Ajakiri “BUDUAAR”, Kevad 2015
Artikkel Ülle Toomeojast. Tekst: Triin Tisler

Ilmselt ei ole sa kunagi tulnud selle peale, et mõne sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena, kehv seis armuelus, millel on seos sinu allasurutud naisenergiaga, või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab sulle stressi.
Just neid blokeeringuid, millest sa ilmselt ise teadlik pole, kuid mis sinu eluenergiat alla viivad ja täisväärtuslikult elamast takistavad, aitab lahti harutada põnev bioresonantsteraapia.


Just emotsionaalsete stressoritega tegelemine nagu traumad, vapustused, konflikid ja pinged on bioresonatsteraapia üks uuemaid suundi üle maailma.
Tunnistan, et sõna „bioresonantsteraapia” on mul mulle üsna segane hetkeni, mil kohtun Üllega.
Ülle Toomoja on naine, kes on viimased kümme aastat tegelenud just selle põneva teraapiaga.
Ülle on eestlane, kuid juba neliteist aastat elanud ja õppinud Ameerikas. Täna töötab naine biotagasiside terapeudina nii Kanadas kui ka Ameerikas.
Ülle on õppinud keemikuks, kuid viimased kolmteist aastat on ta pühendunud võngetel põhineva meditsiini õppimisele ja praktiseerimisele ning inimese energiavälja hindamisele.
Biotagasiside terapeudi elukutse on maailmas uudne – 2011. aasta suvel oli just tema neljas inimene, kellele väljastati vastav kutsekvalifikatsiooni tunnistus. Tänaseks on biotagasiside terapeute üle maailma kokku seitse.
Ülle on bioresonantsmeetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste hädade puhul. Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.

Nii meenutabki Ülle aastatetagust juhtumit, kui mures ema tõi tema juurde oma teismelise poja, kes oli päevapealt lõpetanud rääkimise. Kuna juhtum oli Ülle jaoks uus, siis ei lubanud ta alguses midagi, küll aga sai ta aru, et nooruki probleem on tingitud emotsionaalsest vapustusest. „Tegin temaga seansi läbi ning nelja päeva pärast helistas mulle poisi ema. Poiss hakkas taas rääkima,” meenutab Ülle.

Võin öelda, et kohtumine Üllega on olnud minu elu üks põnevamaid. Pea kahetunniseks veninud teraapia ja mõnusalt lõbusa jutuajamise käigus said lahti harutatud ja tasakaalustatud mitmed emotsionaalsed stressorid, millest ma varem isegi teadlik ei olnud!

Kõigepealt pidin pluusi seljast võtma ja seisma PIP-nimelise seadme ette, mis hakkas arvutiekraanil tuvastama minu keha energiavälju. Ekraanile joonistunud mustrid annavad ülevaate minu nõrkadest kohtadest. Järgmiseks palub Ülle mul riietuda ja võtta mugav asend tugitoolis. Minu pea, käte ja jalgade külge kinnitatakse kummiribad, mis on ühendatud L.I.F.E seadmega.
Nii kuvab ekraan minu mõttemustrid ja emotsionaalsed probleemid. Kui ma poleks seda ise läbi teinud, siis tõenäoliselt ma ei usuks, et selline asi üldse võimalik võiks olla!
Veidi aega pärast minu emotsionaalsete konfliktide ja pingetega seotud blokeeringute testimist hakkas Ülle rääkima, sealjuures minult midagi küsimata! Nüüd tekkis küll tunne, et kas ma olen tõesti selgeltnägija juures! Kuidas ta seda kõike teab – seda, et ma olen keskmise eestlase kombel üsna kinnine inimene, kes ülevoolavalt oma emotsioone väga sageli ei väljenda ja ka negatiivsest kurtma ei kipu.
Nüüd selgub aga see, et selline käitumine tekitab mulle stressi, viies minu eluenergia alla ja nõrgestades nii ka minu tervist. Naljaga pooleks soovitab Ülle mul leida vene rahvusest sõbranna, kelle tujud kui karusellil ja kes õpetaks ka mind käte ja jalgadega vehkides oma muresid ja rõõme valjuhäälselt jagama. Ma poleks vist iial selle peale tulnud, et kinnine iseloom võib mõnd tervisehäda põhjustada.
Kui Ülle mind iseloomustab, siis taban ma end ühtäkki iga tema lause peale noogutamas – täpselt mina! Nüüd toob aparaat välja selle, et ma ei oska piisavalt puhata. Ülle soovitab rangelt jätta kõik nädalavahetused ainult ja ainult puhkamiseks ning meenutab, et Ameerikas on tal juba mitmeid ärimeestest püsikundesid, kes iga nelja nädala tagant võnkeid korrastamas käivad, et veel paremaid otsuseid vastu võtta ja end tööstressist turgutada.
Ülle on veendunud, et kui inimese enda eluenergia on kõrge, siis on ta ise terve ja suudab seeläbi olla tervendavaks kaaslaseks ka teistele. „Postiivsed inimsed on sinu ravim,” ütleb Ülle, kui on leidnud minu auraväljast augud, tänu millele võtan endasse ka teiste inimeste negatiivset energiat, just nagu svamm. Mõni ime siis, et ma sageli nii väsinud olen? Pärast iga probleemi tuvastamist asub Ülle seda vabastama ehk tasakaalu taastama. Ekraanilt on näha, kuidas madalatest numbritest saavad järjest suuremad. „Punkt kirjas,” teatab Ülle, kui on järjekordse suurema probleemi eemaldanud.
Seansi lõppedes kontrollib Ülle seadmega üle isegi kõik minu ehted, juhuks kui need peaks edasi kandma negatiivset energiat. Õnneks selgub, et kõik minu ehted on puhtad ja ma võin neid rõõmsalt edasi kanda.
Kui küsin, et millal ja kuidas siis tulemused avalduvad, ütleb Ülle, et tavaliselt läheb aega neli kuni viis päeva. „Osad inimesed tunnevad end peale seanssi väga väsinuna, teised aga tunnevat tohutut energialaengut!” Salamisi loodan ma selleleviimasele.
Täna, kui neid ridu kirjutan, on mul teraapiast möödunud täpselt viis päeva ja ma võin öelda, et loodetud energialaeng on minuni jõudnud. Tunnen end tõesti paremini, jõuan rohkem – justkui oleksin äsja puhkusereisilt naasnud.

Mina soovitan Üllet külastada kõigil neil, kellel mõni mure või häda, aga ka neil, kes soovivad lihtsalt enda kohta rohkem teada saada. Ei või ju iial teada, millise terviseprobleemi taha on tegelikult peidetud
allasurutud viha, hirm lapsepõlvest, liigne tagasihoidlikkus või hoopiski puhastamata auraväli? Kaotada ei ole sel seansil midagi – küll aga võita täisväärtuslikum elu!

17 olulist sekundit
Ülle sõnul on 17 sekundit see aeg, mil tekib võnge. Näiteks, kui ärkad hommikul tundega, et tuleb kohutav päev ja ketrad seda mõtet peas 17 sekundit või kauem, kinnistub võnge. Kui sama mõtet veel korduvalt mõelda, kinnistub juba mõttemuster, mis hakkab aegamisi meie eluenergiat allapoole tooma. Aga kui mõelda positiivselt, kinnistub ka see muster ning meie eluenergia hakkab taas tõusma.

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!