TRADITSIOONILINE MEDITSIIN

  • Põhineb Newtoni füüsikal.
  • Käsitleb keha kui bioloogilist masinat.
  • Näeb aju kui bioarvutit ja teadvust kui aju elektrilise aktiivsuse kõrvalsaadust.
  • Arvatakse, et emotsioonid mõjutavad haigusi aju ja keha vaheliste neurohormonaalsete seoste kaudu.
  • Normist hälbinud füüsilise keha biomehhanismide raviks kasutatakse ravimeid ja kirurgiat.

VÕNGETEL PÕHINEV MEDITSIIN

  • Põhineb kvantfüüsikal.
  • Käsitleb keha kui dünaamilist energiasüsteemi.
  • Meel ja vaim on teadvuse tõelised kandjad ja aju on vaid aparaat, mis teadvuse protsesse vahendab.
  • Emotsioonid ja vaim võivad mõjutada haigusi keha, meele ja vaimu vahel olevate energeetiliste ja neurohormonaalsete ühenduste kaudu.
  • Keha, hinge ja vaimu tasakaalustamiseks kasutatakse erineva sagedusega erinevaid bioenergia vorme.

*Võimalus uurida subatomaarset tasandit on mõjutanud arusaamist füüsilise keha struktuurist ning paljud tipptasemel teadlased ja mõtlejad usuvad, et inimene on midagi enamat kui lihtsalt bioloogiline masin, mille osad vananevad ja kuluvad. Kui me oleksime lihtsalt keerulised masinad, siis me vajaksime ainult paremaid teadmisi varuosade vahetamise kohta ja paremat tehnikat bioloogilise mootori parandamiseks, et ravida haigusi ja aja hävitustöid. Kuid inimese käsitlemine bioloogilise masinana ei ole arste viinud oodatud suure läbimurdeni krooniliste haiguste tervendamisel, mis tänapäeva arenenud ühiskondades suurt tähelepanu nõuavad.

Tänapäeva meditsiin käsitleb keha kui suurt kellavärki, bioloogiliste hammasratastega masinat, seevastu uue maailmavaatega tervendajad näevad keha kui ühtset energiasüsteemi. Traditsiooniline meditsiin näeb haiguste põhjustena kokkupuudet nakkavate bakterite või viirusega, traumasid, mürkkemikaalide allaneelamist või päritud ebanormaalseid geene.
Uus paradigma tervendamisele läheb sügavamale ja otsib haiguste algpõhjusi. Traditsiooniline meditsiin ei pea teadvust haiguste oluliseks põhjuseks, haigused on neurokeemiliste protsesside ja inimese aju elektriliste reaktsioonide kõrvalsaaduseks.
Võngetega tervendamine põhineb murrangulistel, kuid seni siiski vähe tunnustatud seisukohtadel inimese keha toimimisest, mille osadeks on kaasaegsed teaduslikud vaated aatomite ja molekulide energeetilisele olemusele ja iidsed teadmised kehast kui unikaalsetest eluenergia süsteemist.
Selle asemel, et näha keha kui keerulist masinat, mis on hingestatud ainult elektrokeemiliste reaktsioonidega, vaatleb võngetega tervendamine keha kui keerulist, integreeritud eluenergia süsteemi, mis on inimteadvuse kandjaks ja inimese hinge loomingulise väljenduse ajutiseks eluasemeks. Võngetega tervendamise seisukohalt pole haigus tingitud mitte ainult mikroobidest, keemilistest ainetest ja füüsilistest traumadest, vaid ka kroonilistest negatiivse emotsionaalse energia mustritest, mis on seotud meie enda ja teiste inimestega. Võngetega tervendamine ei toimu ravimite ja skalpelli abil, et tuua tervenemist haigele kehale, meelele ja hingele, on kasutusel on erinevad energiaallikad, nii elektromagnetiline kui ka peen eluenergia.​

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!