Bioresonants OÜ on Biofeedback (biotagasiside) teenust pakkuv ettevõte. Bioresonants OÜ on loodud 2018. aastal ja välja arenenud 2006. aastal asutatud Ameerika firmast EartHerbs L.L.C.

Ülle Toomeoja lühiajalugu
1987. aastal asutas Ülle kooperatiivi BELL. Tootmisettevõte. BELL tootis dekoratiivkosmeetikat, ekstrakte, tinktuure, kreeme ja salve erinevatele tervise- ja nahaprobleemidele.

1993. aastal omandas Ülle 1961. aastast Eestis tegutseva farmaatsiaettevõtte “Farmakon” aktsiad (endise nimega GALEENILINE LABORATOORIUM). Farmakon tootis ekstrakte, tinktuure, kreeme ja salve erinevatele tervise- ja nahaprobleemidele.

2000. aastal elama asudes Ameerika Ühendriikidesse, Ülle õppis lisaks Biofeedback ja bioresonants teraapiat. Alates 2003. aastast on Ülle Biofeedback ja bioresonants teraapia praktiseerija. Üllele on antud 2010. aastal Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt diplom Quantum Biofeedback alal. Ta on Kanada Tervishoiuorganisatsiooni (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) poolt registreeritud Biofeedback terapeut.

2006. aastal Ülle asutas Ameerika Ühendriikides ettevõtte EartHerbs L.L.C. (ehk eesti keeles maataimed) jätkates toidulisandite, ekstraktide ning looduslike nahahooldustoodete tehnoloogilist arendamist ning tootmist. Ülle õppis lisaks aroomiteraapiat ja töötas välja erinevaid aroomiteraapia segusid kaubamärgi “Sniffer” nime all. Tema tooted on võitnud suure populaarsuse Ameerika Ühendriikide ja Eesti tarbijate seas. 2013. aastast on HeartHerbs L.L.C. parimad tooted saadaval ka Eesti turul kaubamärgi “Farmakon” nime all.

Üllel oli juba lapsena suur huvi ravimtaimede ja toiduga ravimise vastu. Ta uuris ravimtaimi looduses ning õppis hiljem raamatute abil tundma nende toimeid ning mõju erinevatele terviseprobleemidele. Pikaajalisele kogemustele toetudes on Ülle välja töötanud hulgaliselt naturaalseid tooteid, mis sisaldavad tuntuid ja efektiivse toimega ravimtaimi. Samuti on ta välja töötanud uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad ravimtaimedest kätte saada maksimaalselt toimeaineid. Üllel on enam kui 30. aasta pikkune tervisenõustamise ja ravimtaimetest toodete tootmise kogemus.

Ülle praktiseeris krooniliste terviseprobleemide juurpõhjuste leidmist esmalt Ameerikas. Klient täitis enne teraapiale tulekut kodus terapeut Ülle Toomeoja poolt välja töötatud põhjaliku küsimustiku. Lähtuvalt testi tulemustest andis terapeut kliendile toitumissoovitusi, ravimtaimede kasutamise juhiseid jt nõuandeid elukvaliteedi parandamiseks. Vajadusel tegi Ülle kliendile footonteraapiat (seadme abil vere- ja lümfiringe stimuleerimine) ja TOKSIINE VÄLJUTAVAT JALAVANNI Loe edasi siit

Uudishimust ja sõprade soovitusel sattus Ülle õppima Biofeedback-i (eesti keeles Kvant-biotagasisidet) avastades olulise tööriista klientide aitamiseks, mis vahetas välja tema paberkandjal testi. Nagu teada, enesehindamisel ja testide täitmisel on inimesed subjektiivsed, elektromagnetilisi signaale/võnkeid analüüsivat seadet aga nii najalt ei peta.

Esmalt oli Ülle imemasina osas skeptiline, kuid L.I.F.E. seadme looja Chris Keser selle asemel, et seadet suusõnaliselt tutvustada, ühendas ta oma kontoris seadmega ja hakkas talle nagu selgeltnägija rääkima tema negatiivsetest mõttevormidest. Info pidas väga täpselt paika ja tekitas huvi teemaga edasi tegeleda. Chris Keser oli homöopaatiat praktiseerinud enam kui 30 aastat. Ta oli aru saanud, et paljude krooniliste tervise probleemide juurpõhjusteks on negatiivsed mõttevormid. Chris töötas Biofeedback teraapia kasutamise kontseptsioonidega alates 1970. aastatest ning sellest arenes välja idee luua biofeedback seade nimega L.I.F.E.

Tänu L.I.F.E. seadme looja Chris Keser julgustamisele ja kaasa aitamisele Ülle asus õppima Quantum Biofeedback ala Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledžis ja ostis endale L.I.F.E. seadme, mis maksis tol ajal 18 000 dollarit. Lisaks Kolledži programmile õpetas teda ka L.I.F.E. seadme looja Chris Keser isiklikult sundmõtete (korduvad mõtted või kujutlused), negatiivsete uskumuste, mõtte- ja käitumismustrite osa. Ülle õppis Chris Keser juures kaks aastat ja peale seda alustas iseseisvalt klientidele Biofeedback teraapia teenuste osutamist.

Chris Keser oli homöopaatiat praktiseerinud enam kui 30 aastat. Ta oli aru saanud, et paljude krooniliste tervise probleemide juurpõhjusteks on negatiivsed mõttevormid. Chris töötas Biofeedback teraapia kasutamise kontseptsioonidega alates 1970. aastatest.

Biofeedback teraapia töötab kahesuunaliselt st mitte ainult ei testita normist kõrvalekallet/ blokeeringut vaid tasakaalustakse/ neutraliseeritakse L.I.F.E. seadme abil stressinäitajaid ja negatiivseid mõttevorme.

Mõttevormide ja nende seoste mõistmine tuleb ainult praktikaga. Ülle on Biofeedback teraapiat teinud üle kaheteist tuhandele kliendile. Alates 2003. aastast on ta pühendunud Biofeedback teraapia praktiseerimisele Loe lisa siit

Ülle alustas Eestis 2018. aastal terapeutide väljaõppega “ Ülle Toomeoja teraapiakeskuse” jaoks.

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!