1. maist 2020 alustab tööd lemmikloomadega uus terapeut Monika Sulengo. Ta on läbinud teraapiakoolituse Biofeedback (Biotagasiside) ja Bioresonants (sagedused) alal terapeudi Ülle Toomeoja juures ja spetsialiseerunud lemmikloomade aitamisele. Ülle Toomeojast LOE EDASI SIIT

L.I.F.E. Biofeedback ja Bioresonantsteraapia (sagedusteraapia) on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lemmikloomade käitumishäirete korral (agressiivsus, närvilisus, hirmud, ärevus, kurbus, melanhoolsus jt.)

Monika on koertega aktiivselt tegelenud alates 14 eluaastast. Alguses vanaema kõrval, hiljem omal käel. Tal on kennel Gemmas Co, kasvatanud tiibeti mastifeid 15 aastat ja nüüd on tal lisaks ka väike tiibeti sanjel ja Siberi kass.
Alguses olid lemmikloomateemad talle hobiks, seejärel tööks ning nüüd ta on oma tegevusega laienenud erinevatesse teraapiatesse.
Monika on üks Caramira brändi loojatest – Caramira on Eesti lemmikloomakasvatajate poolt loodud kaubamärk, mis turustab lemmikloomatooteid kassidele, koertele, pisinärilistele ja metsa- ning aialindudele. Caramira brändi tooted on kõik väga hea kvaliteedi ja mõistliku hinnaga.
Koerte ja kasside toitumine on olnud tema sügav kirg juba 10 aastat. Ta omab selles valdkonnas märkimisväärset kogemust – tema käest on saanud häid toitumisalaseid nõuandeid väga paljud koera-ja kassiomanikud.
Samuti ta on laiendanud oma tegevust koerte ja kasside alternatiivteraapia valdkonda. Viib läbi koertele ja kassidele narkoosita hambakivi eemaldamise protseduure, mis on väga hinnatud teenus lemmikoomaomanike seas ning sellel on ka kiiresti kasvav nõudlus.

Monika on õppinud Norra Rahvusvahelises Koertetreenimise koolis (International Dog Training School) ja omandanud koerte käitumisnõustaja-terapeudi oskused.
Koerte treenimise meetodeid on juba praegu väga palju muudetud võrreldes 20 aasta taguse ajaga kui kogu treenimine käis koerte allutamise ja suures osas vägivaldsel teel.
Tänapäeval treenitakse koeri üldjuhul positiivsete treenimismeetoditega, milleks on maiusega meelitamine ja kiitmine.
Hästi käituva ja vaimselt tasakaalus koera kasvatamiseks on vaja väga palju sügavaid teadmisi. Seda õpetabki peremehele ja koerale käitumisnõustaja-terapeut Monika.

Monika:  “Olen pühendunud lemmikloomade aitamisele. Nähes ja kogedes L.I.F.E. Biofeedback teraapia kiireid ja imelisi tulemusi nii inimestel kui ka lemmikloomadel, jõudsin tõdemuseni, et L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil ma saan anda ka teie lemmikloomadele kiiremaid ja parimaid tulemusi käitumishäirete korral.  Samuti annan ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et lemmikloom oleks püsivalt õnnelik”.

Annan endast maksimumi, et saavutada teie looma jaoks parim tulemus

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI SEANSID LEMMIKLOOMADELE

Biofeedback teraapia L.I.F.E. seadme abil aitab läheneda emotsionaalsete, vaimsetele kui ka füüsilistele probleemidele palju sügavamal tasandil. Kuna igal negatiivsel mõttevormil on eri sagedusega võnge, näitab L.I.F.E. seade ise terapeudile, millises eluaspektis on kliendil välja kujunenud negatiivne programm ehk blokeering.

Oma töös lähtub Monika printsiibist, et iga klient on eriline. Nii leiab ta just Sinu lemmikloomale sobiva viisi, kuidas L.I.F.E. Biofeedback teraapiat läbi viia, et see oleks võimalikult meeldiv kogemus ja samal ajal ka tulemuslik.

Mis on L.I.F.E. seade?
L.I.F.E. seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sagedusteraapia) põhimõttel töötav seade millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat ja registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina. L.I.F.E. seadmest  LOE EDASI SIIT
Seadmes on üle 4000 negatiivsete mõttevormide sagedust (võnget). Senini on L.I.F.E. seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vabastab inimese blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure. L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia kohta ja Biofeedback teraapia teaduspõhisusest LOE EDASI SIIT

Mida tehakse L.I.F.E. Biofeedback seansil?

Lemmikloom istub või lamab peremehe kõrval. Seejärel pannakse lemmiklooma selja peale või alla kerge hõbeniitidega või anduritega tekk ning ühendatakse L.I.F.E. seadmega.
Seansi ajal tunneb lemmikloom ennast turvaliselt ja lõdvestunud. Terapeut leiab L.I.F.E. seadme abil lemmiklooma infoväljast üles käitumishäireid (agressiivsust, närvilisust, hirme, ärevust, kurbust, melanhoolsust jt. tekitavad mõttemustreid. Samal seansil L.I.F.E. seadme abil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. Enamik lemmikloomi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

SOOVITAME: L.I.F.E. BIOFEEDBACK teraapia on eriti vajalik ja soovitatav kõikidele varjupaiga koertele ja kassidele, kes uude kodudesse lähevad ja neile lemmikloomadele, kes on omanikku vahetanud. Sellise olukorraga kaasneb alati stress ja hirm, mida on võimalik  L.I.F.E. BIOFEEDBACK teraapiaga vabastada. Teraapia aitab lemmiklooma käitumist muuta ning heaolutunnet suurendada.  

* Teraapiaseansil annab terapeut ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et lemmikloom oleks püsivalt õnnelik.

L.I.F.E. Biofeedback teraapia tulemused: Teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi agressiivsetele, närvilistele, hirmunud, ärevatele, kurbadele, melanhoolsetele, jt. käitumishäiretega lemmikloomadele. Enamus lemmikloomade omanike näevad positiivseid muutusi kas koheselt või kuni seitsme päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Mõnel juhul teraapia tulemused (suuremad positiivsed muutused) ilmnevad peale 2 seanssi.

Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 2-ndat seanssi lemmiklooma omanik otsustab lisaseansi vajaduse järele.

Soovitame L.I.F.E. Biofeedback teraapiat ka lemmiklooma omanikele. L.I.F.E. Biofeedback teraapiast täiskasvanutele ja lastele ning teraapia tulemustest  LOE EDASI SIIT

L.I.F.E. Biofeedback teraapia Monikaga / kestvus ja hind
Kestvus 1 tund, hind 60 €

Monika Sulengo seanssidele registreerimine toimib e-maili teel:
petsbioresonants@gmail.com

NB! Registreerumiseks on vajalik lemmiklooma omaniku ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute
muudatuste korral ühendust võtta.

 

L.I.F.E. Biofeedback teraapia
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib kasutamiseks koos erinevate teraapiatega, ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.