L.I.F.E BIOFEEDBACK (eesti keeles biotagasiside) on teraapia, mille käigus terapeut mõõdab keha füsioloogilisi signaale/ /võnkeid (ajulained, lihaste pingeid, lihaste toonust, blokeeringuid, naha juhtivust, südame löögisagedust, valu taju).

L.I.F.E.’i seadmest Loe edasi siit

 

 

Uurimused osutavad, et Biofeedbacki teraapia on heaks tugiteraapiaks paljude erinevate stressist ja pingetest põhjustatud probleemide korral.

Paljud uurimused osutavad asjaolule, et Biofeedbacki teraapia abil saab parandada keskendumisvõimet, mis on psüühilise heaolu ja vaimse edukuse oluline alustala.

 

NB! Teraapia tulemus sõltub vastava väljaõppe saanud terapeudi kogemustest.

Ülle Toomeoja on saavutanud parimaid tulemusi kombineerides teraapia vajadusel ka L.I.F.E. seadmes oleva Neurofeedback teraapia programmiga.

Ülle Toomeojast Loe edasi siit

Ülle Toomeoja L.I.F.E. Biofeedback teraapia koosneb tavaliselt 1-4 seanssist, mis toimuvad minimaalselt iga 4 nädala tagant.
*** Paljudel spetsialistidel ja praktiseerijatel Biofeedbacki teraapia koosneb tavaliselt 10 kuni 40-st treeningsessioonist, mis kestavad 30-45 minutit ning toimuvad minimaalselt 2 korda nädalas.

* L.I.F.E. Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks.

* L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia

  • ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
  • sobib kasutamiseks koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega;
  • on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini.

BIOFEEDBACK TULEVIK

Uurimused osutavad, et Biofeedback on ka efektiivseks täiendavaks teraapiaks

  • lihaspingete, kroonilise väsimuse sündroomi, kroonilise pingepeavalu, kroonilise valu, migreeni eri vormide, hingamishäirete ja unehäirete all kannatavatele inimestele;
  • ärevushäirete, paanikahoogude, depressiooni, hüperaktiivsus- ja tähelepanuhäirete (inglise keeles ADD ja ADHD), suhtlemisprobleemide, käitumisraskuste, impulsiivsuse, agressiivsuse, viha, kurbuse, hirmude all kannatavatele inimestele.

Uuemad uuringud viitavad, et Biofeedback on toetavaks teraapiaks

  • ka insuldi ja traumade taastusravis. Oletatakse, et tulevikus saab olema Biofeedback teraapia taastusravi ja rehabilitatsiooni teenuseid osutavate keskuste/kliinikute programmides;
  • alkohoolikute ja narkomaanide taastusravis.

 

* Mis on Bioresonants Loe edasi siit

* Mis on Neurofeedback Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäiretele, paanikahoodele ja depressioonidele Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust hüperaktiivsus- ja tähelepanuhäirete (inglise keeles ADD ja ADHD), suhtlemisprobleemide, käitumisraskuste, impulsiivsuse, agressiivsuse, viha, kurbuse, hirmude, jne korral Loe edasi siit

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus (inglise keeles) Loe edasi siit

 

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490