Minust

Minu nimi on Ülle Toomeoja. Olen elanud ja töötanud 17 aastat Ameerikas. Hariduselt olen keemik, kuid viimased 17 aastat pühendunud Biofeedbacki teraapia praktiseerimisele.

Töövahenditeks on mul kaks seadet:
L.I.F.E. seade, mis võimaldab lugeda inimese emotsionaalset seisundit (mõtteid ja tundeid, minevikku) ja terviseprobleeme tema infoväljast, esitamata ühtegi küsimust.
P.I.P. seade, mis muudab inimese energiavälja arvutiekraanil nähtavaks.

Töötan Biofeedbacki (Biotagasiside) terapeudina Kanadas ja Ameerikas, aga nüüd püsivamalt ka Eestis. Kanadas tunnustavad minu teenuseid enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.
2018. aasta augustis asutasin Eestis ettevõtte Bioresonants OÜ, mis pakub Biofeedback teraapia teenust, samuti koolitab uusi terapeute.

Suhtluskeel: eesti, inglise

Biofeedback teraapia kohta loe edasi siit.
Neurofeedbacki kohta loe edasi siit.
Bioresonants (sagedusteraapia) kohta loe edasi siit.

Käesolevaks ajaks on minu juures teraapias käinud üle 17 tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Olen saavutanud oma meetodiga suurepäraseid tulemusi. Peamiselt suunatakse minu juurde ärevushäirete, paanikahoogude, foobiate, hirmude, depressiooni, leina, käitumisprobleemide (viha, ärrituvus, agressiivsus), suhtlemisraskuste (suhtlemishirm, häbi, madal enesehinnang), aktiivsus- ja tähelepanuhäirete, arenguhäirete, emotsionaalsete traumade, vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi ja ka inimesi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv. Samuti suunatakse minu juurde vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud ja aktiivse elustiiliga naised ja mehed. Enamus kliente tunneb koheselt peale seanssi teraapia mõju (sundmõtted ja meeled on vaigistatud ning kogetakse sisemist rahu).

Olen välja töötanud erinevad protokollid juurprobleemide leidmiseks. Tegelen mitte tagajärgedega, vaid inimese vaimse või füüsilise probleemi algpõhjuse leidmise ja vabastamisega. Tänu suurtele töökogemustele leian kiiresti üles suuremad juurprobleemid, vabastan blokeeringud ning taastan tasakaalu.

Olen lõpetanud Quantum Biofeedbacki diplomiga Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži. Olen alates 2011. aastast registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) terapeudina (kutsekvalifikatsiooni tunnistus R.B.T. 9-1004).

* Biofeedback terapeudi elukutse on maailmas uudne – olin 2011, aasta suvel neljas inimene, kellele väljastati vastav kutsekvalifikatsiooni tunnistus. Kanada tervishoiusüsteemis on mitmeid riiklikult tunnistatud õppeasutusi, mis pakuvad täiendavaid tervishoiu- ja meditsiinialaseid õppeprogramme. Üheks selliseks tervishoiuorganisatsiooniks on Kanada eksamikomisjon (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners), kus on võimalik omandada ka alternatiivmeditsiini kutsekvalifikatsioon.

Biofeedback ja Bioresonants (sagedus) teraapia seanssidest loe edasi siit

Bioresonants OÜ ajalugu ja Ülle Toomeoja kogemusi ravimtaimede alal loe edasi siit

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!

LOE LISA:

Ülle Toomeoja klientide TAGASISIDE ja TERAAPIA EDULUGUSID loe siit

Ülle Toomeojast ilmunud artikleid ajakirjades “PSÜHOLOOGIA SINULE”, “BUDUAAR”, “EESTI NAINE” ja “TERVENDAJA” loe edasi siit

BIOFEEDBACK TERAPEUDI ELUKUTSE KANADAS

Biofeedback terapeudi elukutse diplomiõppe programmi Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledžis kuulusid järgnevad õppeained: anatoomia, füsioloogia, patoloogia ja toksikoloogia, kvantfüüsika ehk kvant-teooria meditsiinis, võngetel põhinev meditsiin, isiksuse tüübid, negatiivseid uskumused ja mõttemallid, emotsionaalsed/mentaalsed pinged ja konfliktid, geneetiline stress, ajulained ja aju biospetsiifiline stress (neurofeedback), arenguhäired, Aspergeri sündroom, autism, ADD ja ADHD (aktiivsus- ja tähelepanuhäired), Hiina meditsiin (elemendid, meridiaanid, akupunktuuri punktid), kesknärvisüsteem ja seljaaju, bioloogiline stress (parasiidid, ussid, seened, bakterid), allergiad, vaktsiinid, toitainete defitsiidist (vitamiinid, mineraalid, aminohapped) põhjustatud terviseprobleemid.

Aastatel 2006-2011 oli mul vajalik Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži Diplomi saamiseks läbida praktika L.I.F.E. seadmega (500 klienti kokku 1750 tundi ja 25 klienti/juhtumianalüüsi ja edulugu).

* Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledž lülitas L.I.F.E. seadme oma diplomiõppe praktikaprogrammi põhjusel, et seadmele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE vastavussertifikaat ja seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina. Diplomiõppe praktikaprogrammi valiti L.I.F.E. seade ka selleparast et seadme abil on võimalik saada tohutul hulgal infot, mis puudutab inimest ja tema toimimist emotsionaalsel, intellektuaalsel ja vaimsel tasandil. Diplomiõppe programmi ja praktika läbimine võttis aega 5 aastat.

Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži Diplom

Olen registreeritud ka Kanada Tervishoiuorganisatsioonis (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) Biofeedback terapeudina (kutsekvalifikatsiooni tunnistus R.B.T. 9-1004).

***********************

ENERGIAVÄLJA HINDAMINE P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)

Olen koolitatud Biovälja Teaduste Instituudi poolt P.I.P. seadme abil lugema ja hindama visuaalselt: inimese energivälja, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi ning paranemise ilminguid. Seade näitab stressipiirkondi värvitoonidega.

P.I.P. on rahvusvaheliselt tunnustatud seade, mida kasutakse meditsiiniliste uuringute ja diagnostika käigus, energiavälja seisundi uurimiseks ja erinevate tervendavate tegevuste mõju kiireks hindamiseks. P.I.P. seadet kasutavad mitmed teadustöötajad, tervishoiutöötajad ja erinevad meditsiiniasutused üle maailma sh MIT College World Peace Centre, Zoroastrian College, University of Greece, The Centre for Human Energy Field Research, The Psychical Research Group, Anandi Niwas Hospital & Sonography Clinic, The Sai Diagnostic Foundation, The Energy Centre, Exeteris, Essential Energies Londonis.

ANNAN LOENGUID

LOENGUTE TEEMAD

1. Aktiivsus- ja tähelepanuhäired

2. BIOFEEDBACK teraapia L.I.F.E. seadme abil – negatiivsed mõttemustrid, sundmõtted, blokeeringud – DELETE! On see võimalik?

3. Õnnelikkuse valem

4. Kuidas suurendada oma eluenergiat?

Lisainformatsiooni loe edasi siit

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!

LOE LISA:

Teistest teraapiatest loe edasi siit

Ingliskeelset lisainformatsiooni leiad:

  • Bioresonantsteraapia seansid Ameerikas, Kanadas ja inglise keelt kõnelevale kliendile. Ingliskeelse kodulehe sisu lugemiseks vajuta päises olevale Inglismaa lipule.
  • Bioresonantsteraapia seanssidest hobustele loe edasi siit