LIFE Biofeedback teraapia on andnud kiireid ja efektiivseid tulemusi traumadest, vaimsest ja füüsilisest vägivallast tekkinud stressi ja post-traumaatilisest stressihäirest vabastamisel.

Enamus kliente tunneb koheselt teraapia mõju (sundmõtted ja meeled vaigistatud ning sisemise rahu tunnet). Seansside mõjul klientidel enamasti sundmõtted taanduvad, kasvab elurõõm ja eluenergia. Pärast seanssi ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid. Kasvab tahtejõud ja soov tuua oma ellu muutusi. Tekib motivatsioon elus edasi liikuda.

LIFE BIOFEEDBACK on uus teraapialiik, kus vastupidisel enamustele teraapiavormidele räägib terapeut kliendist.
Seansi alguses hindab terapeut vajadusel P.I.P. seadme abil visuaalselt kliendi üldist ja ka üksikute organite energiavälja, meridiaane, energiakeskusi (tšakraid) ning juba olemasolevaid ja ka alles tekkivaid stressipiirkondi. Seejärel suunatakse klient istuma tugitooli ning L.I.F.E.’i seadmega ühendamiseks kinnitatakse ümber kliendi pea, randmete ja pahkluude silikoonkummist ribad. Väikelapse puhul kinnitatakse riba ümber pea või kõhu.
Igal negatiivsel mõttemustril ja programmil on erineva sagedusega võnge ning L.I.F.E’i seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ja oskab sõnastada tema sundmõtteid, kinnisideid, negatiivseid mõtte- ja käitumismustreid, edastades terapeudile teavet kirjelduste, arvude ja protsentide kujul. Tänu sellele ei ole terapeudil vajadust küsida küsimusi ega uurida kliendilt, mis on minevikus juhtunud. Samuti pole oluline, kas klient teadvustab blokeeringu olemasolu ja selle põhjuseid või mitte.

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et:
– ühtegi küsimust esitamata leida kliendi infoväljast üles sundmõtted, kinnisideed ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid
– kliendi infovälja struktuure mõjutades taastada tasakaal ning kõrvaldada blokeeringud
Seansi ajal räägib terapeut kliendist positiivses vormis ning klient tunneb end turvaliselt. Laste jaoks on kohapeal olemas ka raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad ning laps saab soovi korral teraapia ajal mängida. Samuti võib kaasa võtta last huvitava mänguasja või mängu. Teraapia ajal on lapsevanemal lubatud ka näidata lapsele filme mobiiltelefonist või tahvelarvutist.
Pärast seanssi tunneb enamik inimesi end lõdvestunult ja lõõgastunult. Terapeut annab igale kliendile, vastavalt testi tulemustele, personaalseid soovitusi uute ideede leidmise ja elukvaliteedi parandamise osas. Keskmine teraapia vajadus: 2-3 korda, sagedusega üks kord kuus. Peale 3-ndat seanssi klient otsustab lisaseansside vajaduse järele. Kestvus 1 tundi. Hind 60€

LIFE Biofeedback teraapiast Loe edasi siit

KLIENTIDE TAGASISIDE JA NENDE ELU MUUTUMINE

TERAAPIA EDULOOD
Terapeut Ülle Toomeoja

PEREVÄGIVALD (VAIMNE JA FÜÜSILINE) JA LOOTUSETUSE TUNNE
Olen ärinaine (oman 200-pealist karja) ja mul on 4 last (18-, 16-, 14-, 12 aastane). Perele elatise teenimine ja vastutus oli minu õlgadel. Minu mees oli alkohoolik. Ta peksis mind ja lapsi. Me kõik elasime vaimse terrori ja hirmu all. Mul oli lootusetuse tunne ja ma ei suutnud midagi muuta oma elus. Minu naaber soovitas mul minna Ülle Toomeoja juurde teraapiasse.
Peale seanssi läksin koju ja olin väga väsinud. Puhkasin mitu päeva. Peale kolmandat päeva tundsin endas uut energiat ja soovi oma elu kardinaalselt muuta. Ma ei tahtnud enam elada koos oma abikaasaga. Samuti ma ei kartnud enam teda. Olin valmis võitlema enda ja oma laste nimel. Samal nädalal ma palkasin endale juristi lahutuse teostamiseks. Lahutusprotsess võttis kaua aega ja oli väga stressirikas (mina ja lapsed olime peale mehe peksmisi haiglas). Sel ajal mina ja lapsed käisime iga kuu teraapias tasakaalustavaid vibratsioone saamas (hirmud, emotsionaalsed traumad, füüsiline ja vaimne vägivald).
Nüüd on sellest ajast möödas üks aasta. Mina ja lapsed oleme Üllele väga tänulikud. Lõpuks peale pikki aastaid tunnen ennast õnneliku ja vabana. Lisaks sellele on minu äri edenenud ja sissetulek suurenenud. Michele (47 aastane), Syracuse NY.

TRAUMA, FÜÜSILINE JA VAIMNE VÄGIVALD
Minu 14-aastane poeg kaotas ühel päeval kõnevõime. Ma olin veendunud, et minu poeg on füüsilise vägivalla all kannatanud ja trauma tõttu kaotanud kõnevõime.
Mul soovitati pöörduda Ülle poole LIFE biofeedbacki teraapiasse.
Mõni päev peale esimest seanssi hakkas minu poeg rääkima oma vendadega ja minuga. Alguses rääkis ta vähe. Põhiliselt vastas küsimustele.
Peale teist seanssi muutus ta aktiivsemaks ja energilisemaks. Alustas ise juttu.
Peale kolmandat seanssi hakkas poeg viskama nalja, tegema otsuseid, mängima jalgpalli teiste poistega. Isegi õppimine läks tal koolis paremaks. Varem ta eriti ei viitsinud õppida. Samuti paranes tema kontsentreerumisvõime. Poja ema June, Syracuse NY.

EMOTSIONAALNE TRAUMA, POST-TRAUMAATILINE STRESSIHÄIRE
Ma teenisin USA sõjaväes Iraagi sõja ajal. Kannatasin psüühilise traumaseisundi all, mis oli seotud sõjamälestustega. Igal hommikul tööle minnes pidin ma peatama auto 3-4 korda, kuna sõjakoleduste pildid tulid silmade ette. Need pildid tekitasid minus kontrollimatut värisemist ja külmatunnet. Arstid nimetasid seda post-traumaatiliseks stressihäireks (PTSD). Kuulsin, et LIFE biofeedbacki terapeut Ülle on Chigagos ja otsustasin minna tema vastuvõtule.
Peale esimest seanssi järgmisel hommikul, kui ma läksin tööle ei tekkinud mulle enam ühtegi sõjakoleduse nägemust.
Nüüd on sellest möödas rohkem kui aasta. Sõjakoleduste pilte silme ees ei ole mul enam esinenud. Mulle piisas ühest seansist, et need pildid oma mälust täielikult välja saada. David, (33 aastane), Chicago IL.

LIFE Biofeedback teraapia on vaimset tervist ja heaolu toetav teraapia, mis
– ei asenda arstiabi ega käimasolevat ravi: terapeut annab maksimumi, et saavutada kliendi jaoks parim tulemus, kuid ei saa garanteerida täielikku tervenemist;
– on mõeldud kõigile, alates väikelapsest kuni vanurini;
– hõlbustab psühhiaatri, psühholoogi ja teiste spetsialistide tööd, luues kliendile paremad eeldused püsitulemuste saavutamiseks;
– sobib koos ravimite, tavameditsiini ja loodusravimeetoditega.

Registreeru Biofeedback teraapiaseansile vajutades SIIA!