Bioresonants OÜ on Bioresonants ja Biofeedback (biotagasiside) teraapia teenust pakkuv ettevõte.  Bioresonants OÜ on loodud 2018 ja välja arenenud 2006. aastal asutatud Ameerika firmast EartHerbs.

Lühiajalugu
1992. aastal omandas Ülle Toomeoja 1961. aastast Eestis tegutseva farmaatsiaettevõtte “Farmakon” aktsiad ja elama asudes Ameerika Ühendriikidesse, asutas seal 2006 ettevõtte EartHerbs L.L.C. (ehk eesti keeles maataimed) jätkates toidulisandite, ekstraktide ning looduslike nahahooldustoodete tehnoloogilist arendamist ning tootmist.

Pikaajalisele kogemustele toetudes on Ülle välja töötanud hulgaliselt naturaalseid tooteid, mis sisaldavad tuntuid ja efektiivse toimega ravimtaimi. Samuti on ta välja töötanud uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad ravimtaimedest kätte saada maksimaalselt toimeaineid.
Tema tooted on võitnud suure populaarsuse Ameerika Ühendriikide ja Eesti tarbijate seas.

Ülle Toomeojal oli juba lapsena suur huvi ravimtaimede ja toiduga ravimise vastu. Ta uuris ravimtaimi looduses ning õppis hiljem raamatute abil tundma nende toimeid ning mõju erinevatele terviseprobleemidele. 1986. aastal asutas Ülle kooperatiivi BELL. Sellest ajast kuni tänaseni on ta ravimtaimedest tervisetoodete ja naturaalsete nahahooldustoodete tootja. 1992. aastal omandas Ülle 1961. aastast tegutseva farmaatsiaettevõtte “Farmakon” aktsiad, mis oli seni tootnud ekstrakte, tinktuure ja salve erinevatele tervise- ja nahaprobleemidele. 2013. aastast on HeartHerbs L.L.C. parimad tooted saadaval ka Eesti turul kaubamärgi “Farmakon” nime all.

Alates 2003. aastast on Ülle Toomeoja Bioresonants ja Biofeedback teraapia praktiseerija. Üllele on antud 2010. aastal Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt diplom Quantum Biofeedback alal. Ta on Kanada Tervishoiuorganisatsiooni (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) poolt registreeritud Biofeedback terapeut.

Ülle Toomeoja praktiseeris krooniliste terviseprobleemide juurpõhjuste leidmist esmalt Ameerikas. Klient täitis enne teraapiale tulekut kodus terapeut Ülle Toomeoja poolt välja töötatud põhjaliku küsimustiku. Lähtuvalt testi tulemustest andis terapeut kliendile toitumissoovitusi, ravimtaimede kasutamise juhiseid jt nõuandeid elukvaliteedi parandamiseks. Vajadusel tegi Ülle kliendile footonteraapiat (seadme abil vere- ja lümfiringe stimuleerimine).

Uudishimust ja sõprade soovitusel sattus Ülle Toomeoja õppima Quantum Biofeedback-i (eesti keeles Kvant-biotagasisidet) avastades olulise tööriista klientide aitamiseks, mis vahetas välja tema paberkandjal testi. Nagu teada, enesehindamisel ja testide täitmisel on inimesed subjektiivsed, elektromagnetilisi signaale/võnkeid analüüsivat seadet aga nii najalt ei peta. Esmalt oli Ülle imemasina osas skeptiline, kuid L.I.F.E. seadme looja Chris Keser selle asemel, et seadet suusõnaliselt tutvustada, ühendas ta oma kontoris seadmega ja hakkas talle nagu selgeltnägija rääkima tema negatiivsetest mõttevormidest. Info pidas väga täpselt paika ja tekitas huvi teemaga edasi tegeleda. Ülle Toomeoja asus õppima Quantum Biofeedback ala Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledžis ja ostis endale L.I.F.E. seadme, mis maksis tol ajal 18 000 dollarit. Lisaks Kolledži programmile õpetas teda ka L.I.F.E. seadme looja ja oma ala fanaatik Chris Keser Isiklikult.
Seade töötab kahesuunaliselt st mitte ainult ei testita normist kõrvalekallet/ blokeeringut vaid tasakaalustakse/ neutraliseeritakse võngete abil stressinäitajaid ja mõttevorme.

Mõttevormide ja nende seoste mõistmist ei pelgalt teooria vaid see tuleb ainult praktikaga. Ülle Toomeoja on teraapiat teinud üle kümne tuhandele kliendile.

Ülle Toomeojal on enam kui 30. aasta pikkune tervisenõustamise ja ravimtaimetest toodete tootmise kogemus.

Viimased 15 aastat on ta pühendunud bioresonants ja biofeedback teraapia praktiseerimisele ja alustas 2018 aastal terapeutide väljaõppega “Tervenemise keskuse” jaoks.

 

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490