Bioresonantsteraapia on võngetel põhinev meetod ehk sagedusteraapia, mis käsitleb inimese organismi kui tasakaalustatud energeetilist süsteemi ning abistab seda tervenemisel.

Bioresonantsteraapia meetod toimib inimest ümbritseva nõrga elektromagnetvälja mõõtmise ja mõjutamise teel. Tasakaalutute rakkude võnkesagedus erineb tasakaalus rakkude võnkesagedusest. Igale kehas toimuvale biokeemilisele reaktsioonile eelneb elektromagnetiline võnge. Taastades tasakaalutute rakkude õiged võnkesagedused, hakkavad paranema iseregulatsiooni protsessid raku tasandil ja korrastub organismi biokeemia. Sellest algab tervenemine.

Bioresonantsteraapia eesmärk on taastada inimese organismi loomulik eneseregulatsioonivõime ning jõuda täieliku tasakaaluni, mis on olemas igas inimeses. BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAST Loe edasi siit

 

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia põhineb Biofeedback-i mehhanismil kasutates elektromagnetilisi võnkeid (sagedusi).

Biofeedback ja Bioresonantsteraapia – Sundmõtted, negatiivsed uskumused, mõtte- ja käitumismustrid:
Ülle Toomeoja ja tema all koolitatud terapeutide L.I.F.E. Biofeedback teraapia koosneb tavaliselt 2-5 seansist, mis kestavad 1 tund ning toimuvad minimaalselt iga 4 nädala tagant. Enamus saavad positiivseid tulemusi juba peale esimest seanssi Loe edasi siit

* Paljudel teistel spetsialistidel Biofeedbacki teraapia koosneb tavaliselt 20 -40 seansist, mis kestavad 30-45 minutit ning toimuvad 1-2 korda nädalas. Positiivseid tulemusi saadakse alles peale 10-ndat seanssi.

NB! Biofeedback teraapia seanside arv ja tulemus sõltub vastava väljaõppe saanud terapeudi kogemustest ja seadmest mida kasutatakse.

LOE LISA

Mis on võngetel (sagetustel) põhinev meditsiin Loe edasi siit

Mis on traditsioonilise meditsiini ja võngetel põhineva meditsiini erinevused Loe edasi siit

Mis on Biofeedback (biotagasiside) teraapia Loe edasi siit

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490