Terapeut

Minu nimi on Ülle Toomeoja.
Olen elanud ja töötanud 17 aastat Ameerikas.
Hariduselt olen keemik, kuid viimased 15 aastat pühendunud Biofeedback ja Bioresonants teraapia praktiseerimisele.

Töövahenditeks on mul kaks seadet: L.I.F.E. seade, mis võimaldab lugeda inimese emotsionaalset seisundit (mõtteid ja tundeid, minevikku) ja terviseprobleeme tema infoväljast, esitamata ühtegi küsimust ning P.I.P. seade, mis muudab inimese energiavälja arvutiekraanil nähtavaks.
Töötan Biofeedback (Biotagasiside) terapeudina Kanadas ja Ameerikas, aga nüüd püsivamalt ka Eestis.
2018 aasta augustis asutasin Eestis uue ettevõtte Bioresonants OÜ, mis hakkab pakkuma Bioresonants ja Biofeedback teraapia teenust, samuti koolitama uusi terapeute.

Bioresonants kohta  Loe edasi siit  ja Biofeedback kohta Loe edasi siit

Käesolevaks ajaks on minu juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Olen saavutanud oma meetodiga suurepäraseid tulemusi.Tänu suurtele töökogemustele leian kiiresti üles suuremad juurprobleemid, vabastan blokeeringud ning taastan tasakaalu.
Ameerikas, Kanadas ja nüüd ka Eestis suunatakse minu juurde emotsionaalsete traumade, vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi ja ka inimesi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.

Olen lõpetanud Quantum Biofeedbacki diplomiga Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži. Registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) terapeudina (kutsekvalifikatsiooni tunnistus R.B.T. 9-1004). Tegutsenud 15 aastat Biofeedbacki terapeudina Kanadas ja Ameerikas ning nüüd püsivamalt ka Eestis. Kanadas minu teenuseid tunnustavad enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.

* Biofeedback terapeudi elukutse on maailmas uudne – olin 2011 aasta suvel neljas inimene, kellele väljastati vastav kutsekvalifikatsiooni tunnistus.
Kanada tervishoiusüsteemis on mitmeid riiklikult tunnistatud õppeasutusi, mis pakuvad täiendavaid tervishoiu- ja meditsiinialaseid õppeprogramme. Üheks selliseks tervishoiuorganisatsiooniks on Kanada eksamikomisjon (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners), kus on võimalik omandada ka alternatiivmeditsiini kutsekvalifikatsioon.

Sihtkliendid on ärevushäirete ja depressioonide, emotsionaalsete traumade (väärkohtlemine jms), kurbuse, hirmude, foobiate, viha ja agressiivsuse all kannatavad kliendid. Samuti vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga 22. – 65. aastased äriinimesed, naised ja mehed. Enamus kliente saab koheselt abi (sisemine rahu st neutraliseeritud sundmõtteid).

Samuti sihtkliendid on ka lapsed, kellel on arenguhäired sh Autismispektri häired ja Aspergeri sündroom, keskendumis- ja käitumisraskused, suhtlemisraskused, viha ja agressiivsus, tähelepanu- ja ärevushäired, foobiad, hirmud, kurbus, depressioonid  ja emotsionaalsed traumad (väärkohtlemine jms).

Olen välja töötanud erinevad protokollid niiöelda juurprobleemide leidmiseks. Seega tegelen mitte tagajärgedega, vaid inimese vaimse või füüsilise probleemi algpõhjuse kustutamise ja neutraliseerimisega.

***********************************************

**********************************************

Bioresonantsteraapiast ja Biofeedback seanssidest Loe edasi siit

Bioresonants OÜ ajalugu ja minu kogemused ravimtaimede alal Loe edasi siit

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

LOE LISA:

Ülle Toomeoja klientide TAGASISIDE ja EDULOOD Loe edasi

Ülle Toomeojast ilmunud artiklitest ajakirjas “PSÜHOLOOGIA SINULE”, ajakirjas “BUDUAAR” ja ajakirjas “EESTI NAINE” ja ajakirjas “TERVENDAJA” Loe edasi

BIOFEEDBACK TERAPEUDI ELUKUTSE KANADAS

Biofeedback terapeudi elukutse diplomiõppe programmi Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledžis kuuluvad järgnevad õppeained: Anatoomia, füsioloogia, patoloogia ja toksikoloogia. Kvantfüüsika ehk kvant-teooria meditsiinis, võngetel põhinev meditsiin, tšakrad, isiksuse tüübid, negatiivseid uskumused ja mõttemallid, emotsionaalsed/mentaalsed pinged ja konfliktid, geneetiline stress , ajulained ja aju biospetsiifiline stress (Neurofeedback), arenguhäired, Aspergeri sündroom, Autism, ADD ja ADHD (aktiivsus- ja tähelepanuhäired), Hiina meditsiin (elemendid, meridiaanid, akupunktuuri punktid), kesknärvisüsteem ja seljaaju, bioloogiline stress (parasiidid, ussid, seened, bakterid), allergiad, vaktsiinid, toitainete defitsiit (vitamiinid, mineraalid, aminohapped).

Diplomi saamiseks oli vajalik läbida praktika L.I.F.E. seadmega (500 klienti kokku 1750 tundi ja 25 klienti/juhtumianalüüsi ja edulugu). 
* Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledž lülitas L.I.F.E. seadme oma diplomiõppe praktikaprogrammi põhjusel, et seadmele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE vastavussertifikaat ja seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina. Diplomiõppe praktikaprogrammi valiti L.I.F.E. seade ka selleparast et seadme abil on võimalik saada tohutul hulgal infot, mis puudutab inimest ja tema toimimist kehalisel, emotsionaalsel, intellektuaalsel vaimsel ja füüsilisel tasandil. Diplomiõppe programmi ja praktika läbimine võttis aega 5 aastat.

****************************************************************

ENERGIAVÄLJA HINDAMINE P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)

Samuti olen koolitatud Biovälja Teaduste Instituudi poolt P.I.P. seadme abil lugema ja hindama visuaalselt: inimese energivälja, aurat, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi ning paranemise ilminguid. P.I.P. on rahvusvaheliselt tunnustatud seade, mida kasutakse meditsiiniliste uuringute ja diagnostika käigus, energiavälja seisundi uurimiseks ja erinevate tervendavate tegevuste mõju kiireks hindamiseks. P.I.P. seadet kasutavad mitmed teadustöötajad, tervishoiutöötajad ja erinevad meditsiiniasutused üle maailma sh MIT College World Peace Centre, Zoroastrian College, University of Greece, The Centre for Human Energy Field Research, The Psychical Research Group, Anandi Niwas Hospital & Sonography Clinic, The Sai Diagnostic Foundation, The Energy Centre, Exeteris, Essential Energies Londonis.

****************************************************************

ANNAN LOENGUID

LOENGUTE TEEMAD

ÕNNELIKKUSE VALEM

KUIDAS SUURENDADA OMA ELUENERGIAT

Lisa informatsiooni Loe edasi siit

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

LOE LISA:

Teised teraapiad  Loe edasi

Inglise keelset lisainformatsiooni leiad:

  • Bioresonantsteraapia seansid Ameerikas, Kanadas ja inglise keelt kõnelevale kliendile. Inglise keelse kodulehe sisu lugemiseks vajutage päises olevale Inglismaa lipule.
  • Bioresonantsteraapia seansid HOBUSTELE Loe edasi