduda ja õppida;
-saada jõudu ja julgust muutusteks;
-suurendada kohanemisvõimet;
-leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.
Teraapia tulemusel on:
-sundmõtted ja meeled on vaigistatud;
-hirmud, foobiad, muretsemine, viha ja ärrituvuson neutraliseeritud;
-tekib sisemise rahu seisund;
-kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi;
-tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

Ülle Toomeoja klientide edulood toetavad teid depressioonide vabanemise korral. Samuti efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral. Ülle klientide tagasiside sobib lugemiseks ka kõikidele, kes on kaotanud elurõõmu või soovivad muutusi oma ellu.

* L.I.F.E. Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks. L.I.F.E. Biofeedback sobib tugiteraapiaks* depressiooni korral.

DEPRESSIOONIDEST VABANEMINE
L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA ABIL
Terapeut Ülle Toomeoja

KLIENTIDE TAGASISIDE JA NENDE ELU MUUTUMINE

DEPRESSIOON

Olen kahe väikse lapse ema. Ma töötasin väga palju ja peale tööd tegelesin lastega, toidu tegemise ja majapidamistöödega. Ma ei mõelnud enda peale. Pühendasin ennast oma perekonnale. Minu mees oli väga tihti kodunt ära ja ka nädala lõpud (komandeeringud). Kõik tööd olid minu õlgadel.
Ja siis see juhtuski. Mees jättis mind maha kahe lapsega ja läks teise naise juurde. Süüdistasin ennast, et ma ei olnud hea naine ja sellepärast mind maha jäetigi. Sain aru, et ma ei pööranud oma mehele piisavalt tähelepanu. Mul tekkis tunne, et ma ei ole mitte midagi väärt ning ükski mees mind enam ei taha. Mind vaevas pidev alaväärsustunne ja süüdistasin ennast kõiges (halb naine, halb ema, andetu, kole, loll, jne). Pidevalt mõtlesin, mis elus valesti on läinud ja kogu aeg tulid vanad asjad meelde.
Lõppes see sellega, et ma olin energiast tühi. Jäin voodisse, mind enam ei huvitanud midagi… isegi oma lapsed. Ma lihtsalt vedelesin voodis päevade kaupa ja ka tööle ei läinud. Töölt lasti mind lahti. Minu ema toetas mind materiaalselt. Tänu temale ja alimentidele elasime kuidagi ära. Mul tekkis sügav masendus ja eluisu sai otsa.
Minu ema ja sõbrannad said aru, et minuga on asi väga tõsine ja soovitasid mul arsti juurde minna. Võtsin kätte ja läksin. Arst kirjutas mulle antidepressandid. Need mulle ei sobinud, tekitasid kummalist ärevat ja rusuvat tunnet ja ma ei soovinud enam uusi antidepressante proovida. Sain aru, et ma pean ise endaga tegelema. Uppuja päästmine on uppuja enda asi…

Alustasin abi otsimisega. Tuttavad soovitasid mul Ülle juurde LIFE teraapiasse minna. Lugesin kodulehelt tema edulugusid ja need kõnetasid mind. Otsustasin proovida. Palusin teda, et ta leiaks nii kiiresti kui võimalik mulle teraapia aja kuna minu olukord oli raske.
Peale esimest seanssi tundsin head kerget tunnet – peas oleks nagu tühjus olnud. See pidev mõttetegevus peas oli peatunud ja kogesin üle pika aja sisemist rahu.
Vanu traumasid meenutades ei tekkinud enam pingeid ja need mind enam ei huvitanud. Minu jaoks oli see hea märk. Muutus!

Kohe peale teraapiat tundsin end palju energilisemalt. Läksin koju ja hakkasin koristama. Õhtul olin üllatanud, et jõudsin päeva jooksul nii palju ära teha. See rõõmustas mind. Hakkasin vaikselt taas rõõmu tundma lastest ja ka väikestest asjadest minu elus. Eluisu tuli tagasi!
Ülle ütles, et kui tema puhastab oma seadme abil ära mineviku, siis mina pean uued toetavad ja positiivsed mõtted asemele panema. Ta soovitas leida tegevusi ja hobisid, mis meeldivad ja rõõmu pakuvad. Soovitas teha väikeseid kingitusi oma lähedastele ja tuttavatele. Andmise rõõm pidi olema kõige suurem rõõm ja pidi tekitama püsivat head tunnet kui südamest anname. Ostsin emale tema lemmikkommid ja pakkisin need kenasse karpi. Tõesti see tekitas mulle rõõmu. Ka ema rõõmustas kingituse üle. Mul oli hea meel, et ma sain teda rõõmustamas näha.
Järgmine päev läksin raamatukokku ja laenutasin endale paar anekdootide raamatut. Lugesin neid õhtuti ennem magama minekut. See oli tuju tõstev. Peale seda tuli hea uni.
Laenutasin ka enesearendamiseks raamatuid ja käisin kolme huvitavat loengut kuulamas.

Teisel seansil tegeles Ülle minu madala enesehinnangu, süütunde, endale muutuste keelamise ning hirmudega. Neutraliseeris neid oma LIFE seadme abil. Eriti palju läks tal aega teemaga: endale muutuste keelamine. Küllap olen siis seesmiselt nii vastu kõigile muutustele.
Ta tõi naljakaid näiteid oma elust ja see oli inspireeriv ja julgustav.
Paar päeva peale seanssi tekkis soov muuta enda riietust ja välimust. Ma kandsin põhiliselt musta, halli ja tumepruune riideid. Tundsin et need värvid enam mulle ei meeldi. Seadsin sammud kaltsukatesse. Tundsin et vajan sinist, kollast, punast ja oranži värvi. Ostsin kaks lillelist kleiti ja kõrge kontsaga kingad. Ennem ei olnud lillelised asjad mulle kunagi meeldinud! Samuti kleidid ja kõrge kontsaga ei olnud varem minu teema. Olin üllatunud, et selline muutus on tekkinud.
Sellest oli mulle veel vähe… Tundsin et tahan täielikult oma välimuse muutust. Minu endine välimus mulle enam ei meeldinud. Otsustasin hakata blondiiniks. Mulle ei meeldinud enam minu hallid juuksed. Sõbranna tuli külla, juuksevärv peale ja olingi tunniga blondiin!
Sõbranna kinkis mulle oma vana kosmeetika ja värvis mind ära. Juuksed blondid, huuled veripunased, ripsmed ja kulmud värvitud, lilleline kleit selga ja kontsakingad jalga. Ja olingi valmis välja minemiseks!
Läksime vanalinna jalutama ja pärast Kuku klubisse tantsima. Ma ei ole kunagi meestelt nii palju komplimente kuulnud kui sel õhtul! Minu enesehinnang oli laes!
Minu elu muutus täielikult.
Hakkasin endale tööd otsima. Soovisin tööd mis oleks hommikuses vahetuses ja ainult argipäevadel ning nädalalõpud vabad. Leidsin endale töö pakiäris. Kollektiiv oli positiivne ja abivalmis. Olen oma töökohaga rahul.

Kolmandal seansil tegeles Ülle viha, usaldamatuse, andestamise ja armastusega.
Peale seanssi hakkas mul tekkima huvi meeste vastu. See olu uus tunne, mida ma ei oodanudki. Tunded tulid tagasi. Ennem olin endale neid keelanud, kuna ei soovinud uuesti haiget saada. Ma ei usaldanud mehi, mõte käis koguaeg selle ümber, et nagunii läheb jälle teise naise juurde ja ma ei taha enam seda kogeda. Ma nagu kartsin mehi. Üksi mees ei pääsenud mulle ligi. Ma leidsin alati vabanduse, küll palju koduseid toimetusi, küll pean lastega kusagile minema, jne. Põgenesin ära.
Ja siis toimus muutus…
Tööl oli töökaaslase sünnipäev. Sünnipäevalaps tegi ettepaneku peale tööd välja minna ja minagi otsustasin teistega ühineda. Ja siis see juhtuski. Mul tekkisid tunded oma töökaaslase vastu ning meie jaoks lõppes sünnipäevapidu tantsupeoga. Meil oli väga lõbus. Tantsisime hommikuni. Hea, et laupäev oli vaba päev. Olime mõlemad magamata aga tunne oli nagu oleks paar päeva puhanud. Mulle tundus, et me andsime üksteisele energiat. Pakatasime energiast ja olime armunud! Kohe hommikul (ilma magamata) otsustasime nädalavahetuse koos veeta. Ilm oli ilus ja ta tegi ettepaneku võtta minu lapsed kaasa ja sõita loodusesse. Ja mina olin kohe nõus. Ma ei tundnud ennast kohe äragi! Mõeldud, tehtud. Läksime minu juurde, ajasime lapsed üles ja ütlesime, et plaan on veeta nädalavahetuse looduses. Lapsed olid kohe nõus. Meesterahvas osaks lastega hästi läbi saada ja lapsed võtsid ta kohe omaks.
Kõik toimus nii kiiresti nagu filmis. Ma tundsin end tema kõrval turvaliselt. Ta hoidis mind ja minu lapsi. Me kallistasime üksteist tihti ja samuti ka lapsi. See kallistamine ja hoolimine tegi meil kõigil südamed soojaks. Seda tunnet on raske sõnadega väljendada… seda peab ise tundma…

Nüüd on teraapiatest möödas viis kuud ja minu elu on täielikult muutunud. Juuksevärv, riietus, töökoht ja suhtumine meestesse. Olen leidnud endale mehe, kes hoolib minust ja minu lastest.
Ta näitab iga oma teoga, et ta meist hoolib. Oleme armastatud, hoitud ja kaitstud 🙂
Ma soovitasin paljudele oma tuttavatele Ülle juurde minna. Eriti nendele kes olid oma eluga puntrasse jooksnud ega julgenud edasi liikuda. Ka nemad käisid teraapias ja olid rahul saadud tulemustega. Imeline masin ja huvitav tehnika. Me kõik vajame mineviku puhastamist, et oma elus edasi liikuda. Siiri (33), Tallinn

 

DEPRESSIOON, EMOTSIONAALSED TRAUMAD, ENESEARMASTUS, RÕÕMUTUNNE, INTUITSIOON, MENTAALSED BLOKID, LAHENDUSTE LEIDMINE, USALDUS

Mul on olnud depressioon viimased 3 aastat. Olin apaatne – ma ei suutnud midagi teha ega tahtnud kedagi näha. Peale tööd istusin kodus ja põhiliselt magasin.
Tarvitasin erinevaid antidepressante. Soovituse põhjal pöördusin L.I.F.E. teraapiasse.
Mõni päev peale esimest seanssi tundsin endas uut energiat. Ma koristasin oma kodu ära. Ja tahtsin midagi huvitavat ette võtta. Otsustasin minna matkale oma sõpradega. Matkal olles ma tundsin kergust ja vabanemise tunnet. Nautisin loodust ja tundsin, et olen osake sellest. Hakkasin iga nädala lõpul võtma ette väikseid loodusmatku.
Peale teist seanssi tekkis mul soov tegeleda kunstiga. Hakkasin joonistama looduspilte.
Leidsin endale kaks hobi korraga – looduses viibimise ja looduspiltide joonistamine.
Peale kolmandat seanssi tundsin, et ma suudan inimesi võtta nii nagu nad on st. koos positiivsete ja negatiivsete iseloomuomadustega. Samuti leidsin endale rohkem sõpru ja mõttekaaslasi.
Hakkasin aktiivselt osa võtma erinevatest üritustest.
Ma ei vajanud enam antidepressante.
Olen leidnud endale hobid ja olen õnnelik, et minu elu on muutunud. Frank, (46), Syracuse NY

 

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / kroonilisest stressist ja läbipõlemissündroomist vabanemine L.I.F.E. teraapia abil Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne hirmude, foobiate, kurbuse, suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete korral Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude ja foobiate korral Loe edasi siit

* Artikkel – Esinemishirmu hirmutamine bioresonantsteraapia abil Loe edasi siit

* L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus (inglise keelne) Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelsed) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäiretele, paanikahoodele ja depressioonidele Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelsed) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete, üldtuntud kui hüperaktiivsus (ADD ja ADHD), suhtlemisprobleemid, käitumisraskused, impulsiivsuse, hirmude ja foobiate korral jne Loe edasi siit

* Mis on neurofeedback ja missugustele probleemidele efektiivne Loe edasi siit

* L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;

– sobib kasutamiseks koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega;

– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini.

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490