L.I.F.E.’i seade on biofeedbacki (biotagasiside) ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi (sageduste/võngete) põhimõttel töötav seade,
– millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat;
– mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina;
– mille toimivust on kontrollitud topeltpimeuuringutes ning
– mille kvaliteeti ja efektiivsust kinnitab Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri sertifikaat TÜV SÜD.

Kuidas L.I.F.E. seade töötab? Loe edasi

L.I.F.E. seade kuulub teise põlvkonna biofeedback (biotagasiside) / bioresonants (sagedusteraapia) seadmete hulka. Esimese põlvkonna hulka kuuluvad punkt anduriga seadmed, nagu Bi-com ja Mora.
Biofeedback ja bioresonantsseadmete efektiivsus põhineb lihtsal seaduspärasusel: välja tasandil toimivad infostruktuurid juhivad neid protsesse, mis toimuvad füüsilisel tasandil ehk inimese nähtamatu osa juhib nähtavat. See tähendab, et meie probleemid ja haigused, mis esialgu on kui disharmoonia või blokeering välja tasandil, on olemas ammu enne kui me neid endale teadvustame või otseselt mõne sümptomina oma kehas tunneme.

Mis on L.I.F.E.’i seade ja mida ta teeb?

L.I.F.E.’-i seadmes on üle 7000 stressinäitaja võnke, mis puudutab inimest ja tema toimimist. Seadmes on üle 4000 negatiivsete mõttevormide sagedust (võnget). Senini on L.I.F.E.’i seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul.

Seade töötab kahesuunaliselt:
– kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
– seejärel vabastab inimese blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

L.I.F.E. seadmes on ka Neurofeedback (neurotagasiside ehk neurotagasiside) tarkvara programm, mis võtab arvesse käitumuslikke, kognitiivseid ja subjektiivseid aspekte, samuti aju aktiivsust. L.I.F.E. Neurofeedback aitab aju kognitiivsete võimete suurendamiseks sh parandab vaimset võimekust – oskusi erinevat infot (tekst, numbrid, ruumilised objektid jne) lugeda, mõista, olemasoleva teadmisega seostada, meelde jätta ja kasutada.
Samuti aitab tasakaalustada ajupoolkerasid ja ajulained. Neurofeedback’st Loe edasi

Inimesel on peale füüsilise keha ka silmaga nähtamatu energeetiline keha, mis sisaldab tohutu suurt hulka sellega seotud infot. Välja tasandil on kogu info inimesega kogu aeg kaasas. Selles on tema hetke mõtted ja tunded, ka minevik ja perekonnapärand, selles peegeldub harmoonia ja tasakaaluseisund ning probleemid ja stressipiirkonnad. Just nimelt sellisel infovälja peentasandil töötab Ülle Toomeoja kasutades L.I.F.E.’i seadet.

Teada on, et teadlikult ei saa muuta ebateadlikke mõttevorme ja seetõttu võib L.I.F.E.’i seadmest olla väga suur kasu. Seadme abil kustutatakse negatiivsed mõttevormid ja inimene ei pea selleks eraldi hakkama teadlikult tööd tegema. Terapeut ütleb ja soovi korral ka näitab kliendile, milline võnge takistab elus edukalt edasi liikumist ja näitab kliendile, kuidas ta selle võnke kliendi energiaväljas kustutab.

TERAAPIA TULEMUSED ÜLLE TOOMEOJAGA ja KAJA KOROLEVAGA (laste terapeut): Mõju ilmneb sõltuvalt kliendist kas koheselt või kuni viie päeva jooksul pärast teraapiaseanssi. Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (positiivseid muutusi sh sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Mõnel juhul teraapia tulemused (suuremad positiivsed muutused) ilmnevad peale 2 seanssi. Seanside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Mõnel juhul võib seansi mõju (positiivsed muutused) avalduda ka hiljem, kuni 3 nädala jooksul. Kordusseanssidel on töö lähtepunktiks eelmisel seansil saadud informatsioon, uued testid ja samuti kliendi soovid.
Keskmine teraapia vajadus Loe edasi siit
* Paljudel teistel spetsialistidel Biofeedbacki teraapia koosneb tavaliselt 20 -40 seansist, mis kestavad 30-45 minutit ning toimuvad 1-2 korda nädalas. Positiivseid tulemusi saadakse alles peale 10-ndat seanssi.

Biofeedback (biotagasiside) ja kliinilised uuringud ning tulemused Loe edasi

Mis on bioresonantsteraapia (sagedusteraapia)? Loe edasi

Mis on võngetel põhinev meditsiin? Loe edasi

Mis on traditsioonilise meditsiini ja võngetel põhineva meditsiini erinevused?  Loe edasi

L.I.F.E. Biofeedback ja Bioresonants teraapia on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks.

 


BIORESONANTS – KOMPUUTERDIAGNOSTIKAGA: L.I.F.E. seadmega läbi viidav test näitab organismi stressikoldeid elektromagneetilisel/energeetilisel tasandil alljärgnevalt:
– stressikolded või terviseprobleemid on juba avaldunud.
– eelsoodumus stressikollete või terviseprobleemide tekkimisele.
Seega on L.I.F.E. seadmega võimalik näha elektromagneetilisel tasandil terviseprobleeme, mis füüsilisel tasandil pole veel avaldunud.

L.I.F.E. seadmega elektromagneetilisel/energeetilisel tasandil toitainete defitsiidi (vitamiinid, mineraalid, amiinohapped) testimine.

Energeetilise sobivuse testimine L.I.F.E. seadmega
– toiduainete energeetilise sobivuse testimine (toiduainete sagedused (võnked) L.I.F.E. seadmes olemas);
– toidulisandite ja ravimtaimede energeetilise sobivuse testimine;
– lille-essentside (Bach) energeetilise sobivuse testimine (lille-essenside võnked L.I.F.E. seadmes olemas);
– poolvääriskivide energeetilise sobivuse testimine (poolvääriskivide võnked L.I.F.E. seadmes olemas).

 


L.I.F.E. seadmes on on 33 erinevat programmi:
aura ja tšakrad;
psüühiline stress;
negatiivsed mõttemustrid;
emotsionaalsed, psüühilised / mentaalsed pinged ja konfliktid;
emotsionaalsed vapustused ja emotsionaalsed/füüsilised traumad;
geneetiline stress ja konfliktid;
aju ja aju biospetsiifiline stress;
meridiaanid ja akupunktuuri punktid;
elektromagnetiline stress;
kromosoomid ja geenid;
närvisüsteem ja üksikud närvid;
kõrvad, silmad ja nina;
hingamisteed;
seedeelundid, seedimine, seedeensüümid ja maohape;
rakud ja koed;
lümfisüsteem ja lümfisõlmed;
süda ja vereringe, elundid, näärmed ja hormoonid;
luud, lihased, kõhred ja sidemed;
lülisammas (lülide kaupa);
toksiinid, pestitsiidid, parasiidid, patogeenid, bakterid ja viirused;
raskemetallid, patogeensed seened ja hallitusseened;
hambad;

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

 

TÄHELEPANU!
* L.I.F.E. Biofeedback ja Bioresonants teraapia ega neurofeedback ei asenda arstiabi. Sellega ei tohi asendada juba käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– sobib kasutamiseks koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega;
– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini.