Biofeedback teraapia L.I.F.E.’i seadme abil on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi läbipõlemissündroomi, ärevushäirete, paanikahoogude, foobiate, sundmõtete ja depressiooni korral. Teraapia kustutab L.I.F.E.’i seadme abil ärevushäireid, paanikahoogusi, sundmõtteid, hirme ja foobiaid ning depressiooni tekitavaid mõttemustrid. Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, agressiivsuse, viha, ärrituvuse, sundmõtete/sundtegevuste, suhtlemisprobleemide ja käitumisraskusete korral.

LÄBIPÕLEMISSÜNDROOM JA KROONILINE STRESS võib viia depressiooni väljakujunemiseni ja ka pikaajalise töövõimetuseni. Riskirühm: Tippjuhid, spetsialistid, firmaomanikud ja paljulapselised emad/isad.

Paljudes uuringutes on leitud, et läbipõlemine sarnaneb väga depressiooniga (millel on samuti seos kroonilise stressiga) ning seda võiks pidada depressiooni üheks liigiks.
Läbipõlemissündroom on ka enamikul juhtudel seotud kroonilise väsimusega st isegi peale pikka uneaega, jõuetuse tunne ja pidetu olek ning letargia. Inimesed loodavad, et väsimus läheb puhkusega mööda. Kuid sageli peale puhkust lisandub väsimusele apaatia, unetus, ärrituvus, kiire roidumus ja lihasnõrkus.
Tavaliselt ohustab läbipõlemissündroom ametialasele edule pühendunuid ja ka töönarkomaane, kes soovivad täita oma tööülesandeid kõigist teistest paremini ja, samuti neil kes ei oska puhata.

Biofeedback teraapiat aitab saada kiireid ja efektiivseid tulemusi vaimse tervise ja heaolu taastamiseks

Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).
Kasvab elurõõm, eluenergia, tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

Biofeedbacki teraapia L.I.F.E. seadme abil aitab enamusel kustutada
-sundmõtteid, negatiivseid uskumusi, mõtte- ja käitumismustreid;
-emotsionaalseid traumasi ja vapustusi;
-ärevust, hirme, foobiaid, muretsemist, viha ja ärrituvust;
lisaks aitab
-tugevdada intuitsiooni ja eneseusaldust;
-paremini elus tulla toime pingetega;
-paremini keskenduda ja õppida;
-saada jõudu ja julgust muutusteks;
-suurendada kohanemisvõimet;
-leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.
Teraapia tulemusel on:
-sundmõtted ja meeled on vaigistatud;
-hirmud, foobiad, muretsemine viha ja ärrituvus on neutraliseeritud;
-tekib sisemise rahu seisund;
-kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi;
-tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

Kes on terapeut? Terapeut Ülle Toomeoja on viimased 17 aastat pühendunud LIFE Biofeedback ja Bioresonants teraapia praktiseerimisele. Tal on Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt välja antud Quantum Biofeedback diplom. Samuti ta on Kanada Tervishoiuorganisatsiooni poolt registreeritud Biofeedback terapeut. * Kanadas Ülle teenuseid tunnustavad enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud. Käesolevaks ajaks on Ülle juures teraapias käinud üle 12 tuhande kliendi. Ta on saavutanud oma meetodiga kiireid ja suurepäraseid tulemusi. Ülle Toomeojast Loe edasi siit.

MIDA TEHAKSE SEANSIL? See on uus teraapia liik, kus terapeut Ülle räägib kliendist. Terapeut leiab L.I.F.E.’i seadme abil kliendi infoväljast üles sundmõtted, ärevust/hirme/foobiaid/depressiooni tekitavad mõttemustrid ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata. Seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ning oskab sõnastada ka tema sundmõtteid, negatiivseid mõtte- ja käitumismustreid, andes teavet kirjelduste, arvude ja protsentide kujul. Terapeut räägib seansil kliendist positiivses vormis. Terapeut ei uuri kliendilt, mis ja millal on juhtunud kuna see ei ole oluline. Seade suudab minna sügavuti kliendi mõttetasandile ning lugeda tema mõtteid, emotsioone ja tundeid. Ühtlasi ei ole vahet, kas klient ise teadvustab blokeeringu põhjusi või ei. Samal seansil vabastab terapeut L.I.F.E.’i seadme abil blokeeringud ning taastab tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel. Seansi ajal tunneb klient ennast turvaliselt. Enamik inimesi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud. * Terapeut annab igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas.

BIOFEEDBACK TERAAPIAST Loe edasi siit

Ülle Toomeoja klientide edulood toetavad teid kroonilisest stressist ja läbipõlemissündroomist vabanemise ning energiapuuduse korral. Samuti Ülle klientide tagasiside sobib lugemiseks ka kõikidele, kes on kaotanud elurõõmu või soovivad muutusi oma ellu.

LÄBIPÕLEMISSÜNDROOMIST JA KROONILISEST STRESSIST VABANEMINE
BIOFEEDBACK TERAAPIA ABIL

Terapeut Ülle Toomeoja

KLIENTIDE TAGASISIDE JA NENDE ELU MUUTUMINE

KROONILINE STRESS, LÄBIPÕLEMISSÜNDROOM, ENERGIAPUUDUS

Olin suure ettevõtte juhtiv töötaja, ettevõtte kasvas ja oli edukas, mina aga põlesin läbi. Tegin aastaid ületunde, isegi puhkuse ajal ei suutnud töölt eemal olla (st e-maile mitte lugeda ja telefonile mitte vastata). No ja lõpuks oli tulemus käes – läbipõlemine. Viimasel poolel aastal oli asi juba nii hull, et tekkis tahtmatus minna tööle, üritasin firma direktori, aktsionääride telefoni kõnesid vältida, kolleegidega aruteludest loobumida. Nädalavahetused vedelesin lihtsalt voodis teki all. Mul oli kuidagi nii kõrini kogu sellest tööst ja vastutusest, et hellitasin peas mõtet, et lähen teisele poole maakera (kus keegi mind ei tunne ega helista mulle ). Lähen mingisse väikesesse kauplusesse müüjaks tööle … ei mingit ületootamist … rahu … ja siis ma oleks õnnelik ja saaks oma elu uuesti alata.
Tuttavate soovituse põhjal pöördusin Ülle Toomeoja juurde L.I.F.E. teraapiasse. Ma ei uskunud enam midagi. Olin skeptiline. Ülle ütles et seadme abil ta teeb mulle mälupulga puhastuse ja võtab välja minu programmeeritud programmid (sundmõtted). Peale seda tekib palju ruumi, et ma saaks uusi toetavaid mõtteid ehk programme hakkata oma mälupulgale peale panema. Ta ütles et ma olen ise oma elu looja. Minu teha on see kas ma loon oma elust põrgu või paradiisi. Ülle oli humoorikas ja tõi näiteid oma elust kuna ta ise oli ka paar korda oma elus läbipõlenud. Näited olid toetavad ja inspireerivad ning julgustavad.
Koheselt peale seanssi tundsin, et pea on tühi ketravatest töö mõtetest. Minu sees oli rahu ja see oli hea ning kerge tunne. Jalad oleks nagu õhus olnud … Sain aru, et kõik mis Ülle rääkis minust oli õige kuigi ta nägi mind esimest korda ning mina ei rääkinud endast midagi. Avastasin, et ma ainult noogutasin …
Ülle ütles et teraapia lihaseid ja närvisusteemi lõdvestava toimega ning võib tekitada unisust. Nii see juhtuski. Läksin koju ja kohe magama. Magasin hommikuni kokku 12 tundi!
Hommikul avastasin, et ma ei ketra enam oma peas mõtteid (ennem ketrasin iga päev) nagu kas ma jõuan oma tööd kõik ära teha mis mulle antakse või mõtteid mis siis saab kui ma ei jõua ….
Natuke naljakas oli … tundsin kuidagi imelikult … see andis mulle lootuse, et ma rutiini rattast välja saanud.
Olin rõõmus, et ometigi üks asi siin elus aitas mind!
Ma ei saanud eelnevalt isegi mediteerida ega rahuneda kuna aju pidevalt ketras igasuguseid mõtteid.
Tööle minnes ma tundsin, et ma ei taha enam sellist elu endale nagu mul oli ennem olnud st minu elu oli ainult töö. Ei mingit eraelu ega rõõmu ega nautimist …
Ma julgesin tunnistada seda endale ja see oli üllatus mulle. Ennem ma ei julgenud isegi mõelda sellele.
Ligikaudu nädala pärast andsin lahkumisavalduse ja ütlesin et mind ei huvita ka siis kui nad tõstavad minu palga kolmekordseks!
Mul tuli meelde, et Ülle töötas (neutraliseeris võngetega) ka teemal minu hirm muutuste ees. Nähtavasti sellest tuligi mul selline julgus ….
Tundsin, et soovin hakata tegelema iseendaga. Alustasin oma uut elu.
Järgmisel seansil Ülle võttis ette (neutraliseeris) minu sissehoitud viha ja andestamatuse.
Kolmandal seansil oli teemaks armastus, enesearmastus, enesehinnang ning sisemine rõõm.
Nüüd on sellest ajast moodunud 5 kuud ja ma ei ole enam selline inimene nagu enne.
Minu ema imestas, et minu käitumine on muutunud (olen rahulik ei närvitse) … tagasi on tulnud minu rõõm ja nalja viskamine … olen leidnud hobid mis mulle meeldib … oskan märgata ja tunda rõõmu väikestest asjadest … Minu ema ütles, et tema poeg on jälle tagasi sellisena nagu ta oli oma ülikooli ajal. Ma soovitan kõigile kes on kaotanud iseneda … kes vaevlevad kroonilise kurnatuse, stressi, depresiooni ja läbipõlemisesundroomi all.
Toomas (35), Tallinn

KROONILINE STRESS, ÜLEVASIMUS, ENERGIAPUUDUS

Olen kohaliku vabriku omanik ja direktor. Töötan 12-14 tundi päevas. Vaevlesin energiapuuduse ja üleväsimuse all. Tundsin, et mul on raske teha otsuseid ja leida lahendusi tekkivatele probleemidele. Ma vihastusin kergesti oma töötajate peale, kui nad tegid valesti midagi.
Peale esimest L.I.F.E. seanssi Ülle Toomeojaga hommikul tööl olles tundsin, et ma ei ärritunud, kui kõik ei kulgenud nii nagu ma soovisin. Vajadusel asusin kohe probleeme lahendama ja suutsin õigeid otsuseid kiiresti vastu võtta. Mulle tundus, et minu energiatase oli mitmekordistunud. Mul oli aega võtta vastu uusi kliente ja nendega tegeleda. Kuna olin muutunud efektiivsemaks ja keskendunumaks, sain suurendada märgatavalt toodete läbimüüki ja vabriku tulusid. Käin teraapias korra kuus, et ennast parimas vormis hoida. Craig (42), Syracuse NY

KROONILINE STRESS, ENERGIAPUUDUS

See töö, mis Te teete on imetlusväärne. Ma lihtsalt pidin juba nii kiirelt tagasisidet andma. Minus ei ole negatiivset energiat ja ma tõmban inimesi endale kohe ligi oma positiivse energiaga ja tahan ka teistega ise suhelda. Varem oli nagu sein ees. Näonahk oleks nagu pinguldunud ning kulm ei ole enam kortsus, mida ta oli väga pikka aega. Mu nägu on naerul ning tänaval jalutades naeran endamisi 🙂 Kindlasti tulen augustis ja panen juba varakult aja kirja. Olen soovitanud siin seda ka sõpradele ja tuttavatele, kes kõik tulevad.
Parim reklaam on inimene ise ja ega seda Teil endal ei olegi vaja reklaamida:) Iga eestlane peaks selle läbi tegema. Renee (30), Tallinn

KLIENTIDE TAGASISIDE JA EDULOOD

* Ärevushäiretest, paanikahoogudest ning depressioonidest vabanemine Biofeedback teraapia abil. Samuti efektiivne hirmude, kurbuse, suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete korral Loe edasi siit

* Hirmudest ja foobiatest vabanemine Biofeedback teraapia abil Loe edasi siit

* Depressioonidest vabanemine Biofeedback teraapia abil. Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral Loe edasi siit

* Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude korral Loe edasi siit

* EDULOOD (väärkohtlemine, ohvritunne, andestamine, madal enesehinnang, usaldamatus, jne) Loe edasi siit

BIOFEEDBACKI SEANSID LEMMIKLOOMADELE. Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lemmikloomade käitumishäirete korral (agressiivsus, närvilisus, hirmud, ärevus, kurbus, melanhoolsus jt.). Samuti pakume teile võimalust kontrollida ja hinnata loomade tervislikku seisundit sagedustel põhineva meetodi abil Loe edasi siit

KLIINILISED UURINGUD

* ARTIKKEL – Esinemishirmu hirmutamine bioresonantsteraapia abil Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus (inglise keelne) Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäiretele, paanikahoodele ja depressioonidele Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete (ATH) korral. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude, jne korral. Loe edasi siit

* Mis on neurofeedback ja missugustele probleemidele efektiivne Loe edasi siit

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!