Lektor on Kanadas diplomeeritud Biofeedback (Biotagasiside) Terapeut ÜLLE TOOMEOJA, kes jagab oma teadmisi kvantfüüsikal (võngetel ehk võnkesagedustel) põhinevast meditsiinist, mantratest, šamanistlikest praktikatest ja võimsamatest ravimtaimedest.

Jutuks tuleb:
Mida peaks inimene teadma ja tegema, et olla õnnelik?
Kuidas muuta ise oma elu?
Milline jõud ja vägi on sõnadel ning helidel?
Missugused laused annavad meile isikliku jõu ja tasakaalu ning „väestavad” meid?
Missuguste lausetega on võimalik kujundada oma elu?
Kuidas on kujundanud ja mõjutanud minu elu legendaarse Carlos Castaneda raamatud?
Missugused ravimtaimed ja toiduained aktiviseerivad rõõmuhormoone.

Toon põnevaid ja humoorikaid näiteid oma elust ning jagan L.I.F.E. seadmega praktiseerimisel saadud kogemusi.
Annan soovitusi, kuidas parandada oma elukvaliteeti ning tõsta energia kõrgemale sagedusele.

Loengu tulemusena saad:
-teadmise ja mõistmise, kuidas luua õnnelikku isiklikku reaalsust;
-teada, missugused sõnad ja laused kujundavad elu ja suhteid;
-oskuse olla ise oma õnne loojaks ja saavutada rahulolu oma elus;
-mõistmise haiguste ja eluprobleemide tekke alustest ning „võtme” probleemide lahendamiseks.

„Kujutlus on loomise algus.
Sa kujutled seda, mida soovid,
sa soovid, mida kujutled,
ning lõpuks lood, mida soovid.“
George Bernard Shaw

 

Olen elanud 17 Ameerikas ja viimased 15 aastat pühendunud Biofeedback (Biotagasiside) ja Bioresonantsteraapia praktiseerimisele. Töötan Biofeedback terapeudina Kanadas ja Ameerikas, aga nüüd püsivamalt ka Eestis.
2018 aasta augustis asutasin Eestis uue ettevõtte Bioresonants OÜ, mis hakkab pakkuma Bioresonants ja Biofeedback teraapia teenust, samuti koolitama uusi terapeute.

Oma töös kasutan ma L.I.F.E. seadet, mille abil on võimalik lugeda kliendi infoväljast tema minevikku, mõtteid, tundeid, traumasid, perekonnapärandit ja stressipiirkondi. Kliendi emotsionaalne seisund on võimalik kindlaks ühtegi küsimust esitamata. Vabastan blokeeringud ning taastan kliendi emotsionaalse tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel.

Olen Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt diplomeeritud Biofeedback (Biotagasiside) terapeut. Olin 2011. aastal neljas inimene maailmas, kellele Kanada Tervishoiuorganisatsioon väljastas Biotagasiside Terapeudi kutsekvalifikatsiooni.
Kanadas tunnustavad biofeedback teraapiat taastusravimeetodina enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.
Mul on Biofeedback ja Bioresonantsteraapia terapeudina märkimisväärne kogemus, minu juures on teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Olen saavutanud oma meetodiga suurepäraseid tulemusi. Ameerikas ja Kanadas suunatakse minu juurde ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud inimesi ja lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.

Mul on enam kui 30 aasta pikkune tervisenõustamise ja ravimtaimedest toodete tootmise kogemus. Olen välja töötanud hulgaliselt naturaalsete toidulisandite ja nahahooldusvahendite retsepte ja tehnoloogiaid, mis sisaldavad tuntud ja efektiivse toimega ravimtaimi ning looduslikke tooraineid. Olen toidulisandite ja looduslike nahahooldustoodete tootja Eestis (Farmakon OÜ www.farmakon.ee) ja Ameerikas (Eartherbs L.L.C. www.eartherbs.com). Mõlema firma tooted on võitnud nii Eesti kui Ameerika klientide usalduse ja populaarsuse.

 

 

 

ANNAN LOENGUID

LOENGUTE TEEMAD

1. ÕNNELIKKUSE VALEM
2. KUIDAS SUURENDADA OMA ELUENERGIAT

 

Soovi korral võta minuga ühendust e-mailil: ulle.toomeoja@gmail.com