Biofeedback teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi koerte hirmude ja ärevushäirete korral. Samuti efektiivne ka šoki, trauma, depressiooni, agressiivsuse, närvilisuse, impulsiivsuse, kurbuse, melanhoolsuse ja leina korral. EDULUGUSID Loe edasi siit.

Mida tehakse Biofeedback seansil?

Lemmikloom istub või lamab peremehe kõrval. Seejärel pannakse lemmiklooma selja peale või alla kerge hõbeniitidega või anduritega alus ning ühendatakse L.I.F.E.’i seadmega. Seansi ajal tunneb lemmikloom ennast turvaliselt ja lõdvestunud (enamus kliente jäävad magama). Terapeut leiab L.I.F.E.’i seadme abil lemmiklooma infoväljast üles käitumishäireid nagu hirmud, paanika, ärevus, foobiad, agressiivsus, närvilisus, impulsiivsus, kurbus, melanhoolsus jt tekitavad mõttemustrid Loe edasi siit. Seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Samal seansil L.I.F.E.’i seadme abil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. Enamik lemmikloomi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

6. maist 2020 alustas tööd lemmikloomadega Monika Sulengo. Ta on läbinud teraapiakoolituse Biofeedback (Biotagasiside) ja Bioresonants (sagedusteraapia) alal terapeudi Ülle Toomeoja juures ja spetsialiseerunud lemmikloomade aitamisele. Terapeut Monika Sulengo Loe edasi siit.

MIS ON L.I.F.E. SEADE? L.I.F.E. seade on biofeedbacki (biotagasiside) põhimõttel töötav seade. Seade suudab minna sügavuti looma mõttetasandile ning lugeda tema mõtteid, emotsioone ja tundeid. Seade loeb sagedusi mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme ning stressinäitajaid, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vajadusel vabastab kliendi blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

L.I.F.E.’i seadmest Loe edasi siit.

* Kliinilised uuringud on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust paljudele terviseprobleemidele. Sellega seonduvalt on ka Kanada ja USA ravikindlustused lisanud Biofeedback teraapia oma teenuste nimekirja. Biofeedback teraapia teaduspõhisusest Loe edasi siit.

* Biofeedback teraapia on eriti vajalik ja soovitatav kõikidele varjupaiga koertele ja kassidele, kes uude kodusse lähevad ja neile lemmikloomadele, kes on omanikku vahetanud. Sellise olukorraga kaasneb alati stress ja hirm, mida on võimalik Biofeedback teraapiaga vabastada. Teraapia aitab lemmiklooma käitumist muuta ning heaolutunnet suurendada.

* Teraapiaseansil annab terapeut ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et lemmikloom oleks püsivalt õnnelik.

Enamus lemmikloomade omanikke näeb positiivseid muutusi kas kohe pärast teraapiaseanssi või maksimaalselt seitsme päeva möödumisel. Mõnel juhul ilmnevad suuremad positiivsed muutused pärast kahte seanssi. Toimub positiivne muutumine. See on kiire, lihtne ja tõhus viis kontrollida lemmiklooma tervist ja muuta tema käitumist.

Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale teist seanssi otsustab lemmiklooma omanik, kas lisaseanss on vajalik.

Biofeedback teraapia Monikaga
Kestvus 1 tund, hind 70 €

Vastunäidustused:
– tiinus;
– äge infektsioon ja ägedad haiglaravi nõudvad põletikulised protsessid.

Biofeedback teraapia lemmikloomadele EDULUGUSID Loe edasi siit.

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA lemmikloomadele Loe edasi siit.

Biofeedback teraapia lastele ja täiskasvanutele Loe edasi siit.

Biofeedback teraapia inimestele – EDULUGUSID Loe edasi siit.

Broneeri aeg lemmikloomale või endale Biofeedback teraapiasse SIIT!

Tallinnas toimuvad seansid
Suur-Sõjamäe 36, Tallinn 11415

NB! Registreerumiseks on vajalik lemmiklooma omaniku ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

Biofeedback teraapia
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib kasutamiseks koos erinevate teraapiatega, ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.