LIFE Biofeedback teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi lahkuminekust ja lahutusest (paarisuhtes) tekkinud ohvritunde, hüljatustunde, andestamatuse, viha, vihkamise, pettumuse, usaldamatuse, madala enesehinnangu, rõõmutunde puudumise korral.

Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

LIFE BIOFEEDBACK on uus teraapialiik, kus vastupidisel enamustele teraapiavormidele räägib terapeut kliendist.
Seansi alguses hindab terapeut vajadusel P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi üldist ja ka üksikute organite energiavälja, meridiaane, energiakeskusi (tšakraid) ning juba olemasolevaid ja ka alles tekkivaid stressipiirkondi. Seejärel suunatakse klient istuma tugitooli ning L.I.F.E.’i seadmega ühendamiseks kinnitatakse ümber kliendi pea, randmete ja pahkluude silikoonkummist ribad. Väikelapse puhul kinnitatakse riba ümber pea või kõhu.
Igal negatiivsel mõttemustril ja programmil on erineva sagedusega võnge ning L.I.F.E’i seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ja oskab sõnastada tema sundmõtteid, kinnisideid, negatiivseid mõtte- ja käitumismustreid, edastades terapeudile teavet kirjelduste, arvude ja protsentide kujul. Tänu sellele ei ole terapeudil vajadust küsida küsimusi ega uurida kliendilt, mis on minevikus juhtunud. Samuti pole oluline, kas klient teadvustab blokeeringu olemasolu ja selle põhjuseid või mitte.

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et:
ühtegi küsimust esitamata leida kliendi infoväljast üles sundmõtted, kinnisideed ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid
– kliendi infovälja struktuure mõjutades taastada tasakaal ning kõrvaldada blokeeringud

Seansi ajal räägib terapeut kliendist positiivses vormis ning klient tunneb end turvaliselt. Laste jaoks on kohapeal olemas ka raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad ning laps saab soovi korral teraapia ajal mängida. Samuti võib kaasa võtta last huvitava mänguasja või mängu. Teraapia ajal on lapsevanemal lubatud ka näidata lapsele filme mobiiltelefonist või tahvelarvutist.
Pärast seanssi tunneb enamik inimesi end lõdvestunult ja lõõgastunult. Terapeut annab igale kliendile, vastavalt testi tulemustele, personaalseid soovitusi uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 3-ndat seanssi klient otsustab lisaseansside vajaduse järele. Kestvus 1 tundi. Hind 60€. LIFE Biofeedback teraapiast Loe edasi siit

KLIENTIDE TAGASISIDE JA NENDE ELU MUUTUMINE

TERAAPIA EDULOOD
Terapeut Ülle Toomeoja

OHVRITUNNE, HÜLJATUSTUNNE, ANDESTAMINE, VIHA, VIHKAMINE, PETTUMUS, ARMASTUS, USALDAMATUS, MADAL ENESEHINNANG, RÕÕMUTUNDE PUUDUMINE
Lahutasin 9 aastat tagasi oma abielu. Mind jäeti maha kahe väikese lapsega. Minu abikaasa läks minu parima sõbranna juurde elama. Ma ei suutnud neile andestada. Vihkasin neid mõlemaid. Tundsin ennast täiesti tähtsusetu ja hüljatuna.
Minu ema soovitas minna LIFE biofeedbacki teraapiasse. Ilma minust midagi eelnevalt teadmata oskas terapeut esimesel kohtumisel ütelda, et mul on probleem andestusega ja armastusega. Terapeut väitis, et peab oluliseks esimesel seansil just nende probleemidega tegeleda.
Peale seanssi tundsin ennast väsinuna ja läksin kodus kohe magama. Hommikul ärgates nutsin ja peale seda tundsin kergendustunnet. Midagi minus oli muutunud. Tundsin armastust ja soovisin seda jagada. Sama päeva õhtul helistasin oma eks-abikaasale ja sõbrannale. Ütlesin, et ma armastan neid mõlemaid ja soovisin neile kõike parimat. Tulin ohvrirollist välja ja vaatasin maailma täiesti uute silmadega.
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu viha ja vihkamist ning rõõmutunnet.
Peale seda ma hakkasin suhtlema inimestega ja leidsin endale uusi sõbrannasid. Hakkasin tundma rõõmu pisiasjadest nagu ilus ilm, hea söök jne. Anita (45 aastane), Syracuse NY.

MADAL ENESEHINNANG, OHVRITUNNE, PETTUMUS, VIHA, ANDESTAMINE, USALDAMATUS, ÜKSILDUSTUNNE, ARMASTUSE TUNDE PUUDUS, RÕÕMUTUNDE PUUDUMINE
Peale 15 aastat kestnud abielu lahutust olin ma meessoos väga pettunud. Ma ei sallinud mehi ja lükkasin tagasi kõik lähenemiskatsed. Tundsin ennast õnnetu ja üksikuna. Minu enesehinnang oli väga madal. Ma tundsin, et elu on ülekohtune ja mulle tahetakse teha liiga.
Kuulsin Ülle teraapiast teistelt terapeutidelt ja otsustasin minna ta juurde.
Esimesel seansil tasakaalustati LIFE seadmega minu emotsionaalset seisundit (madal enesehinnang, pettumuse tunne, viha, andestamatus, usaldamatus, armastuse tunde puudus ja rõõmutunde puudumine).
Paar päeva peale seanssi tundsin nagu raskus oleks õlgadelt maha võetud. Tundsin kergustunnet südames ja laulsin. Ma ei mäletagi, millal ma viimati laulsin. Nädal hiljem tutvusin ma ühe mehega. Hakkasime internetis kirjutama ja saime kokku. Meil tekkis lähedane suhe. Olin üllatunud, et ma suutsin armuda peale pikki aastaid.
Teisel seansil tasakaalustati minu hirme ja usaldamatust.
Tänasel päeval elan koos sama mehega ja olen väga õnnelik. Olen tänulik Üllele ja minu sõpradele, kes juhatasid mind tema juurde. Charlotte, 52 aastane, Syracuse NY.

SÜÜTUNNE, OHVRITUNNE, MADAL ENESEHINNANG, ALAVÄÄRSUSTUNNE, RÕÕMUTUNDE PUUDUMINE
Olen kahe väikse lapse ema. Ma töötasin väga palju ja peale tööd tegelesin lastega, toidu tegemise ja majapidamistöödega. Ma ei mõelnud enda peale. Pühendasin ennast oma perekonnale. Minu mees oli väga tihti kodunt ära ja ka nädala lõpud (komandeeringud). Kõik tööd olid minu õlgadel.
Ja siis see juhtuski. Mees jättis mind maha kahe lapsega ja läks teise naise juurde. Süüdistasin ennast, et ma ei olnud hea naine ja sellepärast mind maha jäetigi. Sain aru, et ma ei pööranud oma mehele piisavalt tähelepanu. Mul tekkis tunne, et ma ei ole mitte midagi väärt ning ükski mees mind enam ei taha. Mind vaevas pidev alaväärsustunne ja süüdistasin ennast kõiges (halb naine, halb ema, andetu, kole, loll, jne). Pidevalt mõtlesin, mis elus valesti on läinud ja kogu aeg tulid vanad asjad meelde.
Lõppes see sellega, et ma olin energiast tühi. Jäin voodisse, mind enam ei huvitanud midagi… isegi oma lapsed. Ma lihtsalt vedelesin voodis päevade kaupa ja ka tööle ei läinud. Töölt lasti mind lahti. Minu ema toetas mind materiaalselt. Tänu temale ja alimentidele elasime kuidagi ära. Mul tekkis sügav masendus ja eluisu sai otsa.
Minu ema ja sõbrannad said aru, et minuga on asi väga tõsine ja soovitasid mul arsti juurde minna. Võtsin kätte ja läksin. Arst kirjutas mulle antidepressandid. Need mulle ei sobinud, tekitasid kummalist ärevat ja rusuvat tunnet ja ma ei soovinud enam uusi antidepressante proovida. Sain aru, et ma pean ise endaga tegelema. Uppuja päästmine on uppuja enda asi…
Alustasin abi otsimisega. Tuttavad soovitasid mul Ülle juurde LIFE teraapiasse minna. Lugesin kodulehelt tema edulugusid ja need kõnetasid mind. Otsustasin proovida. Palusin teda, et ta leiaks nii kiiresti kui võimalik mulle teraapia aja kuna minu olukord oli raske.
Peale esimest seanssi tundsin head kerget tunnet – peas oleks nagu tühjus olnud. See pidev mõttetegevus peas oli peatunud ja kogesin üle pika aja sisemist rahu.
Vanu traumasid meenutades ei tekkinud enam pingeid ja need mind enam ei huvitanud. Minu jaoks oli see hea märk. Muutus!
Kohe peale teraapiat tundsin end palju energilisemalt. Läksin koju ja hakkasin koristama. Õhtul olin üllatanud, et jõudsin päeva jooksul nii palju ära teha. See rõõmustas mind. Hakkasin vaikselt taas rõõmu tundma lastest ja ka väikestest asjadest minu elus. Eluisu tuli tagasi!
Ülle ütles, et kui tema puhastab oma seadme abil ära mineviku, siis mina pean uued toetavad ja positiivsed mõtted asemele panema. Ta soovitas leida tegevusi ja hobisid, mis meeldivad ja rõõmu pakuvad. Soovitas teha väikeseid kingitusi oma lähedastele ja tuttavatele. Andmise rõõm pidi olema kõige suurem rõõm ja pidi tekitama püsivat head tunnet kui südamest anname. Ostsin emale tema lemmikkommid ja pakkisin need kenasse karpi. Tõesti see tekitas mulle rõõmu. Ka ema rõõmustas kingituse üle. Mul oli hea meel, et ma sain teda rõõmustamas näha.
Järgmine päev läksin raamatukokku ja laenutasin endale paar anekdootide raamatut. Lugesin neid õhtuti ennem magama minekut. See oli tuju tõstev. Peale seda tuli hea uni.
Laenutasin ka enesearendamiseks raamatuid ja käisin kolme huvitavat loengut kuulamas.
Teisel seansil tegeles Ülle minu madala enesehinnangu, süütunde, endale muutuste keelamise ning hirmudega. Neutraliseeris neid oma LIFE seadme abil. Eriti palju läks tal aega teemaga: endale muutuste keelamine. Küllap olen siis seesmiselt nii vastu kõigile muutustele.
Ta tõi naljakaid näiteid oma elust ja see oli inspireeriv ja julgustav.
Paar päeva peale seanssi tekkis soov muuta enda riietust ja välimust. Ma kandsin põhiliselt musta, halli ja tumepruune riideid. Tundsin et need värvid enam mulle ei meeldi. Seadsin sammud kaltsukatesse. Tundsin et vajan sinist, kollast, punast ja oranži värvi. Ostsin kaks lillelist kleiti ja kõrge kontsaga kingad. Ennem ei olnud lillelised asjad mulle kunagi meeldinud! Samuti kleidid ja kõrge kontsaga ei olnud varem minu teema. Olin üllatunud, et selline muutus on tekkinud.
Sellest oli mulle veel vähe… Tundsin et tahan täielikult oma välimuse muutust. Minu endine välimus mulle enam ei meeldinud. Otsustasin hakata blondiiniks. Mulle ei meeldinud enam minu hallid juuksed. Sõbranna tuli külla, juuksevärv peale ja olingi tunniga blondiin!
Sõbranna kinkis mulle oma vana kosmeetika ja värvis mind ära. Juuksed blondid, huuled veripunased, ripsmed ja kulmud värvitud, lilleline kleit selga ja kontsakingad jalga. Ja olingi valmis välja minemiseks!
Läksime vanalinna jalutama ja pärast Kuku klubisse tantsima. Ma ei ole kunagi meestelt nii palju komplimente kuulnud kui sel õhtul! Minu enesehinnang oli laes!
Minu elu muutus täielikult.
Hakkasin endale tööd otsima. Soovisin tööd mis oleks hommikuses vahetuses ja ainult argipäevadel ning nädalalõpud vabad. Leidsin endale töö pakiäris. Kollektiiv oli positiivne ja abivalmis. Olen oma töökohaga rahul.
Kolmandal seansil tegeles Ülle viha, usaldamatuse, andestamise ja armastusega.
Peale seanssi hakkas mul tekkima huvi meeste vastu. See olu uus tunne, mida ma ei oodanudki. Tunded tulid tagasi. Ennem olin endale neid keelanud, kuna ei soovinud uuesti haiget saada. Ma ei usaldanud mehi, mõte käis koguaeg selle ümber, et nagunii läheb jälle teise naise juurde ja ma ei taha enam seda kogeda. Ma nagu kartsin mehi. Üksi mees ei pääsenud mulle ligi. Ma leidsin alati vabanduse, küll palju koduseid toimetusi, küll pean lastega kusagile minema, jne. Põgenesin ära.
Ja siis toimus muutus…
Tööl oli töökaaslase sünnipäev. Sünnipäevalaps tegi ettepaneku peale tööd välja minna ja minagi otsustasin teistega ühineda. Ja siis see juhtuski. Mul tekkisid tunded oma töökaaslase vastu ning meie jaoks lõppes sünnipäevapidu tantsupeoga. Meil oli väga lõbus. Tantsisime hommikuni. Hea, et laupäev oli vaba päev. Olime mõlemad magamata aga tunne oli nagu oleks paar päeva puhanud. Mulle tundus, et me andsime üksteisele energiat. Pakatasime energiast ja olime armunud! Kohe hommikul (ilma magamata) otsustasime nädalavahetuse koos veeta. Ilm oli ilus ja ta tegi ettepaneku võtta minu lapsed kaasa ja sõita loodusesse. Ja mina olin kohe nõus. Ma ei tundnud ennast kohe äragi! Mõeldud, tehtud. Läksime minu juurde, ajasime lapsed üles ja ütlesime, et plaan on veeta nädalavahetuse looduses. Lapsed olid kohe nõus. Meesterahvas osaks lastega hästi läbi saada ja lapsed võtsid ta kohe omaks.
Kõik toimus nii kiiresti nagu filmis. Ma tundsin end tema kõrval turvaliselt. Ta hoidis mind ja minu lapsi. Me kallistasime üksteist tihti ja samuti ka lapsi. See kallistamine ja hoolimine tegi meil kõigil südamed soojaks. Seda tunnet on raske sõnadega väljendada… seda peab ise tundma…
Nüüd on teraapiatest möödas viis kuud ja minu elu on täielikult muutunud. Juuksevärv, riietus, töökoht ja suhtumine meestesse. Olen leidnud endale mehe, kes hoolib minust ja minu lastest.
Ta näitab iga oma teoga, et ta meist hoolib. Oleme armastatud, hoitud ja kaitstud 🙂
Ma soovitasin paljudele oma tuttavatele Ülle juurde minna. Eriti nendele kes olid oma eluga puntrasse jooksnud ega julgenud edasi liikuda. Ka nemad käisid teraapias ja olid rahul saadud tulemustega. Imeline masin ja huvitav tehnika. Me kõik vajame mineviku puhastamist, et oma elus edasi liikuda. Siiri (33), Tallinn

LIFE Biofeedback teraapia on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini;
– hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks;
– sobib koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!