Teraapia kustutab obsessiiv-kompulsiivseid häireid (sundhäire), sundmõtteid, sundkäitumist, foobiaid, hirme, ärevushäireid ja paanikahoogusi tekitavad mõttemustreid. Teraapia on samuti efektiivne rahutuse, kroonilise väsimuse, mentaalse kurnatuse, depressiooni, kurbuse, melanhoolia, viha ja ärrituvuse korral.

Pakume teile L.I.F.E. Biofeedbacki teraapiat,
mis aitab saada kiireid ja efektiivseid tulemusi
vaimse tervise ja heaolu taastamiseks

Terapeut Ülle Toomeoja Loe lisa siit

Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet).
Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Esmane ja kordusseansid kestvusega 1 tund.
Peale 2-ndat seanssi klient otsustab lisaseanside vajaduse järele.

Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted, sundkäitumine, foobiaid taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia aitab enamusel kustutada
-ärevust, paanikahoogusid, hirme, foobiaid ja muretsemist;
-sundmõtteid, sundkäitumist, negatiivseid uskumusi, mõtte- ja käitumismustreid;
-emotsionaalseid traumasi ja vapustusi;

lisaks aitab
-tugevdada intuitsiooni ja eneseusaldust;
-paremini elus tulla toime pingetega;
-paremini keskenduda ja õppida;
-saada jõudu ja julgust muutusteks;
-suurendada kohanemisvõimet;
-leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Teraapia tulemusel on:
-sundmõtted ja meeled on vaigistatud;
-sundkäitumine, ärevus, hirmud, foobiad ja muretsemine on neutraliseeritud;
-tekib sisemise rahu seisund;
-kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi;
-tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et
– tasakaalustada ajupoolkerad ja ajulained;
– leida kliendi infoväljast üles sundmõtted ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata;
– kõrvaldada blokeeringud ja taastada tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure.
L.I.F.E.’i seadmest Loe lisa siit

Mis on L.I.F.E. seade ja mida ta teeb?
L.I.F.E.’i seade on biotagasiside ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi põhimõttel töötav seade,
– millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE-vastavussertifikaat;
– mis on registreeritud klassi 2A meditsiiniinstrumendina;
– mille toimivust on kontrollitud topeltpimeuuringutes ning
– mille kvaliteeti ja efektiivsust kinnitab Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri sertifikaat TÜV SÜD.

Mida tehakse seansil?

Klient suunatakse istuma tugitooli. Seejärel ühendatakse kliendi pea, randmed ja pahkluud silikoonkummist ribade abil L.I.F.E. seadmega. Väikelapsele kinnitatakse silikoonkummist riba ümber pea või kõhu. Terapeut leiab kliendi infoväljast üles sundmõtted, traumad ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata.
Terapeut ei uuri kliendilt, mis ja millal on juhtunud. Ühtlasi ei ole vahet, kas klient ise teadvustab blokeeringu põhjusi või ei. Samal seansil kõrvaldatakse blokeeringud ja taastatakse tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure. Terapeut räägib seansil kliendist positiivses vormis. Seansi ajal tunneb klient ennast turvaliselt. Laps saab teraapia ajal mängida: raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad on kohapeal olemas. Soovi korral võtta kaasa last huvitav mäng või mänguasi. Teraapia ajal lapsevanem võib näidata oma mobllitelefonist või iPadist lapsele huvitavaid filme. Enamik inimesi on pärast seanssi lõdvestunud ja lõõgastunud.

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI JA BIORESONANTSTERAAPIAST Loe edasi siit

* L.I.F.E. Biofeedback on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks. L.I.F.E. Biofeedback sobib tugiteraapiaks* Obsessiiv-kompulsiivsete häirete korral.

EDULOOD

* Ärevushäire ja paanikahäire KLIENTIDE EDULUGUDE kohta Loe lisa siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelne) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust ärevushäiretele, paanikahoodele ja depressioonidele Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE – Depressioonidest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne kurbuse, melanhoolia, apaatsuse, väsimuse ja tüdimuse korral Loe edasi siit

L.I.F.E. BIOFEEDBACKI TERAAPIA TEENUSED LASTELE Adeli Rahvusvahelises Rehabilitatsioonikeskuses Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretest vabanemine L.I.F.E. teraapia abil. Samuti efektiivne arenguhäirete, suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, ärrituvuse, impulsiivsuse, foobiate ja hirmude korral Loe edasi siit

* Sotsiaalfoobiast, suhtlemishirmust ja esinemishirmust vabanemine L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil Loe edasi siit

* Ülle Toomeoja KLIENTIDE TAGASISIDE / Läbipõlemissündroomist ja kroonilisest stressist vabanemine L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil Loe edasi siit

L.I.F.E. BIORESONANTSTERAAPIA JA BIOFEEDBACK TERAAPIA EDULOOD Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keelsed) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust aktiivsus- ja tähelepanuhäirete korral. USA-s üldtuntud kui hüperaktiivsushäire (ADD ja ADHD). Eesti keeles ATH. Samuti efektiivne suhtlemisprobleemide, käitumisraskusete, agressiivsuse, viha, impulsiivsuse, kurbuse, hirmude, jne korral Loe lisa siit

Tikkidest ja Tourette’i sündroomist vabanemine L.I.F.E. Biofeedback teraapia abil Loe edasi siit

* Kliinilised uuringud (inglise keeles) on näidanud Biofeedback teraapia efektiivsust Tikkide ja Tourette’i sündroomi korral Loe edasi siit

Sundmõtted põhjustav psüühikahäire võib viia eraldumiseni ja käib sageli paaris depressiooniga.
Obsessiiv-kompulsiivne häire ehk sundhäire on ärevushäirete gruppi kuuluv psüühikahäire, mille peamised sümptomid on pealetükkivad mõtted ja korduvad käitumismustrid. Kõnealust häiret esineb vähem kui mõnda muud ärevushäiret, näiteks sotsiaalfoobiat, üldistunud ärevust või paanikahäiret. Kuna sundmõtted ei ole väljapoole paista ja sundkäitumist suudetakse enamasti varjata, siis võib see probleem jääda teistele märkamatuks. Obsessiiv-kompulsiivne häire esineb sageli koos teiste psüühikahäiretega, nendest kõige sagedasem on depressioon.

Tahtmatud korduvad mõtted
Obsessioonid ehk sundmõtted on häiriva sisuga mõtted, mis tungivad teadvusesse tahtmatult ja korduvalt. Kuigi sundmõtteid võivad olla väga erinevaid, on levinumad nendest seotud määrdumise või nakatumisega, kahtlemise, sümmeetriavajaduse, agressiivsete või seksuaalsete kujutlustega. Näiteks võib tekkida hirm, et enda hooletus põhjustab raskeid tagajärgi nagu vargused, kaotamised, tulekahju. Kuna sundmõtted tekitavad ärevust ja näivad ohtlikena, püüab inimene neist vabaneda.

Sagedased rituaalsed teod on pesemine, kontrollimine, sümeetriline asjade sättimine ja tegevuste kordamine. Kompulsioonide ehk sundkäitumise obsessiiv-kompulsiivse häire teine tuntud pool.
Lühiajaliselt võivad sundkäitumised ärevust leevendada ning nende tegemata jätmine võib ärevust suurendada. Sundkäitumine võib olla ka mentaalne, näiteks palvete lugemine, sõnade kordamine, arvutamine või turvaliste kujutluspiltide meenutamine. Palju võib esineda ka sundmõtetega seotud teemade, kohtade, tegevuste vältimist.

Puudub erinevus reaalsuse ja sundmõtete vahel
Sundhäire koormab inimest ennast ja tema lähedasi. Sümptomid tekitavad suhetes pingeid ja võivad viia eraldumiseni. Häiritud võib olla töövõime, aga ka vaba aja tegevused. Näiteks võib inimene arvata, et mõte viib ta soovimatute tegudeni või selline mõte näitab, et ta ei ole hea inimene või et spontaanseid mõtteid peab suutma kontrollida.
Lisaks taolistele hinnangutele on ka sundkäitumised häiret säilitavaks teguriks. Sundkäitumise abil halva tagajärje «ära hoidmisega» ei mõista inimene, et sundmõtted on kõigest vaimsed sündmused, mis reaalsust ei mõjuta.

Allikas: Ilmunud Postimehe Terviseportaalis, 15.02.2019.

* L.I.F.E. Biofeedbacki teraapia ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;

– sobib koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega;

– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini.

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!