LIFE Biofeedback teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi suhtlemishirmu, sotsiaalärevuse, madala enesehinnangu, häbitunde ja alaväärsustunde korral. Teraapia kustutab sotsiaalfoobiat, suhtlemishirmu ja esinemishirmu tekitavaid mõttemustrid. Teraapia kustutab ka sundmõtteid, hirme ja ärevust tekitavad mõttemustreid.

Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

LIFE BIOFEEDBACK on uus teraapialiik, kus vastupidisel enamustele teraapiavormidele räägib terapeut kliendist.
Seansi alguses hindab terapeut vajadusel P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi üldist ja ka üksikute organite energiavälja, meridiaane, energiakeskusi (tšakraid) ning juba olemasolevaid ja ka alles tekkivaid stressipiirkondi. Seejärel suunatakse klient istuma tugitooli ning L.I.F.E.’i seadmega ühendamiseks kinnitatakse ümber kliendi pea, randmete ja pahkluude silikoonkummist ribad. Väikelapse puhul kinnitatakse riba ümber pea või kõhu.
Igal negatiivsel mõttemustril ja programmil on erineva sagedusega võnge ning L.I.F.E’i seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ja oskab sõnastada tema sundmõtteid, kinnisideid, negatiivseid mõtte- ja käitumismustreid, edastades terapeudile teavet kirjelduste, arvude ja protsentide kujul. Tänu sellele ei ole terapeudil vajadust küsida küsimusi ega uurida kliendilt, mis on minevikus juhtunud. Samuti pole oluline, kas klient teadvustab blokeeringu olemasolu ja selle põhjuseid või mitte.

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et:
ühtegi küsimust esitamata leida kliendi infoväljast üles sundmõtted, kinnisideed ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid
– kliendi infovälja struktuure mõjutades taastada tasakaal ning kõrvaldada blokeeringud
Seansi ajal räägib terapeut kliendist positiivses vormis ning klient tunneb end turvaliselt. Laste jaoks on kohapeal olemas ka raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad ning laps saab soovi korral teraapia ajal mängida. Samuti võib kaasa võtta last huvitava mänguasja või mängu. Teraapia ajal on lapsevanemal lubatud ka näidata lapsele filme mobiiltelefonist või tahvelarvutist.
Pärast seanssi tunneb enamik inimesi end lõdvestunult ja lõõgastunult. Terapeut annab igale kliendile, vastavalt testi tulemustele, personaalseid soovitusi uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 3-ndat seanssi klient otsustab lisaseansside vajaduse järele. Kestvus 1 tundi. Hind 60€.

L.I.F.E. Biofeedback teraapiast Loe edasi siit

KLIENTIDE TAGASISIDE JA NENDE ELU MUUTUMINE

TERAAPIA EDULOOD
Terapeut Ülle Toomeoja

HIRM SUHTLEMISE EES, SOTSIAALÄREVUS, MADAL ENESEHINNANG, HÄBI, ALAVÄÄRSUSTUNNE
Olin väga tagasihoidlik ja minu elukvaliteet kannatas selle all. Ma kartsin inimestega suhelda (v.a pere ja kodukandi sõbrad). Kaotasin kõnevõime, kui keegi küsis midagi minu käest. Ma ei leidnud endale sobivat tööd, mis oleks mulle meele järgi olnud. Enamuse elust olen olnud töötu.
Otsustasin minna LIFE biofeedbacki teraapiasse. Esimesel seansil sain masina analüüsist teada, et mul on madal enesehinnang ja see on päritud geneetiliselt. Selle tasakaalustamine võttis kaua aega. Terapeut ütles, et ta ei saa enne lõpetada, kui see on tasakaalustatud ning oli valmis minuga kasvõi järgmise hommikuni töötama. Hommikuni see aega ei võtnud aga selle tasakaalustamisega veetsime kogu esimese seanssi.
Ligikaudu kolm nädalt peale seanssi ma tundsin, et soovin oma elu muuta ja mul on selleks energiat. Esimesena otsustasin muuta oma välimust. Ostsin uut stiili riided ja läksin juuksuri juurde. Järgmisena hakkasin aktiivselt tööd otsima automüügi firmades, sest mulle meeldib tegeleda autodega. Leidsin endale sobiva töö.
Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu emotsionaalseid konflikte, hirmu, armastuse ja rõõmutunnet.
Peale seda tundsin kergendust, nagu kivi oleks südamelt langenud. Paar kuud hiljem leidsin endale pruudi. Mul ei ole tõsist suhet varem naistega olnud.
Minu elu muutus täielikult. Olen tänulik Üllele ja räägin ka teistele oma lugu sellest, mis minuga juhtus peale seanssi. John, (30 aastane), Syracuse NY.

LIFE Biofeedback teraapia on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini;
– hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks;
– sobib koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!