Avasta oma vägi olles mõned tunnid oma eluteatris teadliku näitleja rollis!
Arhetüüpideks nimetatakse algkuju, millest kõik on tõenäoliselt välja kujunenud, kopeerunud, pärinenud või arenenud. Väidetavalt annab arhetüüpide mõistmine inimesele võtme oma väekuse juurde.
Koolitusetenduse eesmärgiks on end ja teisi paremini tundma õppida ja osata märgata rolle, mida me oma eluteatris mängime. Koolituse tulemusena oskame teadlikumalt suhtuda ellu tervikuna sh juhtida oma emotsioone, olla tasakaalukamad ja edukamad.

Sisemiste kangelaste äratamine – Kaksteist arhetüüpi, mis aitavad meil leida iseennast ja muuta oma maailma Loe edasi siit

Oma arhetüübi tundmine aitab saada aimu oma tegelikust olemusest Loe edasi siit

Arhetüüpide kirjeldused Loe edasi siit

Koolitusetenduse Arhetüüpide maagiline maailm tegevuse ja tagasiside  videolindistus VAATA EDASI SIIT

Enesearengut pakkuv etendus on uudne, lõbus ja turvaline meetod märkamaks ja mõistmaks paremini nii ennast kui teisi.

Enne koolitusetendust toimub elektrooniline suhtlus. Hiljemalt nädal enne etendust saab iga osaleja vastavalt arhetüüpide testi tulemustele teada oma rollid koos eesmärkidega.

Kodutöö: läbi mõelda oma arhetüübi eesmärk. Leida sobiv kostüüm ja soovi korral ka mask.
Kaasa võtta: vastavalt kokkuleppele koolitusvahendid (antud juhul söögid ja joogid, millega kaetakse peolaud).

Osalejad: etendusest võtab osa 12-20 inimest.

Toimumise koht: Tallinn, Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1. korrus (trepi kõrval paremal olev uks).
* Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga.

Registreerimine e-maili teel: ulle.toomeoja@gmail.com
Palun saata osaleja ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon ja emaili aadress.

Korraldajad: Ülle Toomeoja, Piret Rebane.

PEOLAUD
Osavõtjad võtavad kaasa toidud, millega kaetakse laud. Eelnevalt arutatakse meili teel omavahel läbi, mida ja kui palju kaasa võetakse. Söögid näiteks: sült, kartulisalat, juurviljad dipikastmega, täidetud munad, singirullid juustuga, kringel, morss, viin jms.

Arhetüüpide tegevus (näide)

Süütuke – Nimede valik: Barbi Lill / Kulla Peib / Kuku Nunnu / Minna Süütu / Lille Liblikas / Piia Pimp / Tuule Pesa. Naiivne, elu on lill, usub ja usaldab kõiki. Unistaja ja romantik. Näeb elu läbi roosade prillide. Eesmärgiks on olla õnnelik. ROLL: Mõtleb välja naiivseid lugusid endast ja elust ning räägib neid ka teistele. Soovib, et kõik peavad teda teenindama. Nõuab ja pressib välja kõikidelt meelitusi ja ka kingitusi.

Hoolitseja – Nimede valik: Maarja Aiataga / Anna Andja / Ave Abistav / Siin Mamma. ROLL: Ilma küsimatta pakub abi igas olukorras ja ennast ohverdav. Oma elu puudub ja elab ainult teistele. Solvub kui tema abi ei võeta vastu. Toidab lusikaga inimesi, kallab viina/morssi, paneb kõikidele toitu ette, toob vajalikke asju laua peale, kammib juukseid, pühib suud puhtaks salvrätikuga, puhastab kõõma õlgade pealt, jne. Igati toetab ja aitab (pakub istet ja aitab püsti ja pühib toole rätikuga puhtaks, jne).

Võitleja – Nimede valik: Kirves / Vladimir Püss / Peeter Pauk. ROLL: Võitleb igasuguste asjade eest, vastu ja poolt, üritab enda ümber koguda Orvukesi (Arhetüüp), et moodustada sõjaväge. Mässuline, revolutsiooniline ja metsik mees. Samuti toosti ütleja ja ütleb osalejatele „mina kaitsen teid”. Näitab välja seda st kaitseb kõiki. Räägib seda et tema on parim kodumaa kaitsja. Kaitseb Süütukest Armastaja (Arhetüübid) eest. Põhiline jutt on see kuidas ta Nõoukogude sõjaväe teenistuses olles saatis korda vapraid tegusi nagu päästis inimesi tulest, aitas lehmal vasika ilmale tuua, jne.

jne. 

Registreerimine e-maili teel: ulle.toomeoja@gmail.com
Palun saata osaleja ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon ja emaili aadress