//Mis on L.I.F.E. seade ja mida ta teeb?

Mis on L.I.F.E. seade ja mida ta teeb?

Emotsionaalse seisundi kindlakstegemine, esitamata ühtegi küsimust – seda ja veel palju enamat võimaldab tänapäevane Biofeedback (eesti keeles biotagasiside) ja elektro-füsioloogiline bioresonantsi põhimõttel töötav L.I.F.E. seade. Bioresonantsteraapia põhineb Biofeedback mehhanismil kasutates elektromagnetilisi signaale/võnkeid.
Infotehnoloogia areng on teinud võimalikuks registreerida mitte vaid inimese füüsilise kehaga seotud infot, see võimaldab töötada infoga, mis on peentasandil, inimest ümbritsevas infoväljas.
Inimesel on peale füüsilise keha ka silmaga nähtamatu energeetiline keha, mis sisaldab tohutu suurt hulka sellega seotud infot. Välja tasandil on kogu info inimesega kogu aeg kaasas. Selles on tema hetke mõtted ja tunded, ka minevik ja perekonnapärand, selles peegeldub harmoonia ja tasakaaluseisund ning probleemid ja stressipiirkonnad. Just nimelt sellisel infovälja peentasandil töötab Ülle Toomeoja kasutades L.I.F.E. seadet.

Kuidas L.I.F.E. seade töötab? Loe edasi

L.I.F.E. seade on biofeedback (biotagasiside) ja elektro-füsioloogiline bioresonantsi põhimõttel töötav seade, millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE vastavussertifikaat.
L.I.F.E. biofeedback seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina.
Seadet on testitud topeltpimedates uuringutes ning kvaliteedi ja efektiivsuse garantiiks on TÜV SÜD tunnustus (Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuur).
L.I.F.E. seade kuulub teise põlvkonna biofeedback (biotagasiside) / bioresonantsseadmete hulka. Esimese põlvkonna hulka kuuluvad punkt anduriga seadmed, nagu Bi-com ja Mora.
Biofeedback ja bioresonantsseadmete efektiivsus põhineb lihtsal seaduspärasusel: välja tasandil toimivad infostruktuurid juhivad neid protsesse, mis toimuvad füüsilisel tasandil ehk inimese nähtamatu osa juhib nähtavat. See tähendab, et meie probleemid ja haigused, mis esialgu on kui disharmoonia või blokeering välja tasandil, on olemas ammu enne kui me neid endale teadvustame või otseselt mõne sümptomina oma kehas tunneme.

L.I.F.E. seadmes on ka neurofeedbacki (neurotagasiside ehk neurotagasiside) tarkvara programm, mis võtab arvesse käitumuslikke, kognitiivseid ja subjektiivseid aspekte, samuti aju aktiivsust. Neurofeedbacki (neurotagasiside ehk neurotagasiside) Loe edasi

Mis on Biofeedback (biotagasiside) ja kliinilised uuringud ning tulemused? Loe edasi

Mis on bioresonantsteraapia? Loe edasi

Mis on võngetel põhinev meditsiin? Loe edasi

Mis on traditsioonilise meditsiini ja võngetel põhineva meditsiini erinevused?  Loe edasi

 

L.I.F.E. seadmega läbi viidav test näitab organismi stressikoldeid elektromagneetilisel tasandil alljärgnevalt:
– Stressikolded või terviseprobleemid on juba avaldunud.
– Eelsoodumus stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele.
Seega on L.I.F.E. seadmega võimalik ennetada terviseprobleeme, mis füüsilisel tasandil pole veel avaldunud.

Võiks öelda, et L.I.F.E. seade töötab nagu selgeltnägija, kes näeb mitte vaid infovälja vaid oskab sõnastada ka emotsionaalseid probleeme, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid. Oskab välja lugeda infot sellegi kohta, millises keskkonnas sa elad, kas sinu välja on mõjutanud mürgised metallid või su ümber on elektromagnetilised seadmed, mis nõrgestavad seda.
L.I.F.E. seade suudab aga enamat kui selgeltnägija – peale selle, et masin leiab kiiresti üles disharmoonilised kohad inimese infoväljas, L.I.F.E. seadme keeles negatiivse stressi allikad, oskab seade tasakaalust väljas olevale piirkonnale saata infot, mis selle jälle tasakaalu viib.

Mida L.I.F.E. seade teeb?
L.I.F.E. seadmes on tallel tohutu hulk infot, mis puudutab inimest ja tema toimimist kehalisel, emotsionaalsel, intellektuaalsel ja vaimsel tasandil.
Seadmes on 33 erinevat programmi.

L.I.F.E. seadmega töötav diplomeeritud Biotagasiside Terapeut Ülle Toomeoja ise ütleb: “Mul on 33 erinevat ust, millest sisse minna. Ma saan valida just selle ukse, mida kliendil on kõige rohkem vaja. Ja kui klient ise soovib mingist uksest sisse minna, siis arvestan sellega.”

Need 33 ust avavad võimalused tööks väga erinevate probleemidega:
aura ja tšakrad;
psüühiline stress;
negatiivsed mõttemallid;
emotsionaalsed, psüühilised / mentaalsed pinged ja konfliktid;
emotsionaalsed vapustused ja emotsionaalsed/füüsilised traumad;
geneetiline stress ja minevikust pärit konfliktid;
aju ja aju biospetsiifiline stress;
meridiaanid ja akupunktuuri punktid;
elektromagnetiline stress;
kromosoomid ja geenid;
närvisüsteem ja üksikud närvid;
kõrvad, silmad ja nina;
hingamisteed;
seedeelundid, seedimine, seedeensüümid ja maohape;
rakud ja koed;
lümfisüsteem ja lümfisõlmed;
süda ja vereringe, elundid, näärmed ja hormoonid;
luud, lihased, kõhred ja sidemed;
lülisammas (lülide kaupa);
toksiinid, pestitsiidid, parasiidid, patogeenid, bakterid ja viirused;
raskemetallid, patogeensed seened ja hallitusseened;
allergiad (toiduained, metallid, kemikaalid jmt);
hambad;
toitainete defitsiit (vitamiinid, mineraalid, amiinohapped);

Energeetilise sobivuse testimine
toiduainete energeetilise sobivuse testimine (toiduainete võnked L.I.F.E. seadmes olemas);
toidulisandite ja ravimtaimede energeetilise sobivuse testimine;
lille-essentside (Bach) energeetilise sobivuse testimine (lille-essenside võnked L.I.F.E. seadmes olemas);
poolvääriskivide energeetilise sobivuse testimine (poolvääriskivide võnked L.I.F.E. seadmes olemas).

L.I.F.E. seadmes on ka neurofeedbacki (neurotagasiside ehk neurotagasiside) tarkvara programm, mis võtab arvesse käitumuslikke, kognitiivseid ja subjektiivseid aspekte, samuti aju aktiivsust. Neurofeedbacki (neurotagasiside ehk neurotagasiside) Loe edasi siit

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

 

TÄHELEPANU!
*Bioresonantsteraapia ja biofeedback ega neurofeedback ei asenda arstiabi, vaid on täiendavaks toetavaks abinõuks tervise taastamisel kõigi terviseprobleemide korral. Sellega ei tohi asendada juba käimasolevat ravi.

2019-02-23T10:36:53+00:00