Terapeut2018-11-29T08:51:58+00:00

Terapeut

Minu nimi on Ülle Toomeoja.
Olen elanud ja töötanud 17 aastat Ameerikas.
Hariduselt olen keemik, kuid viimased 15 aastat pühendunud Bioresonants ja Biofeedback teraapia praktiseerimisele.
Töövahenditeks on mul kaks seadet: L.I.F.E. seade, mis võimaldab lugeda inimese emotsionaalset seisundit (mõtteid ja tundeid, minevikku) ja terviseprobleeme tema infoväljast ühtegi küsimust esitamata ning P.I.P. seade, mis muudab inimese energiavälja arvutiekraanil nähtavaks.
Töötan Biofeedback (Biotagasiside) terapeudina Kanadas ja Ameerikas, aga nüüd püsivamalt ka Eestis.
2018 aasta augustis asutasin Eestis uue ettevõtte Bioresonants OÜ, mis hakkab pakkuma Bioresonants ja Biofeedback teraapia teenust, samuti koolitama uusi terapeute.

Bioresonants kohta  Loe edasi siit  ja Biofeedback kohta Loe edasi siit

Mul on märkimisväärne kogemus Biofeedback ja Bioresonants terapeudina. Käesolevaks ajaks on minu juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist. Olen saavutanud selle meetodiga suurepäraseid tulemusi.
Ameerikas, Kanadas ja nüüd ka Eestis suunatakse minu juurde emotsionaalsete traumade, vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi ja ka inimesi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.

Mul on Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt välja antud Quantum Biofeedback (eesti keeles Kvant-Biotagasiside) diplom.
Olen Kanada Tervishoiuorganisatsiooni (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) poolt registreeritud Biofeedback terapeut (kutsekvalifikatsiooni tunnistus R.B.T. 9-1004).
* Biofeedback terapeudi elukutse on maailmas uudne – olin 2011 aasta suvel neljas inimene, kellele väljastati vastav kutsekvalifikatsiooni tunnistus.
Kanada tervishoiusüsteemis on mitmeid riiklikult tunnistatud õppeasutusi, mis pakuvad täiendavaid tervishoiu- ja meditsiinialaseid õppeprogramme. Üheks selliseks tervishoiuorganisatsiooniks on Kanada eksamikomisjon (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners), kus on võimalik omandada ka alternatiivmeditsiini kutsekvalifikatsioon.
*** Kanadas minu teenuseid tunnustavad enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.

Seanssidel loen ma L.I.F.E. seadme abil kliendi infoväljast tema mõtteid ja tundeid, minevikku ja perekonnapärandit, probleeme ja stressipiirkondi ühtegi küsimust esitamata. Samal seansil vabastan blokeeringud ning taastan tasakaalu.
Olen välja töötanud erinevad protokollid niiöelda juurprobleemide leidmiseks. Seega tegelen mitte tagajärgedega, vaid inimese vaimse või füüsilise probleemi algpõhjuse kustutamise ja neutraliseerimisega.
Tänu suurtele töökogemustele leian kiiresti üles suuremad juurprobleemid, vabastan blokeeringud ning taastan tasakaalu.
* Lisaks nõustan oma kliente uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Samuti annan igale kliendile vastavalt testi tulemustele personaalseid soovitusi õigeks toitumiseks ning ravimtaimede kasutamiseks.

Sihtkliendid on ärevushäirete ja depressioonide, emotsionaalsete traumade (väärkohtlemine jms), kurbuse, hirmude, foobiate, viha ja agressiivsuse all kannatavad kliendid. Samuti vaimse (mentaalse) kurnatuse või ületöötamise tagajärjel kokku jooksnud aktiivse elustiiliga 22. – 65. aastased äriinimesed, naised ja mehed. Enamus kliente saab koheselt abi (sisemine rahu st neutraliseeritud sundmõtteid).

Samuti sihtkliendid on ka lapsed, kellel on arenguhäired, keskendumis- ja käitumisraskused, suhtlemisraskused, viha ja agressiivsus, tähelepanu- ja ärevushäired, foobiad, hirmud, kurbus, depressioonid  ja emotsionaalsed traumad (väärkohtlemine jms).

Teenus sobib inimestele vanusest 6 kuud kuni surmani.

Bioresonants ja Biofeedback teraapia aitab

– kustutada / neutraliseerida negatiivseid mõttemustreid ja sundmõtteid;
– kustutada / neutraliseerida emotsionaalsed traumad ja konfliktid;
– kustutada / neutraliseerida hirme ja muretsemist;
– tugevdada sisetunnet / intuitsiooni ja eneseusaldust;
– leida lahendusi probleemidele ja kiirelt otsustada;
– julguse teha muudatusi;
– leida sisemist rõõmu, rahu ja tasakaalu.

Tulemuseks
– Muretsemine ja hirmud on neutraliseeritud.
– Sundmõtted ja meeled on vaigistatud.
– Tekib sisemise rahu seisund.

Võngetega tervendamise seisukohalt pole haigus tingitud üksnes mikroobidest, keemilistest ainetest või füüsilistest traumadest, vaid kroonilistest negatiivse energia mustritest, mis on seotud meie enda ja meid ümbritsevate inimestega.

Bioresonantsteraapiast ja Biofeedback seanssidest Loe edasi siit

Bioresonants OÜ ajalugu ja minu kogemused ravimtaimede alal Loe edasi siit

Ilmselt ei ole Sa kunagi tulnud selle peale, et mõne Sinu tervise- või eluprobleemi taga võib tegelikult olla peidus emotsionaalne sasipundar. Näiteks lapsepõlves kogetud emotsionaalne vapustus, mis väljendub nüüd sagedaste peavaludena?! Kehv seis armuelus, millel on seos Sinu allasurutud naisenergiaga?! Või iseloomulik perfektsionism, mis põhjustab stressi?!

Tulles L.I.F.E. teraapiasse saavad sasipuntrad lahendatud ning Sul on võimalik hakata elama täisväärtuslikku ja õnnelikku elu!

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

LOE LISA:

Ülle Toomeoja klientide TAGASISIDE ja EDULOOD Loe edasi

Ülle Toomeojast ilmunud artiklitest ajakirjas “PSÜHOLOOGIA SINULE”, ajakirjas “BUDUAAR” ja ajakirjas “EESTI NAINE” ja ajakirjas “TERVENDAJA” Loe edasi

BIOFEEDBACK TERAPEUDI ELUKUTSE

Mul on Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži poolt välja antud diplom Quantum Biofeedback (Kvant-Biotagasiside) alal. Olen Kanada Tervishoiuorganisatsiooni (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) poolt registreeritud Biofeedback (biotagasiside) terapeut.

Biofeedback terapeudi elukutse diplomiõppe programmi Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledžis kuuluvad järgnevad õppeained:
Anatoomia, füsioloogia, patoloogia ja toksikoloogia. Kvantfüüsika ehk kvant-teooria meditsiinis, võngetel põhinev meditsiin, tšakrad, isiksuse tüübid, negatiivseid uskumused ja mõttemallid, emotsionaalsed/psüühilised/mentaalsed pinged ja konfliktid, geneetiline stress ja konfliktid, ajulained ja aju biospetsiifiline stress, Autism, ADD ja ADHD (tähelepanu defitsiit ja hüperaktiivsuse häire), Hiina meditsiin (elemendid, meridiaanid, akupunktuuri punktid), kesknärvisüsteem ja seljaaju, bioloogiline stress (parasiidid, ussid, seened, bakterid), allergiad, vaktsiinid, toitainete defitsiit (vitamiinid, mineraalid, aminohapped).

Diplomi saamiseks oli vajalik läbida praktika L.I.F.E. seadmega (500 klienti kokku 1750 tundi ja 25 klienti/juhtumianalüüsi ja edulugu). 
* Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledž lülitas L.I.F.E. seadme oma diplomiõppe praktikaprogrammi põhjusel, et seadmele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv EC vastavussertifikaat ja seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina. Diplomiõppe praktikaprogrammi valiti L.I.F.E. seade ka selleparast et seadme abil on võimalik saada ja talletada tohutul hulgal infot, mis puudutab inimest ja tema toimimist kehalisel, emotsionaalsel, intellektuaalsel vaimsel ja füüsilisel tasandil. Senini on L.I.F.E. seade AINUKENE omalaadne, mille puhul on tähelepanu pööratud põhiliselt emotsionaalsetele, intellektuaalsetele ja vaimsetele signaalidele/ võngetele. Seade töötab kahesuunaliselt st mitte ainult ei testita normist kõrvalekallet/ blokeeringut vaid tasakaalustakse/ neutraliseeritakse võngete abil stressinäitajaid ja mõttevorme. Diplomiõppe programmi ja praktika läbimine võttis aega 5 aastat.

ENERGIAVÄLJA HINDAMINE P.I.P. SEADMEGA
(Polycontrast Interference Photography)

Samuti olen koolitatud Biovälja Teaduste Instituudi poolt P.I.P. seadme abil lugema ja hindama visuaalselt: inimese energivälja, aurat, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju, stressis olevaid piirkondi, juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi ning paranemise ilminguid. P.I.P. on rahvusvaheliselt tunnustatud seade, mida kasutakse meditsiiniliste uuringute ja diagnostika käigus, energiavälja seisundi uurimiseks ja erinevate tervendavate tegevuste mõju kiireks hindamiseks. P.I.P. seadet kasutavad mitmed teadustöötajad, tervishoiutöötajad ja erinevad meditsiiniasutused üle maailma sh MIT College World Peace Centre, Zoroastrian College, University of Greece, The Centre for Human Energy Field Research, The Psychical Research Group, Anandi Niwas Hospital & Sonography Clinic, The Sai Diagnostic Foundation, The Energy Centre, Exeteris, Essential Energies Londonis.

ANNAN LOENGUID

LOENGUTE TEEMAD

ÕNNELIKKUSE VALEM

KUIDAS SUURENDADA OMA ELUENERGIAT

Lisa informatsiooni Loe edasi siit

Ülle Toomeoja Seanssidele registreerimine:
bioresonantsteraapia@gmail.com ja 5367 1490

LOE LISA:

Teised teraapiad  Loe edasi

Inglise keelset lisainformatsiooni leiad:

  • Bioresonantsteraapia seansid Ameerikas, Kanadas ja inglise keelt kõnelevale kliendile. Inglise keelse kodulehe sisu lugemiseks vajutage päises olevale Inglismaa lipule.
  • Bioresonantsteraapia seansid HOBUSTELE Loe edasi