TÄHELEPANU! Igapäevase töö, kooli, lasteaia ja pere stressiga ning vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise/üleõppimise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga klientidele.

Kliendid, kes lähevad tagasi endisesse stressi- ja pingerohkesse keskkonda (pere, töö, kool, lasteaed): kurnates ennast ja tehes sarnaseid asju sarnasel viisil ei ole võimalik saada uusi tulemusi ehk et seansil käinud isikul ei saa kujuneda uued mõtte- ja käitumismustrid.

Samuti ei saa kujuneda uued ning toetavad mõtte- ja käitumismustrid, kui keskkond seda ei toeta.

Seega mõne aja pärast (olenevalt inimesest ligikaudu 1-3 kuuga) on inimene samas seisus tagasi (pinged, kurnatus ja stress) ja vajab uut seanssi.

TÄISKASVANUD: Püsitulemuste saavutamiseks tuleb kliendil tuua muutusi oma ellu ning võtta rohkem aega iseenda jaoks. Eesmärk on saavutada tasakaal elu eri tahkude vahel (kohustused – põnevus/elevus ja rõõmu tekitavad tegevused ning hobid – puhkus).

LAPSED: Püsitulemuste saavutamiseks tuleb kliendi lapsevanemal tuua muutusi lapse ellu ning võtta rohkem aega oma lapse jaoks. Lapse arengule aitab oluliselt kaasa turvaline, vaba ja loominguline kasvukeskkond, kus igal tegevusel on oma eesmärk. Lapsed on aktiivsed õppijad, nad õpivad selle kaudu, mida teevad, tunnevad ja kogeda saavad. Eesmärk on saavutada tasakaal elu eri tahkude vahel (kohustused – põnevus/elevus ja rõõmu tekitavad tegevused ning hobid – puhkus).

Juhul, kui teil on mingil põhjusel keeruline muuta oma elu, sh leida tegevusi/hobisid, mis teile meeldiks ja rõõmu valmistaks, siis lisaks LIFE Biofeedback teraapiale vajate psühhiaatri, psühholoogi, holistilise terapeudi või mõne teise spetsialisti abi (soovitatavalt 5-10 päeva pärast LIFE Biofeedback seanssi).

* LIFE Biofeedback teraapia toetab psühhiaatrite, psühholoogide ja teiste spetsialistide tööd. Teraapia loob kliendile parema valmisoleku ja motivatsiooni ning head eeldused püsivate muutuste elluviimiseks, mis omakorda aitab spetsialiste soovitud püsitulemuste saavutamisel.

LIFE Biofeedback teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi ärevushäirete, paanikahoogude, hirmude, foobiate, sundmõtete ja depressiooni korral. Teraapia kustutab ärevushäireid, paanikahoogusi, sundmõtteid, hirme ja foobiaid ning depressiooni tekitavaid mõttemustrid.
Samuti teraapia on efektiivne kurbuse, agresiivsuse, viha, ärrituvuse, hüperaktiivsuse, õppiraskuste, sundmõtete/sundtegevuste (obsessiiv-kompulsiivne häire), suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete ja läbipõlemissündroomi korral LOE EDASI SIIT.

LIFE Biofeedback teraapia lemmikloomadele LOE EDASI SIIT.

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!