LIFE BIOFEEDBACK TERAAPIA LEMMIKLOOMADELE Loe edasi siit. Alates maist 2020 alustas tööd lemmikloomadega Monika Sulengo. Ta on läbinud teraapiakoolituse LIFE Biofeedback (Biotagasiside) ja Bioresonants (sagedusteraapia) alal terapeudi Ülle Toomeoja juures ja spetsialiseerunud lemmikloomade aitamisele. Ülle Toomeojast Loe edasi siit.

Monika Sulengo on koertega aktiivselt tegelenud alates 14 eluaastast. Alguses vanaema kõrval, hiljem omal käel. Tal on kennel Gemmas Co, kasvatanud Tiibeti mastifeid 15 aastat ja nüüd on tal lisaks ka väike Tiibeti spanjel ja Siberi kass.
Alguses olid lemmikloomateemad talle hobiks, seejärel tööks ning nüüd ta on oma tegevusega laienenud erinevatesse teraapiatesse.
Monika on üks Caramira brändi loojatest – Caramira on Eesti lemmikloomakasvatajate poolt loodud kaubamärk, mis turustab lemmikloomatooteid kassidele, koertele, pisinärilistele ja metsa- ning aialindudele. Caramira brändi tooted on kõik väga hea kvaliteedi ja mõistliku hinnaga.
Koerte ja kasside toitumine on olnud tema sügav kirg juba 10 aastat. Ta omab selles valdkonnas märkimisväärset kogemust – tema käest on saanud häid toitumisalaseid nõuandeid väga paljud koera-ja kassiomanikud.
Samuti ta on laiendanud oma tegevust koerte ja kasside alternatiivteraapia valdkonda. Viib läbi koertele ja kassidele narkoosita hambakivi eemaldamise protseduure, mis on väga hinnatud teenus lemmikoomaomanike seas ning sellel on ka kiiresti kasvav nõudlus.

Monika on õppinud Norra Rahvusvahelises Koertetreenimise koolis (International Dog Training School) ja omandanud koerte käitumisnõustaja-terapeudi oskused.
Koerte treenimise meetodeid on juba praegu väga palju muudetud võrreldes 20 aasta taguse ajaga kui kogu treenimine käis koerte allutamise ja suures osas vägivaldsel teel.
Tänapäeval treenitakse koeri üldjuhul positiivsete treenimismeetoditega, milleks on maiusega meelitamine ja kiitmine.
Hästi käituva ja vaimselt tasakaalus koera kasvatamiseks on vaja väga palju sügavaid teadmisi. Seda õpetabki peremehele ja koerale käitumisnõustaja-terapeut Monika.

LIFE BIOFEEDBACK TERAAPIA LEMMIKLOOMADELE ja mida tehakse seansil Loe edasi siit.
Monika: “Olen pühendunud lemmikloomade aitamisele. Nähes ja kogedes LIFE Biofeedback teraapia kiireid ja imelisi tulemusi nii inimestel kui ka lemmikloomadel, jõudsin tõdemuseni, et LIFE Biofeedback teraapia abil saan ma anda ka teie lemmikloomadele kiiremaid ja parimaid tulemusi käitumishäirete korral nagu hirmud, paanika, ärevus, foobiad, agressiivsus, närvilisus, impulsiivsus, kurbus, melanhoolsus jt. Meetod on efektiivne ka šoki, trauma ja depressioon korral. Samuti jagan ka nõuandeid edaspidiseks toimimiseks, et lemmikloom oleks püsivalt õnnelik”.

Annan endast maksimumi, et saavutada teie looma jaoks parim tulemus.

 

LIFE Biofeedback teraapia EDULOOD – lemmikloomad Loe edasi siit.

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA lemmikloomadele Loe edasi siit.

LIFE Biofeedback teraapia lastele ja täiskasvanutele Loe edasi siit.

LIFE Biofeedback teraapia EDULOOD – inimesed Loe edasi siit.

BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKA lastele ja täiskasvanutele Loe edasi siit.

 

Monika Sulengo seanssidele registreerimine toimub e-maili teel:
petsbioresonants@gmail.com

Tallinnas toimuvad seansid
aadressil Liivalaia tn 28 (1 korrus)
(TASUTA parkimine hoovis)

Juhul kui teil puudub e-maili saatmise võimalus,
siis helistage telefonil
5656 5141

NB! Registreerumiseks on vajalik lemmiklooma omaniku ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon. Selle olemasolu aitab vajadusel kiiresti Teiega aegade suhtes läbi rääkida või ettearvamatute muudatuste korral ühendust võtta.

 

LIFE Biofeedback teraapia
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib