L.I.F.E. Biofeedback teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lemmikloomade käitumishäirete korral ( agressiivsus, närvilisus, impulsiivsus, hirmud, foobiad, ärevus, kurbus, melanhoolsus jt ). Meetod on efektiivne nii šoki, trauma ja depressiooni korral.

 

TERAPEUT MONIKA

6. maist 2020 alustas tööd lemmikloomadega terapeut Monika Sulengo. Ta on läbinud teraapiakoolituse Biofeedback (Biotagasiside) ja Bioresonants (sagedusteraapia) alal terapeudi Ülle Toomeoja juures ja spetsialiseerunud lemmikloomade aitamisele. Ülle Toomeojast LOE EDASI SIIT

Monika Sulengo on koertega aktiivselt tegelenud alates 14 eluaastast. Alguses vanaema kõrval, hiljem omal käel. Tal on kennel Gemmas Co, kasvatanud Tiibeti mastifeid 15 aastat ja nüüd on tal lisaks ka väike Tiibeti spanjel ja Siberi kass.
Alguses olid lemmikloomateemad talle hobiks, seejärel tööks ning nüüd ta on oma tegevusega laienenud erinevatesse teraapiatesse.
Monika on üks Caramira brändi loojatest – Caramira on Eesti lemmikloomakasvatajate poolt loodud kaubamärk, mis turustab lemmikloomatooteid kassidele, koertele, pisinärilistele ja metsa- ning aialindudele. Caramira brändi tooted on kõik väga hea kvaliteedi ja mõistliku hinnaga.
Koerte ja kasside toitumine on olnud tema sügav kirg juba 10 aastat. Ta omab selles valdkonnas märkimisväärset kogemust – tema käest on saanud häid toitumisalaseid nõuandeid väga paljud koera-ja kassiomanikud.
Samuti ta on laiendanud oma tegevust koerte ja kasside alternatiivteraapia valdkonda. Viib läbi koertele ja kassidele narkoosita hambakivi eemaldamise protseduure, mis on väga hinnatud teenus lemmikoomaomanike seas ning sellel on ka kiiresti kasvav nõudlus.

Monika on õppinud Norra Rahvusvahelises Koertetreenimise koolis (International Dog Training School) ja omandanud koerte käitumisnõustaja-terapeudi oskused.
Koerte treenimise meetodeid on juba praegu väga palju muudetud võrreldes 20 aasta taguse ajaga kui kogu treenimine käis koerte allutamise ja suures osas vägivaldsel teel.
Tänapäeval treenitakse koeri üldjuhul positiivsete treenimismeetoditega, milleks on maiusega meelitamine ja kiitmine.
Hästi käituva ja vaimselt tasakaalus koera kasvatamiseks on vaja väga palju sügavaid teadmisi. Seda õpetabki peremehele ja koerale käitumisnõustaja-terapeut Monika.

Monika:  “Olen pühendunud lemmikloomade aitamisele. Nähes ja kogedes L.I.F.E. Biofeedback teraapia kiireid ja imelisi tulemusi nii inimestel kui ka lemmikloomadel, jõudsin tõdemuseni, et L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil saan ma anda ka teie lemmikloomadele kiiremaid ja parimaid tulemusi käitumishäirete korral  nagu agressiivsus, närvilisus, impulsiivsus, hirmud, ärevus, foobiad, kurbus, melanhoolsus jt.). Meetod on efektiivne ka šoki, trauma ja depressioon korral.  Samuti jagan ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et lemmikloom oleks püsivalt õnnelik”.

Annan endast maksimumi, et saavutada teie looma jaoks parim tulemus.

MIS ON L.I.F.E. SEADE?

L.I.F.E. seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sagedustel) põhimõttel töötav seade, millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat ja registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina. L.I.F.E.’i seadmest  LOE EDASI SIIT
Seadmes on üle 4000 negatiivsete mõttevormide ja üle 3000 stressinäitaja sagedust. Senini on L.I.F.E.’i seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade suudab minna sügavuti looma mõttetasandile ning lugeda tema mõtteid, emotsioone ja tundeid. Seade loeb sagedusi mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme ning stressinäitajaid, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul.

Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vajadusel vabastab kliendi blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

Biofeedback teraapia teaduspõhisusest LOE EDASI SIIT

Oma töös lähtub terapeut Monika printsiibist, et iga klient on eriline. Nii leiab ta just Sinu lemmikloomale sobiva viisi, kuidas L.I.F.E. Biofeedback teraapiat läbi viia, et see oleks võimalikult meeldiv kogemus ja samal ajal ka tulemuslik.

Suuremad kliendid lamavad maas. Selja peale asetatakse hõbeniitidega kerge tekk, mis on ühendatud L.I.F.E. seadmega

 

Väiksemad kliendid lamavad omaniku süles. Kliendi alla asetatakse anduritega alus, mis on ühendatud L.I.F.E. seadmega

Mida tehakse L.I.F.E. Biofeedback seansil?

Lemmikloom istub või lamab peremehe kõrval. Seejärel pannakse lemmiklooma selja peale või alla kerge hõbeniitidega või anduritega alus ning ühendatakse L.I.F.E.’i seadmega.
Seansi ajal tunneb lemmikloom ennast turvaliselt ja lõdvestunud (enamus kliente jäävad magama). Terapeut leiab L.I.F.E. seadme abil lemmiklooma infoväljast üles käitumishäireid (agressiivsust, närvilisust, impulsiivsust, hirme, ärevust, foobiaid, kurbust, melanhoolsust,  jt. tekitavad mõttemustrid. Seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Samal seansil L.I.F.E.’i seadme abil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. Enamik lemmikloomi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

SOOVITAME: L.I.F.E. BIOFEEDBACK teraapia on eriti vajalik ja soovitatav kõikidele varjupaiga koertele ja kassidele, kes uude kodusse lähevad ja neile lemmikloomadele, kes on omanikku vahetanud. Sellise olukorraga kaasneb alati stress ja hirm, mida on võimalik  L.I.F.E. BIOFEEDBACK teraapiaga vabastada. Teraapia aitab lemmiklooma käitumist muuta ning heaolutunnet suurendada.  

* Teraapiaseansil annab terapeut ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et lemmikloom oleks püsivalt õnnelik.

L.I.F.E. Biofeedback teraapia tulemused: Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi agressiivsetele, närvilistele, impulsiivsetele, hirmunud, ärevatele, kurbadele, melanhoolsetele, jt. käitumishäiretega lemmikloomadele. Samuti on teraapia andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi foobia, šoki, trauma ja depressioon korral. Enamus lemmikloomade omanikke näeb positiivseid muutusi kas kohe pärast teraapiaseanssi või maksimaalselt seitsme päeva möödumisel. Mõnel juhul ilmnevad  suuremad positiivsed muutused pärast kahte seanssi. Toimub positiivne muutumine. See on kiire, lihtne ja tõhus viis kontrollida lemmiklooma tervist ja muuta tema käitumist.

Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale teist seanssi otsustab lemmiklooma omanik, kas lisaseanss on vajalik.

 

PÕHJALIK ÜLEVAADE LEMMIKLOOMA TERVISEST JA HEAOLUST

Samuti pakume teile võimalust vajadusel KONTROLLIDA JA HINNATA LOOMADE TERVISE SEISUNDIT sagedustel põhineva meetodiga Loe edasi siit

 

Soovitame L.I.F.E. Biofeedback teraapiat ka lemmiklooma omanikele. L.I.F.E. Biofeedback teraapiast täiskasvanutele ja lastele ning teraapia tulemustest  LOE EDASI SIIT

L.I.F.E. Biofeedback teraapia Monikaga / kestvus ja hind
Kestvus 1 tund, hind 60 €

Vastunäidustused:
– tiinus;
– äge infektsioon;
– ägedad haiglaravi nõudvad põletikulised protsessid.

 

L.I.F.E. BIOFEEDBACK TERAAPIA
KLIENTIDE TAGASISIDE JA EDULOOD

KOER AMIGO

Mul on noor segavereline koer, kelle üks vanem on hundikoer. Elan oma majas ja koer jookseb aias lahtiselt.
Probleemiks oli liigne haukumine, mis segas meid ja naabreid. Otsustasin proovida oma koerale LIFE biofeedbacki teraapiat. Peale esimest LIFE biofeedbacki teraapiat küsisid naabrid, kas koer on haigeks jäänud, kuna nad olid harjunud, et koer pidevalt haugub. Samuti küsis tütar, kas on võimalik, et koer on vanaks jäänud, sest ta ei saanud aru, miks koer nii rahulik on (ennem oli rohkem impulsiivne). Ma ei öelnud oma pereliikmetele, et ma koeraga teraapias käisin, kuna tahtsin näha, kas nemad märkavad koeras muutusi. Ja nad märkasidki!
Koera käitumist jälgides sain aru, et ta on kartlik – poeb minu taha peitu jms. Soovisin, et ta oleks julge valvekoer. Otsustasin minna uuesti LIFE biofeedbacki teraapiasse ja seekord tema hirmudega. Peale teraapiat oli jälle näha muutusi. Olin tulemusega rahul.
Aga siis tuli agressiivsus esile. Eriti märkasin seda koertekoolis, kus ta urises teiste koerte peale  ja tahtis algatada kaklusi. Urisemist ja agressiivsuse ilminguid oli ka teiste asjade peale. See mulle ei meeldinud. Otsustasin uuesti minna teraapiasse ja seekord tema agressiivsusega. Peale teraapiat läksin temaga uuesti koertekooli ja teraapia tulemusi oli kohe tunda. Koertekoolis ta ise enam tüli ei algatanud. Samuti jäi rahulikuks kui teised koerad omavahel tülitsesid. Jalutuskäikudel agressiivsuse ilminguid enam ei näinud. See oli minu jaoks suur saavutus. Soovitan teistele koerteomanikele samuti. (koeraomanik Kaja)

 

KOER LUTHER

Võtsin endale koera (rotveiler) turvakodust. Ta oli 5 aastane rahulik ja väga sõbralik. Teda oli hästi õpetatud ja ta sai kiiresti aru, mida soovitakse. Kohe alguses sain aru, et ta kardab inimesi ja hakkab tühise asja pärast hirmust värisema. Samuti kui liikusin kiire sammuga tema poole või tema juuresolekul järsult keerasin ennast, siis ta jooksis nuuksudes minema. Oletan, et endine peremees oli teda peksnud ja väärkohelnud. Samuti oli ta kurvameelne ja apaatne.
Teiseks probleemiks oli öösel nuuksumine. See nuuksumine/nutmine oli peaaegu igal ööl. Ta magas minu voodi kõrval ja ma rahustasin teda (paitasin nii kaua kui maha rahunes). Paitasin ja rahustasin teda palju. Mul oli temast kahju.
Koer vajas abi ja otsustasin proovida LIFE biofeedbacki teraapiat. Esimesel teraapial läks kaua aega tema hirmude ja väärkohtlemise teemaga. Peale esimest teraapiat oli enamus hirme läinud (ligikaudu 70%). Hirmust värisemine oli täielikult kadunud. Käisin temaga veel kaks korda teraapias, kus tegeleti tema puhul selliste teemadega nagu emotsionaalsed traumad, šokid, hüljatuse tunne,  kaotuse tunne, enesesüüdistamine, alaväärsustunne, argus, kurbus, melanhoolsus, lein, usaldamatus, madal enesehinnang. Peale kolmandat teraapiat olin tulemustega väga rahul ja kindlasi oli ka koer rahul. Koer hakkas mängima ja isegi kutsus mind mängima. Hakkas liputama saba ja võttis ka rõõmuga kõik külalised vastu. Hirmud olid samuti kõik läinud. Ei nutnud ega nuuksunud enam.
Koer oli tasakaalus ja ma olin tulemusega väga rahul. Soovitan kõikidele, kes võtavad turvakodust endale kodulooma. LIFE biofeedbacki teraapia on minu meelest kõige kiiremate ja efektiivsemate tulemustega teraapia (koeraomanik Craig, New York)

 

KASS BRUNO

Minu kiisu oli 10 kuune (Maine Coon). Ta oli väga julge ja uudishimulik ning ei kartnud midagi. Elan tiheda liiklusega peatee ääres. Kui väljas käis mingi pauk või kolin, siis jooksis kass kohe uudishimust akna peale vaatama. Juhul kui mul midagi maha kukkus, siis ta jooksis kohe vaatama mis juhtus.
Kassi kasukas vajas pesu ja hooldust. Otsustasin ta viia lemmikloomade hooldussalongi, kuna neil on sobivad vahendid ning hea kuivatamise võimalus. Peale hooldust oli kassi kasukas pehme ja saba kohev. Olin tulemusega igati rahul.
Paar päeva pärast hooldussalongi külastust märkasin, et kass on muutunud. Ilmselt kassi ehmatas võõras koht ja minust eemalolek kuna jätsin kassi salongi ja spetsialistid ise toimetasid temaga.
Märkasin, et ta hakkas liigselt ehmatama ning võpatama igasuguste väikeste kolksude peale. Ta jooksis kohe peitu kui kodus kukkus midagi maha või väljas olid suuremad kolinad. Ta ehmatas isegi siis kui ma kohvitassi peale joomist laua peale panin (võpatas ja jooksis kohe voodi alla peitu).
Sain aru, et kassil on tekkinud peale hooldussalongi külastust hirmud.
Olin eelnevalt teadlik LIFE biofeedbacki teraapia tulemustest inimestele ja otsustasin proovida ka oma kassile.
Peale seanssi hakkasin kohe kassi jälgima. Meelega panin kohvitassi kolksuga laua peale ja pillasin maha plastmassist suuremaid karpe. Nägin muutusi. Kass ehmatas, aga see ehmatus oli väike ja enam ta voodi alla peitu ei jooksnud. Samuti kui väljas olid suuremad kolinad siis ta ehmatas kergelt aga voodi alla enam peitu ei läinud. Olen tulemusega rahul.
Tegelikult minu kassile oleks vaja veel ühte LIFE biofeedbacki seanssi, et saada järelejäänud väikese ehmatuse/hirmu ka välja. Senini olen edasi lükanud aga kassi pärast plaanin ka teist seanssi (kassiomanik Ülle, Tallinn)

 

Monika Sulengo seanssidele registreerimine toimub e-maili teel:
petsbioresonants@gmail.com

Tallinnas toimuvad seansid
aadressil Liivalaia tn 28 (1 korrus)
(TASUTA parkimine hoovis)

Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil
5656 5141

 

NB! Registreerumiseks on vajalik lemmiklooma omaniku ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

 

L.I.F.E. Biofeedback teraapia
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib kasutamiseks koos erinevate teraapiatega, ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.