Lektor on Kanadas diplomeeritud Biofeedback (Biotagasiside) Terapeut ÜLLE TOOMEOJA, kes jagab oma teadmisi kvantfüüsikal (võngetel ehk võnkesagedustel) põhinevast meditsiinist ja kuidas mõjub närvisüsteemi võnkesagedusele pinge, stress, ületöötamine ja üleõppimine, emotsionaalsed traumad, samuti ka vale toitumine. Terapeut Ülle Toomeojast Loe edasi siit

INIMKEHA SAGEDUS = ELUENERGIA
ENERGIAKRIIS = ELUENERGIA PUUDUS
INIMKEHA ENERGIAVÄLJA SAGEDUSE LANGUS = HAIGUSED = SURM

JUTUKS TULEB:

KUIDAS ELEKTROMAGNETILINE KIIRGUS (arvuti, mobiiltelefon, jne) MÕJUTAB SINU TERVIST JA ELUENERGIAT?

MISSUGUSED TOIDUD KAHANDAVAD/SUURENDAVAD ELUENERGIAT?

MISSUGUSED TUNDED JA MÕTTED KAHANDAVAD/SUURENDAVAD ELUENERGIAT?

MIDA SAAB IGAÜKS ISE TEHA SELLEKS, ET SUURENDADA OMA ELUENERGIAT?

Toon põnevaid ja humoorikaid näiteid oma elust ning jagan L.I.F.E. seadmega praktiseerimisel saadud kogemusi.
Annan soovitusi, kuidas parandada oma elukvaliteeti ning tõsta energia kõrgemale sagedusele.

Loengu tulemusena saad

– teada, elektromagnetilise kiirguse (arvuti, mobiiltelefon, jne) kahjulikku mõju tervisele ja kuidas mõjutavad arvuti, mobiiltelefon sinu tervist.

– teada, missugused toidud madaldavad või suurendavad eluenergiat;

– teada, missugused tunded sõnad ja laused madaldavad või suurendavad eluenergiat;

– mõistmise haiguste ja eluprobleemide tekke alustest ning „võtme” probleemide lahendamiseks;

“Kui tahad leida Universumi saladusi,
siis mõtle energiast, sagedusest ja vibratsioonist.”
Raadio leiutaja ja vaheldusvoolu avastaja
Nikola Tesla

Oma töös kasutan ma L.I.F.E. seadet, mille abil on võimalik lugeda kliendi infoväljast tema minevikku, mõtteid, tundeid, traumasid, perekonnapärandit ja stressipiirkondi. Kliendi emotsionaalne seisund on võimalik kindlaks ühtegi küsimust esitamata. Vabastan blokeeringud ning taastan kliendi emotsionaalse tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel. LIFE Biofeedback on uus teraapialiik, kus vastupidisel enamustele teraapiavormidele räägib terapeut kliendist. LIFE Biofeedback eraapiast ja edulugudest Loe edasi siit

Olen Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt diplomeeritud Quantum Biofeedback (Kvant-Biotagasiside) terapeut. Olin 2011. aastal neljas inimene maailmas, kellele Kanada Tervishoiuorganisatsioon väljastas Biofeedback Terapeudi kutsekvalifikatsiooni.
Kanadas tunnustavad Biofeedback teraapiat toetava ravimeetodina enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.
Mul on Biofeedback terapeudina märkimisväärne kogemus, minu juures on teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Olen saavutanud oma meetodiga suurepäraseid tulemusi. Ameerikas ja Kanadas ja nüüd ka Eestis suunatakse minu juurde ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud inimesi ja lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.

Mul on enam kui 30 aasta pikkune tervisenõustamise ja ravimtaimedest toodete tootmise kogemus. Olen välja töötanud hulgaliselt naturaalsete toidulisandite ja nahahooldusvahendite retsepte, mis sisaldavad tuntud ja efektiivse toimega ravimtaimi ning looduslikke tooraineid. Olen toidulisandite ja looduslike nahahooldustoodete retseptide autor, tehnoloog, tootja Eestis (Farmakon OÜ www.farmakon.ee) ja Ameerikas (Eartherbs L.L.C. www.eartherbs.com) Mõlema firma tooted on võitnud nii Eesti kui Ameerika klientide usalduse ja populaarsuse.

ANNAN LOENGUID / LOENGUTE TEEMAD


1. KUIDAS SUURENDADA OMA ELUENERGIAT

2. ÕNNELIKKUSE VALEM

3. Aktiivsus- ja tähelepanuhäirete, õppimisprobleemide, viha ja hirmude VABASTAMINE L.I.F.E. seadme abil. ON SEE VÕIMALIK?

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!