INIMKEHA SAGEDUS = ELUENERGIA
ENERGIAKRIIS = ELUENERGIA PUUDUS
INIMKEHA ENERGIAVÄLJA SAGEDUSE LANGUS = HAIGUSED = SURM

Lektor on Kanadas diplomeeritud Biofeedback (Biotagasiside) Terapeut ÜLLE TOOMEOJA, kes jagab oma teadmisi kvantfüüsikal (võngetel ehk võnkesagedustel) põhinevast meditsiinist ja kuidas mõjub närvisüsteemi võnkesagedusele pinge, stress, ületöötamine ja üleõppimine, emotsionaalsed traumad, samuti ka vale toitumine. Terapeut Ülle Toomeojast Loe edasi siit

JUTUKS TULEB:

KUIDAS ELEKTROMAGNETILINE KIIRGUS (arvuti, mobiiltelefon, jne) MÕJUTAB SINU TERVIST JA ELUENERGIAT?

MISSUGUSED TOIDUD KAHANDAVAD ELUENERGIAT?

MISSUGUSED TUNDED JA MÕTTED KAHANDAVAD ELUENERGIAT?

MIDA SAAB IGAÜKS ISE TEHA SELLEKS, ET SUURENDADA OMA ELUENERGIAT?

Toon põnevaid ja humoorikaid näiteid oma elust ning jagan L.I.F.E. seadmega praktiseerimisel saadud kogemusi.
Annan soovitusi, kuidas parandada oma elukvaliteeti ning tõsta energia kõrgemale sagedusele.

 

Loengu tulemusena saad

– teada, elektromagnetilise kiirguse (arvuti, mobiiltelefon, jne) kahjulikku mõju tervisele ja kuidas mõjutavad arvuti, mobiiltelefon sinu tervist.

– teada, missugused toidud madaldavad  või tõstavad eluenergiat;

– teada, missugused tunded sõnad ja laused madaldavad  või tõstavad eluenergiat;

– mõistmise haiguste ja eluprobleemide tekke alustest ning „võtme” probleemide lahendamiseks;

 

“Kui tahad leida Universumi saladusi,
siis mõtle energiast, sagedusest ja vibratsioonist.”
Raadio leiutaja ja vaheldusvoolu avastaja
Nikola Tesla

 

Olen elanud 17 Ameerikas ja viimased 15 aastat pühendunud Biofeedback (Biotagasiside) ja Bioresonantsteraapia praktiseerimisele. Töötan Biofeedback terapeudina Kanadas ja Ameerikas, aga nüüd püsivamalt ka Eestis.
2018 aasta augustis asutasin Eestis uue ettevõtte Bioresonants OÜ, mis hakkab pakkuma Bioresonants ja Biofeedback teraapia teenust, samuti koolitama uusi terapeute.

Oma töös kasutan ma L.I.F.E. seadet, mille abil on võimalik lugeda kliendi infoväljast tema minevikku, mõtteid, tundeid, traumasid, perekonnapärandit ja stressipiirkondi. Kliendi emotsionaalne seisund on võimalik kindlaks ühtegi küsimust esitamata. Vabastan blokeeringud ning taastan kliendi emotsionaalse tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel.

Olen Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt diplomeeritud Quantum Biofeedback (Kvant-Biotagasiside) terapeut. Olin 2011. aastal neljas inimene maailmas, kellele Kanada Tervishoiuorganisatsioon väljastas Biofeedback Terapeudi kutsekvalifikatsiooni.
Kanadas tunnustavad Biofeedback teraapiat toetava ravimeetodina enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.
Mul on Biofeedback terapeudina märkimisväärne kogemus, minu juures on teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Olen saavutanud oma meetodiga suurepäraseid tulemusi. Ameerikas ja Kanadas ja nüüd ka Eestis suunatakse minu juurde ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud inimesi ja lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.

Mul on enam kui 30 aasta pikkune tervisenõustamise ja ravimtaimedest toodete tootmise kogemus. Olen välja töötanud hulgaliselt naturaalsete toidulisandite ja nahahooldusvahendite retsepte, mis sisaldavad tuntud ja efektiivse toimega ravimtaimi ning looduslikke tooraineid. Olen toidulisandite ja looduslike nahahooldustoodete retseptide autor, tehnoloog, tootja Eestis (Farmakon OÜ www.farmakon.ee) ja Ameerikas (Eartherbs L.L.C. www.eartherbs.com) Mõlema firma tooted on võitnud nii Eesti kui Ameerika klientide usalduse ja populaarsuse.

ANNAN LOENGUID

LOENGUTE TEEMAD
1. KUIDAS SUURENDADA OMA ELUENERGIAT
2. ÕNNELIKKUSE VALEM

Soovi korral võta minuga ühendust e-mailil:
ulle.toomeoja@gmail.com