Pakume teie lemmikloomale UUT TERAAPIA LIIKI. LIFE Biofeedback teraapia L.I.F.E.’i seadme abil on andnud efektiivseid tulemusi lemmikloomade stressi ja käitumishäirete puhul. Paljudel loomadel on stress (hirmud, paanika, ärevus, foobiad, sundtegevused), mis väljenduvad agressiivsuses, närvilisuses, impulsiivsuses, kartlikkuses, pelglikkuses. Sellised käitumismaneerid teevad rohkelt muret nende omanikele, sest nad ei saa rahulikult ja õnnelikult oma loomaga täisväärtuslikku elu nautida.

Käitumisprobleemidega loomadel on tugev stress, mis väljendub näiteks allergiates, tuppa pissimises/märgistamises, liigses klammerdumises peremehe külge, saba taga ajamises, sundtegevustes, agressiivses loomuses, närvilises haukumises, pelglikkuses uute olukordade suhtes jne. Biofeedback teraapia on efektiivne kõikide nende seisundite korral, lisaks ka juhul, kui loom on läbi elanud šoki või trauma.

Samuti teraapia aitab liigselt peremehe külge klammerdumise ja liigselt alistuva käitumise korral nagu näiteks paneb ta saba jalge vahele ja keerab ennast selili või on teatud olukordades kössitavas asendis ja tõmbab selja küüru. Meetod on efektiivne ka šoki, trauma ja depressiooni korral.

Kindlasti soovitame teraapiat varjupaigast võetud koertele ja kassidele ja neile, kes on omanikku vahetanud, sest sellise olukorraga kaasneb alati stress ja hirm, mida on võimalik Biofeedback teraapiaga vabastada. Seeläbi muutub lemmiklooma käitumine ning suureneb heaolutunne.

KLIENTIDE TAGASISIDE: Biofeedback teraapia EDULOOD LEMMIKLOOMADE OMANIKELT Loe edasi siit.

L.I.F.E.’i seadme abil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. L.I.F.E. seade on biofeedbacki (biotagasiside) põhimõttel töötav seade. Seade suudab minna sügavuti looma mõttetasandile ning lugeda tema mõtteid, emotsioone ja tundeid. Seade loeb sagedusi mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme ning stressinäitajaid, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vajadusel vabastab kliendi blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

L.I.F.E.’i seadmest Loe edasi siit.

Enamus lemmikloomade omanikke näeb positiivseid muutusi kas kohe pärast teraapiaseanssi või maksimaalselt seitsme päeva möödumisel. Mõnel juhul ilmnevad suuremad positiivsed muutused pärast kahte seanssi. See on kiire, lihtne ja tõhus viis kontrollida lemmiklooma tervist ja muuta tema käitumist. Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale teist seanssi otsustab lemmiklooma omanik, kas lisaseanss on vajalik.

* Kliinilised uuringud on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust paljudele terviseprobleemidele. Sellega seonduvalt on ka Kanada ja USA ravikindlustused lisanud Biofeedback teraapia oma teenuste nimekirja. Biofeedback teraapia teaduspõhisusest Loe edasi siit.

TERAPEUT MONIKA

Biofeedback lemmikloomade teraapiat viib läbi kogenud terapeut Monika Sulengo, kes on õppinud lemmikloomade käitumisnõustaja ja läbinud Biofeedback teraapiakoolituse Ülle Toomeoja juures.Ülle Toomeojast Loe edasi siit.

Lemmikloomade teraapiaseansil annab Monika vajalikke nõuandeid ka edaspidiseks toimimiseks, et teie armas loomake oleks püsivalt õnnelik.

Monika on õppinud Norra Rahvusvahelises Koertetreenimise koolis (International Dog Training School) ja omandanud koerte käitumisnõustaja-terapeudi oskused. Ta on läbinud teraapiakoolituse Biofeedback (Biotagasiside) ja Bioresonants (sagedusteraapia) alal terapeudi Ülle Toomeoja juures ja spetsialiseerunud lemmikloomade aitamisele. Ülle Toomeojast Loe edasi siit.

Nähes ja kogedes Biofeedback teraapia kiireid ja imelisi tulemusi nii inimestel kui ka lemmikloomadel, Monika jõudis tõdemuseni, et Biofeedback teraapia abil saab ta anda ka teie lemmikloomadele kiiremaid ja parimaid tulemusi käitumishäirete korral nagu hirmud, paanika, ärevus, foobiad, agressiivsus, närvilisus, impulsiivsus, kurbus, melanhoolsus, lein, jt. Meetod on efektiivne ka šoki, trauma ja depressioon korral. Oma töös lähtub terapeut Monika printsiibist, et iga klient on eriline. Nii leiab ta just Sinu lemmikloomale sobiva viisi, kuidas Biofeedback teraapiat läbi viia, et see oleks võimalikult meeldiv kogemus ja samal ajal ka tulemuslik. Monika Sulengost Loe edasi siit.

Mida tehakse Biofeedback seansil?

Lemmikloom istub või lamab peremehe kõrval. Seejärel pannakse lemmiklooma selja peale või alla kerge hõbeniitidega või anduritega alus ning ühendatakse L.I.F.E.’i seadmega.
Seansi ajal tunneb lemmikloom ennast turvaliselt ja lõdvestunud (enamus kliente jäävad magama). Terapeut leiab L.I.F.E.’i seadme abil lemmiklooma infoväljast üles käitumishäireid nagu hirmud, paanika, ärevus, foobiad, agressiivsus, närvilisus, impulsiivsus, kurbus, melanhoolsus jt tekitavad mõttemustrid. Seade loeb võnkeid (sagedusi) mõõtes kliendi infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul. Samal seansil L.I.F.E.’i seadme abil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. Enamik lemmikloomi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

Suuremad kliendid lamavad maas. Selja peale asetatakse hõbeniitidega kerge tekk, mis on
ühendatud L.I.F.E.’i seadmega

Väiksemad kliendid lamavad omaniku süles. Kliendi alla asetatakse anduritega alus, mis on
ühendatud L.I.F.E.’i seadmega

Biofeedback teraapia hind alates 1. märtsist 2021 70€/1 tund

Vastunäidustused:
– tiinus;
– äge infektsioon ja ägedad haiglaravi nõudvad põletikulised protsessid.

Broneeri aeg lemmikloomale või endale Biofeedback teraapiasse SIIT!

NB! Registreerumiseks on vajalik lemmiklooma omaniku ees- ja perekonnanimi ning kontakttelefon.

Tallinnas toimuvad seansid
Suur-Sõjamäe 36, Tallinn 11415

Biofeedback teraapia EDULOOD – lemmikloomad Loe edasi siit.

Biofeedback teraapia lastele ja täiskasvanutele Loe edasi siit.

Biofeedback teraapia EDULOOD – inimesed Loe edasi siit.

Biofeedback teraapia
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib kasutamiseks koos erinevate teraapiatega, ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.