L.I.F.E. seadmes on neurofeedbacki (neurotagasiside) tarkvara programm, mis võtab arvesse käitumuslikke, kognitiivseid ja subjektiivseid aspekte, samuti aju aktiivsust.
L.I.F.E. Neurofeedback (neuroteraapia ehk neurotagasiside) teraapia tugineb EEG-tehnoloogiale, mille abil mõõdetakse aju elektrilist aktiivsust ehk ajulaineid. Nende ülimadalate sageduste mõõtmisel on võimalik eristada aju erinevate piirkondade kasutamist.


L.I.F.E. Neurofeedback teraapia on innovatiivne psühhoteraapia, mille puhul kasutatakse tehnoloogiat aju kognitiivsete võimete suurendamiseks.
Ajal, kui me õpime või mängime arvutimänge oma ajuga, treenime erinevaid kognitiivseid oskusi, sh keskendumine ja tähelepanu, enesekontroll ja lõõgastumine.
L.I.F.E. Neurofeedback teraapia võimaldab lugeda ajukoores elektrilist aktiivsust ning kuvada selle informatsiooni numbritega ekraanile.Teraapia abil on võimalik ajul erinevaid kognitiivseid oskusi katsetades mõjutada arvutiekraanil toimuvat, samal ajal treenides end neid samu oskusi paremini ja tõhusamalt kasutama.

 

Uuringud on näidanud, et Neurofeedbacki teraapia mõjub efektiivselt ADD ja ADHD (aktiivsus- ja tähelepanuhäire, üldtuntud kui hüperaktiivsus, on neurobiloogiline arenguhäire) ravi toetajana. Programm aitab tasukaalustada füüsilist ja vaimset stressi ning toetab autonoomset närvisüsteemi. Samuti mõjub efektiivselt parasümpaatilisele närvisüsteemile, parandades lõõgastumist ning tagades täisväärtusliku une.

NB! Teraapia tulemus sõltub vastava väljaõppe saanud terapeudi kogemustest.

Neurofeedbacki eelised:
– Aitab aju, neutraliseerides ebatervislikke mustreid, mis on tekkinud ajulainete liigsest aktiivsusest.
– Vähendab ärevust ja emotsionaalset ülitundlikkust
– Parandab mälu
– Tasakaalustab impulsiivsust
– Parandab kontsentratsiooni, keskendumist ja tähelepanu
– Suurendab heaolutunnet
– Aitab uneprobleemide korral

Ülle Toomeoja on saavutanud kiiremaid ja parimaid tulemusi kombineerides L.I.F.E. Biofeedback teraapiale lisaks L.I.F.E. Neurofeedback teraapia.

Kanadas registreeritud Biofeedback terapeut Ülle Toomeoja L.I.F.E. Biofeedback ja Neurofeedback teraapia koosneb tavaliselt 3-7 treeningsessioonist, mis kestavad 1 tund ning toimuvad minimaalselt iga 3-4 nädala tagant.
***Paljudel spetsialistidel Neurofeedback teraapia koosneb tavaliselt 12 kuni 40-st treeningsessioonist, mis kestavad 30-45 minutit ning toimuvad minimaalselt 2 korda nädalas.

* Tõenditel põhinev Biofeedback teraapia efektiivsus (inglise keeles)   Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäiretele, paanikahoodele ja depressioonidele Loe edasi siit

*Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete, üldtuntud kui hüperaktiivsus (ADD ja ADHD), suhtlemisprobleemid, käitumisraskused, impulsiivsus. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude, jne korral Loe edasi siit

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

 

 

*Biofeedback ja Neurofeedback ei asenda arstiabi, vaid on täiendavaks toetavaks abinõuks tervise taastamisel kõigi terviseprobleemide korral. Sellega ei tohi asendada juba käimasolevat ravi.