Bioresonantsteraapia on võngetel põhinev meetod, mis käsitleb inimese organismi kui tasakaalustatud energeetilist süsteemi ning abistab seda tervenemisel. Bioresonantsteraapia meetod toimib inimest ümbritseva nõrga elektromagnetvälja mõõtmise ja mõjutamise teel. Tasakaalutute rakkude võnkesagedus erineb tasakaalus rakkude võnkesagedusest. Igale kehas toimuvale biokeemilisele reaktsioonile eelneb elektromagnetiline võnge.

Taastades tasakaalutute rakkude õiged võnkesagedused, hakkavad paranema iseregulatsiooni protsessid raku tasandil ja korrastub organismi biokeemia. Sellest algab tervenemine.
Bioresonantsteraapia eesmärk on taastada inimese organismi loomulik eneseregulatsioonivõime ning jõuda täieliku tasakaaluni, mis on olemas igas inimeses.

NB! Teraapia tulemus sõltub vastava väljaõppe saanud terapeudi kogemustest.

L.I.F.E. Bioresonantsteraapia põhineb Biofeedback-i mehhanismil kasutates elektromagnetilisi signaale/võnkeid.

Kanadas registreeritud Biofeedback terapeut Ülle Toomeoja L.I.F.E. Bioresonants ja Biofeedback teraapia koosneb tavaliselt 1-4 seanssist, mis toimuvad minimaalselt iga 3-4 nädala tagant.
*** Paljudel Bioresonants ja Biofeedback teraapia praktiseerijaltel ning spetsialistidel teraapia koosneb tavaliselt 12 kuni 20-st seanssist.

LOE LISA

Mis on võngetel põhinev meditsiin Loe edasi siit

Mis on traditsioonilise meditsiini ja võngetel põhineva meditsiini erinevused Loe edasi siit

Mis on Biofeedback (biotagasiside) teraapia Loe edasi siit

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490